Wyślij wiadomość
Dom

Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited profil firmy

profil firmy

Założona w 2000 roku,Dongguan Guangyuan Inverter Fabryka sprzętu elektronicznegojest prywatną fabryką high-tech.Nasza fabryka znajduje się w dzielnicy Wanjiang w Dongguan City w delcie Zhujiang, z wygodnym transportem w pobliżu autostrady krajowej nr 107 i toru żużlowego Guangshen.

Stworzyliśmy system R&D.Wspierają go zaawansowani inżynierowie i profesjonalni pracownicy, którzy są szczególnie zaangażowani w badania i rozwój maszyn do nagrzewania indukcyjnego średniej lub wysokiej częstotliwości oraz elektrolizy falowników wysokiej częstotliwości i zasilania galwanicznego.Ponieważ posiadaliśmy silne możliwości rozwoju techniki, nasza fabryka nalega na produkcję nowego produktu i nowego rzemiosła, aby zapewnić naszą wiodącą pozycję w technice w tej dziedzinie.

Dzięki wysiłkowi kilku lat nasza fabryka wyprodukowała serie wysokiej jakości produktów w różnych kategoriach.Możemy również wyprodukować te produkty wyłącznie na Twoje wymagania, aby spełnić Twoje potrzeby.Nasze urządzenia do nagrzewania indukcyjnego średniej lub wysokiej częstotliwości są produkowane dla specjalnych warunków napięcia w niektórych krajach.Na przykład, istnieje jednofazowe 110V, trójfazowe 220V nagrzewnice indukcyjne dla Ameryki i Japonii oraz trójfazowe 415V, 440V nagrzewnice indukcyjne dla takich południowo-zachodnich krajów Azji jak Malaj i Tajlandia.

Nasza fabryka posiada zdrową sieć dystrybucji.Nasze produkty dostarczane są do Ameryki, Europy i południowo-zachodniej Azji.Zbudowaliśmy również wiele biur, aby zapewnić szybką i szybką obsługę naszych konsumentów.

Na początku naszej fundacji opowiadaliśmy się za „uczciwą i uczciwą pracą, służbą na zawsze”.To hasło głęboko zakorzeniło się w kulturze naszej fabryki, stając się duszą rozwoju i zarządzania.W trakcie procesu rozwoju mocno wierzy się, że wspaniała obsługa posprzedażna jest podstawą istnienia firmy. .Dlatego nasza fabryka traktuje myśl o „tworzeniu wartości dla klientów” jako rdzeń naszych strategii zarządzania.

Chińskie firmy zmagają się z konkurencją i wyzwaniem z całego świata.Nasza fabryka będzie wykorzystywać zaawansowaną technologię, aby zapewnić lepszą obsługę posprzedażną i znaleźć odpowiednią pozycję na rynku międzynarodowym.Będziemy trzymać ducha bardziej profesjonalnego, zaawansowanego i wytrwałego, aby realizować szerokie zastosowanie naszych produktów na rynku.Będziemy również kontynuować wspólny rozwój i postęp z naszymi dostawcami i konsumentami, opierając się na profesjonalnej technologii i dobrej współpracy.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Dongguan Guangyuan Inwerter Fabryka Sprzętu Elektronicznego jest prywatnym high-tech fabryki, założona w 2000 roku. Znajduje się w Wanjiang dzielnicy Dongguan City w Zhujiang Delta, z wygodnym transportem w pobliżu No 107 krajowych autostrad i szybkością Guangshen.

W ciągu kilku lat nasza fabryka wyprodukowała serię wysokiej jakości produktów w różnych kategoriach. Możemy również wytworzyć te produkty wyłącznie w zależności od potrzeb. Nasza fabryka posiada zdrową sieć dystrybucyjną. Nasze produkty są dostarczane do Ameryki, Europy i południowo-zachodniej Azji. Zbudowaliśmy też wiele biur, aby zapewnić naszym klientom szybką i szybką obsługę.

Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited
1 2 3 4 5 6
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : GuangYuan

Ilość pracowników : 150~200

Coroczne wyprzedaże : 1,000,000-5,000,000

Rok założenia : 2000

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty