Wyślij wiadomość
Dom

Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Opinie klientów
GY jest bardzo profesjonalny w zakresie nagrzewania indukcyjnego, współpracujemy przez 12 lat od 2006 do teraz, dzięki.

—— PAN. GULSHAN BHATIA

Odkąd pierwszy sprzęt zakupiony w 2008 roku był używany do tej pory, jakość jest bardzo dobra, jesteśmy bardzo zadowoleni, dzięki.

—— PAN. MASOOD SHAFQAT

Alwasy zapewnia dla nas najlepsze wsparcie techniczne i obsługę posprzedażną.

—— PAN. RICARDO ARIAS

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Fabryczne zdjęcie:

  Zdjęcie biurowe:

  Wewnętrzne zdjęcie warsztatu:

  Magazyn akcesoriów:

  PCB Produce Dept.:

  Dział Produkcji Transformatorów:

  Pakiety:

  Inżynier na drzwiach:

 • OEM / ODM
  Nasza fabryka wyprodukowała serię wysokiej jakości produktów w różnych kategoriach. Możemy również wytworzyć te produkty wyłącznie w zależności od potrzeb. Nasze urządzenia indukcyjne indukcyjne średniego i wysokiej częstotliwości są wytwarzane w warunkach szczególnego napięcia w niektórych krajach. Na przykład jest jednofazowe 110V, trójfazowe 220V indukcyjne urządzenia grzewcze dla Ameryki i Japonii oraz trzyfazowe 415V, 440V indukcyjne urządzenia grzewcze dla takich południowo-zachodniej Azji jak Malaj i Tajlandia.

 • R & D
  Ustanowiliśmy system badań i rozwoju. Jest on obsługiwany przez zaawansowanych inżynierów i profesjonalnych pracowników, którzy szczególnie angażują się w badania i rozwój maszyn o średnim lub wysokiej częstotliwości indukcyjnego ogrzewania i wysokiej częstotliwości inwertera elektrolitycznego i zasilania galwanizacyjnego. Ponieważ posiadamy silne możliwości rozwoju techniki, nasza fabryka nalegała na produkcję nowego produktu i nowej rękodzieła, aby zapewnić naszą wiodącą pozycję w dziedzinie techniki w tej dziedzinie.

  W ciągu kilku lat nasza fabryka wyprodukowała serię wysokiej jakości produktów w różnych kategoriach. Możemy również wytworzyć te produkty wyłącznie w zależności od potrzeb. Nasze urządzenia indukcyjne indukcyjne średniego i wysokiej częstotliwości są wytwarzane w warunkach szczególnego napięcia w niektórych krajach. Na przykład jest jednofazowe 110V, trójfazowe 220V indukcyjne urządzenia grzewcze dla Ameryki i Japonii oraz trzyfazowe 415V, 440V indukcyjne urządzenia grzewcze dla takich południowo-zachodniej Azji jak Malaj i Tajlandia.

Szczegóły kontaktu
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

Osoba kontaktowa: Ms. Cindy Yang

Tel: +86 13751325969

Faks: 86-769-22780951

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)