Wyślij wiadomość
Dom ProduktyUrządzenie indukcyjne indukcyjne

Hartowanie 50KHZ 250KW Indukcyjne urządzenie grzewcze do hartowania

Orzecznictwo
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Opinie klientów
GY jest bardzo profesjonalny w zakresie nagrzewania indukcyjnego, współpracujemy przez 12 lat od 2006 do teraz, dzięki.

—— PAN. GULSHAN BHATIA

Odkąd pierwszy sprzęt zakupiony w 2008 roku był używany do tej pory, jakość jest bardzo dobra, jesteśmy bardzo zadowoleni, dzięki.

—— PAN. MASOOD SHAFQAT

Alwasy zapewnia dla nas najlepsze wsparcie techniczne i obsługę posprzedażną.

—— PAN. RICARDO ARIAS

Im Online Czat teraz

Hartowanie 50KHZ 250KW Indukcyjne urządzenie grzewcze do hartowania

Hartowanie 50KHZ 250KW Indukcyjne urządzenie grzewcze do hartowania
Quenching 50KHZ 250KW Induction Heating Device For Hardening
Hartowanie 50KHZ 250KW Indukcyjne urządzenie grzewcze do hartowania Hartowanie 50KHZ 250KW Indukcyjne urządzenie grzewcze do hartowania Hartowanie 50KHZ 250KW Indukcyjne urządzenie grzewcze do hartowania Hartowanie 50KHZ 250KW Indukcyjne urządzenie grzewcze do hartowania

Duży Obraz :  Hartowanie 50KHZ 250KW Indukcyjne urządzenie grzewcze do hartowania

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: GY
Orzecznictwo: CE, SGS , ROHS
Numer modelu: GYS-250AB
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: drewniane pudło
Czas dostawy: Zależy od kolejności i miejsca docelowego
Zasady płatności: TT
Możliwość Supply: 500 Zestaw / miesiąc

Hartowanie 50KHZ 250KW Indukcyjne urządzenie grzewcze do hartowania

Opis
Imię: Nagrzewnica indukcyjna typu samochodowego Zapewniona obsługa posprzedażna: Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą
Gwarancja: 1 rok Podanie: Gaszenie
Rodzaj: producent, IGBT Cykl pracy: 100%
Funkcja: Oszczędność energii, wydajność, bezpieczeństwo, ochrona środowiska
High Light:

Nagrzewnica indukcyjna 250 kW

,

nagrzewnica indukcyjna 50 kHz

,

przemysłowa nagrzewnica indukcyjna do hartowania

 

Nagrzewnica indukcyjna 250KW do hartowania 20-50KHZ z CE, FCC, ROHS

 

Szybki szczegół:

 

Nazwa 250KW Maszyna do utwardzania indukcyjnego kół zębatych do dużych prętów o średnicy 300 mm i długości 1500 mm Podanie Kucie na gorąco, kształtowanie na gorąco, wytapianie, hartowanie powierzchniowe, spawanie, wyżarzanie
Siła robocza 360 V-520 V. Nasza moc 250KW
Rozmiar produktu

Główny: 1665 * 1100 * 1200 mm

Transformator: 1560 * 500 * 850 mm

Certyfikat CE, SGS, ROHS

 

 

Specyfikacja:

 

Model GYS-250AB (trójfazowy)
Siła robocza 360 V-520 V.
Maksymalny prąd wejściowy 370A
Moc wyjściowa 250KW
Wahania częstotliwości 20-50 KHZ
Prąd wyjściowy 400-9000A
Natężenie przepływu wody chłodzącej 0,08-0,16Mpa 25 l / min
Punkt ochrony temperatury wody 50C
Rozmiar produktu Główny: 1665 * 1100 * 1200 mm
Wiśniewska 1560* 500 * 850 mm

 

 

Główne cechy:

 

1. 250KW Super audio Urządzenie do nagrzewania indukcyjnego częstotliwością Do wyżarzania przyjmuje obwód falownika IGBT w połączeniu równoległym, który ma dużą zdolność adaptacji obciążenia.

2. 250KW Super audio Urządzenie do nagrzewania indukcyjnego częstotliwością Do wyżarzania posiada takie cechy jak duża moc, szybkie nagrzewanie, wysoka sprawność i łatwa obsługa.

3. W porównaniu z innymi trybami ogrzewania może znacząco promować korzyści ekonomiczne, poprawiać jakość podgrzewanych elementów, oszczędzać energię i materiały, zmniejszać pracochłonność i polepszać środowisko produkcyjne.

4. 250KW Super audio Urządzenie do nagrzewania indukcyjnego częstotliwością Do wyżarzania ma bardzo mały rozmiar, który może zaoszczędzić miejsce produkcyjne 10 razy.

5. 250KW Super audio Urządzenie do nagrzewania indukcyjnego częstotliwością Do wyżarzania jest bezpieczny i niezawodny oraz nie wymaga urządzeń o napięciu dziesięciu tysięcy, co zapewnia bezpieczną pracę.

6. Kompleksowy projekt pełnego obciążenia jest dostępny dla 24-godzinnej ciągłej pracy.

 

 

Aplikacje

 

1. Ogrzewanie (kucie na gorąco, kształtowanie na gorąco i wytapianie)

 

Kucie na gorąco ma na celu wytwarzanie elementów o określonej temperaturze (różne materiały wymagają różnych temperatur) w inne kształty za pomocą prasy do kucia za pomocą prasy wykrawającej, maszyny do kucia lub innych urządzeń, na przykład, wytłaczanie na gorąco koperty zegarka, flana zegarka, uchwyt , akcesoria do form, naczynia kuchenne i stołowe, wyroby artystyczne, część standardowa, łącznik, prefabrykowana część mechaniczna, zamek z brązu, nit, stalowy trzpień i trzpień.

 

Łączenie na gorąco odnosi się do łączenia różnych metali lub metali z niemetalami poprzez ogrzewanie w oparciu o zasadę rozszerzania na gorąco lub topienia na gorąco, na przykład osadzone spawanie miedzianego rdzenia radiatora komputerowego z blachą aluminiową i wstęgą głośnika, połączenie stali i tworzywa sztucznego tuba, uszczelnienie folii aluminiowej (peeling z pasty do zębów), wirnik silnika i uszczelnienie rurowego elektrycznego elementu grzejnego.

 

Wytapianie ma na celu głównie stopienie metalu w ciecz przy użyciu wysokiej temperatury, co ma zastosowanie głównie do wytopu żelaza, stali, miedzi, aluminium, cynku, a także różnych metali szlachetnych.

 

 

2. Obróbka cieplna (hartowanie powierzchni)

 

Hartować dla różnych okuć i narzędzi, takich jak szczypce, klucze, młotki, siekiery, narzędzia do wkręcania i nożyce (nożyce sadownicze).

Hartować do różnych elementów wyposażenia samochodów i motocykli, takich jak wał korbowy, korbowód, sworzeń tłokowy, koło łańcuchowe, koło aluminiowe, zawór, wał wahacza, półoś, mały wałek i widelec. Różne narzędzia elektryczne, takie jak przekładnie i osie.

Hartowanie dla obrabiarek, takich jak platforma tokarki i prowadnica.

Hartować dla różnych części metalowych sprzętu i części obrabianych, takich jak wał, koło zębate (koło łańcuchowe), krzywka, uchwyt i zacisk itp.

Hartować do form okuć, takich jak formy o małych rozmiarach, akcesoria do form i wewnętrzny otwór formy.

 

 

3. Spawanie (lutospawanie, lutowanie srebrem i lutowanie twarde)

 

Spawanie różnych narzędzi tnących, takich jak narzędzie diamentowe, narzędzie ścierne, narzędzie do wiercenia, ostrze ze stopu, frez ze stopu twardego, frez, rozwiertak, narzędzie do planowania i pełne wiertło centrujące.

 

Spawanie różnych urządzeń mechanicznych: lutowanie srebrne i lutowanie twarde metali tej samej odmiany lub różnych odmian, takich jak sprzętowe produkty toaletowe i kuchenne, miedziane łączniki chłodnicze, oprawa do dekoracji lamp, precyzyjna oprawa form, uchwyt do sprzętu, ubijak do jaj, stal stopowa i stal , stal i miedź oraz miedź i miedź.

Spawanie dna złożonego ma zastosowanie głównie do lutospawania okrągłego, kwadratowego, a także innych nieregularnych zwykłych dna garnka.Ma również zastosowanie do zwykłego lutospawania innych metali.

Zgrzewanie tarczy grzejnej czajnika elektrycznego odnosi się głównie do lutospawania płaskiej podstawy ze stali nierdzewnej, blachy aluminiowej oraz rurowych elementów grzejnych o różnych kształtach.

 

 

4. Wyżarzanie (odpuszczanie i modulacja)

 

Wyżarzanie różnych produktów ze stali nierdzewnej, takich jak miska ze stali nierdzewnej, puszka wyżarzana i wytłaczana, wyżarzana zagięta krawędź, wyżarzany zlew, rura ze stali nierdzewnej, zastawa stołowa i kubek.

Wyżarzanie różnych innych elementów metalowych, takich jak głowica piłeczki golfowej, kij, zamek mosiężny, okucie miedziane, uchwyt noża kuchennego, ostrze, patelnia aluminiowa, wiadro aluminiowe, grzejnik aluminiowy i różne produkty aluminiowe.

 

 

Zasada działania

 

Elektromagnetyczne nagrzewanie indukcyjne z przemianą częstotliwości lub w skrócie ogrzewanie indukcyjne to metoda ogrzewania materiałów metalowych poprzez przekształcanie źródła zasilania o częstotliwości sieciowej na napięcie o określonym zakresie w oparciu o zasadę indukcji elektromagnetycznej.Ma zastosowanie głównie do obróbki metali na gorąco, obróbki cieplnej, spawania i topienia.Ten rodzaj techniki nagrzewania ma również zastosowanie w przemyśle opakowaniowym (np. Uszczelnianie folii aluminiowej stosowanej w medycynie i przemyśle spożywczym), materiałach półprzewodnikowych (np. Wytłaczany krzem monokrystaliczny i podgrzewane mocowanie metalowych części do szyb samochodowych).

Podstawowe elementy systemu nagrzewania indukcyjnego to cewka indukcyjna, źródło prądu zmiennego i elementy obrabiane.Cewkę indukcyjną można wytwarzać w różnych kształtach zgodnie z różnymi ogrzewanymi przedmiotami.Cewka jest połączona ze źródłem zasilania zapewniającym prąd przemienny dla cewki.Prąd przemienny posiadany przez cewkę może wytwarzać przemienne pole magnetyczne przechodzące przez obrabiane elementy, aby wytworzyć przepływ wirowy wymagany przez ogrzewanie.

 

 

Zalety indukcyjnych urządzeń grzewczych

 

1. Szybkie nagrzewanie: minimalna szybkość ogrzewania jest mniejsza niż 1 sekunda (szybkość ogrzewania jest dostępna do regulacji i kontroli).

2. Szeroki zakres ogrzewania: może być używany do podgrzewania różnych części metalowych (wymień wymienną cewkę indukcyjną zgodnie z różnymi przełącznikami roboczymi).

3. Łatwa instalacja: może być używany po podłączeniu do źródła zasilania, cewki indukcyjnej oraz rury doprowadzającej wodę i rury wznoszącej;jest mały i lekki.

4. Łatwa operacja: możesz nauczyć się go obsługiwać w ciągu kilku minut.

5. Szybki rozruch: można rozpocząć pracę w trybie ogrzewania pod warunkiem, że dostępna jest woda i zasilanie.

6. Niskie zużycie energii: W porównaniu z konwencjonalnymi urządzeniami wysokoczęstotliwościowymi z lampami próżniowymi, oszczędza energię o około 70%.Im mniejszy rozmiar obrabianego przedmiotu, tym mniejsze zużycie energii.

7. Wysoka skuteczność: posiada takie cechy jak równomierne nagrzewanie (służy do regulacji rozstawu cewek indukcyjnych, aby zapewnić odpowiednią temperaturę wymaganą dla każdej części obrabianego przedmiotu), szybkie nagrzewanie i ograniczony horyzont tlenowy oraz może chronić przed wszelkimi odpadami po wyżarzaniu.

8. Kompleksowa ochrona: posiada funkcje sygnalizacji nadciśnienia, przetężenia, przegrzania i braku wody oraz automatycznej kontroli i ochrony.

9. Kontrolowana temperatura: ma zastosowanie do kontrolowania temperatury nagrzewania obrabianych przedmiotów zgodnie z ustawionym czasem nagrzewania, a tym samym kontrolowania temperatury nagrzewania w określonym punkcie technicznym.

10. Kompleksowy projekt pełnego obciążenia: może pracować nieprzerwanie przez 24 godziny.

11. Mały rozmiar i niewielka waga: waży zaledwie kilkadziesiąt kilogramów, z czego ograniczona powierzchnia podłogi pozwala skutecznie zaoszczędzić miejsce w warsztacie.

12. Eliminacja wysokiego napięcia: nie wymaga transformatora podwyższającego, który może wytworzyć około dziesięciu tysięcy napięcia, a tym samym może zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

 

 

 

Hartowanie 50KHZ 250KW Indukcyjne urządzenie grzewcze do hartowania 0Hartowanie 50KHZ 250KW Indukcyjne urządzenie grzewcze do hartowania 1Hartowanie 50KHZ 250KW Indukcyjne urządzenie grzewcze do hartowania 2Hartowanie 50KHZ 250KW Indukcyjne urządzenie grzewcze do hartowania 3Hartowanie 50KHZ 250KW Indukcyjne urządzenie grzewcze do hartowania 4

Szczegóły kontaktu
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

Osoba kontaktowa: Cindy Yang

Tel: +86 13751325969

Faks: 86-769-22780951

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)