Wyślij wiadomość
Dom ProduktyUrządzenia ogrzewania indukcyjnego wysokiej częstotliwości

Sprzęt do lutowania indukcyjnego 30KW, maszyna do łączenia na gorąco, ogrzewanie indukcyjne polem magnetycznym

Orzecznictwo
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Opinie klientów
GY jest bardzo profesjonalny w zakresie nagrzewania indukcyjnego, współpracujemy przez 12 lat od 2006 do teraz, dzięki.

—— PAN. GULSHAN BHATIA

Odkąd pierwszy sprzęt zakupiony w 2008 roku był używany do tej pory, jakość jest bardzo dobra, jesteśmy bardzo zadowoleni, dzięki.

—— PAN. MASOOD SHAFQAT

Alwasy zapewnia dla nas najlepsze wsparcie techniczne i obsługę posprzedażną.

—— PAN. RICARDO ARIAS

Im Online Czat teraz

Sprzęt do lutowania indukcyjnego 30KW, maszyna do łączenia na gorąco, ogrzewanie indukcyjne polem magnetycznym

Sprzęt do lutowania indukcyjnego 30KW, maszyna do łączenia na gorąco, ogrzewanie indukcyjne polem magnetycznym
30KW Induction Soldering  Equipment, hot fit machine, Magnetic field induction heating
Sprzęt do lutowania indukcyjnego 30KW, maszyna do łączenia na gorąco, ogrzewanie indukcyjne polem magnetycznym Sprzęt do lutowania indukcyjnego 30KW, maszyna do łączenia na gorąco, ogrzewanie indukcyjne polem magnetycznym Sprzęt do lutowania indukcyjnego 30KW, maszyna do łączenia na gorąco, ogrzewanie indukcyjne polem magnetycznym Sprzęt do lutowania indukcyjnego 30KW, maszyna do łączenia na gorąco, ogrzewanie indukcyjne polem magnetycznym Sprzęt do lutowania indukcyjnego 30KW, maszyna do łączenia na gorąco, ogrzewanie indukcyjne polem magnetycznym

Duży Obraz :  Sprzęt do lutowania indukcyjnego 30KW, maszyna do łączenia na gorąco, ogrzewanie indukcyjne polem magnetycznym

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: GY
Orzecznictwo: CE, SGS , ROHS, FCC
Numer modelu: GY-30AB
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Drewniane pudełko
Czas dostawy: Zależy od zamówienia i miejsca przeznaczenia
Zasady płatności: TT
Możliwość Supply: 500set / miesiąc

Sprzęt do lutowania indukcyjnego 30KW, maszyna do łączenia na gorąco, ogrzewanie indukcyjne polem magnetycznym

Opis
Zapewniona obsługa posprzedażna: Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, instalacja w terenie Gwarancja: 1 rok
Napięcie: Dostosuj Podanie: Hartowanie, kucie, ogrzewanie, wyżarzanie
częstotliwość: 30–80 kHz Zasada ogrzewania: Nagrzewanie indukcyjne polem magnetycznym
High Light:

Nagrzewnice indukcyjne

,

Indukcji ogrzewania aparatury

Urządzenia do nagrzewania indukcyjnego wysokiej częstotliwości 30KW do kucia

 

Szybki szczegół:

 

Nazwa

Nagrzewnica indukcyjna wysokiej częstotliwości GY-30AB

Podanie

Kucie na gorąco, montaż na gorąco, wytapianie, hartowanie powierzchni, spawanie, wyżarzanie

Moc pracy

360V-520V

Z mocy

30KW

Rozmiar produktu

główny 640*260*520mm520

transformator 440*260*410mm

Certyfikat

CE, SGS, FCC, ROHS

 

 

Specyfikacja

 

Model

GY-30AB (trójfazowy)

moc pracy

360V-520V

prąd wejściowy

31A

Zmienna moc wyjściowa

30kW

zmienna częstotliwość

30-80 KHZ

prąd wyjściowy

300-1500A

natężenie przepływu wody chłodzącej

0,08-0,16Mpa 7,6L/Min

punkt ochrony temperatury wody

40C

rozmiar produktu

główny 640x260x520mm

transformator 440*260*410mm

waga netto

główny 26,5 kg

transformator 20,5 kg

 

 

Główne cechy:

 

1. 30KWUrządzenia do nagrzewania indukcyjnego wysokiej częstotliwości do kucia wykorzystują najbardziej zaawansowane technologie kontroli konwersji częstotliwości MOS, IGBT, aby zapewnić wysoką wydajność i maksymalną moc wyjściową.

2. 30KWUrządzenia do nagrzewania indukcyjnego wysokiej częstotliwości do kucia posiada funkcję kontroli stałego prądu i mocy, która może znacznie zoptymalizować proces nagrzewania metalu, zrealizować wysokowydajne i szybkie nagrzewanie oraz zapewnić doskonałą wydajność produktów.

3. 30KW Urządzenia do nagrzewania indukcyjnego wysokiej częstotliwościr kucieposiada funkcję trzystopniowego ustawiania czasu reprezentowanego przez ogrzewanie-zachowanie ciepła-chłodzenie.Ponadto moc ogrzewania i utrzymywania ciepła jest dostępna do niezależnej regulacji, co może ułatwić ogrzewanie i zachowanie ciepła, co ma zastosowanie w miejscach wymagających pęcznienia i wielokrotnego ogrzewania.

4. Maksymalnie dziesięć rodzajów ochrony przed usterkami i wyświetlanie przetężenia, przepięcia, braku wody i braku fazy może zapewnić wyższą niezawodność i trwałość.

5. 30KW Urządzenia do nagrzewania indukcyjnego wysokiej częstotliwości do kucia jest bezpieczny i niezawodny i nie wymaga urządzeń o napięciu dziesięciu tysięcy, dzięki czemu może zapewnić bezpieczną pracę.

6. Kompleksowa konstrukcja pełnego obciążenia jest dostępna dla 24-godzinnej ciągłej pracy.

7. 30KWUrządzenia do ogrzewania indukcyjnego wysokiej częstotliwoścido kuciajest dostępny do wykrywania temperatury ultrafioletowej, która może realizować automatyczną kontrolę temperatury, poprawiać wydajność ogrzewania i upraszczać obsługę ręczną.

 

 

Aplikacje

 

1. Ogrzewanie (kucie na gorąco, montaż na gorąco i wytapianie)

Kucie na gorąco ma na celu wytwarzanie elementów obrabianych o określonej temperaturze (różne materiały wymagają różnych temperatur) w inne kształty za pomocą prasy kuźniczej za pomocą prasy wykrojnikowej, kuźni lub innych urządzeń, na przykład wytłaczanie na gorąco koperty zegarka, tarczy zegarka, uchwytu , akcesoria do form, naczynia kuchenne i stołowe, wyroby artystyczne, część standardowa, zapięcie, sfabrykowana część mechaniczna, zamek z brązu, nit, stalowa szpilka i szpilka.

 

Dopasowanie na gorąco odnosi się do łączenia różnych metali lub metali z niemetalami poprzez ogrzewanie oparte na zasadzie rozprężania na gorąco lub wytapiania na gorąco, na przykład spawanie zatopionego rdzenia miedzianego grzejnika komputerowego z blachą aluminiową i wstęgą głośnika, mieszanką stali i tworzywa sztucznego rury, uszczelnienie folii aluminiowej (skórka pasty do zębów), wirnik silnika i uszczelnienie rurowego elementu grzejnego.

 

Wytapianie ma na celu głównie stopienie metalu w ciecz za pomocą wysokiej temperatury, która ma zastosowanie głównie do wytopu żelaza, stali, miedzi, aluminium, cynku, a także różnych metali szlachetnych.

 

2. Obróbka cieplna (hartowanie powierzchni)

Hartowanie różnego sprzętu i narzędzi, takich jak szczypce, klucze, młotki, siekiery, narzędzia do wkręcania i nożyce (nożyce sadownicze).

Hartowanie różnych okuć samochodowych i motocyklowych, takich jak wał korbowy, korbowód, sworzeń tłokowy, koło łańcuchowe, koło aluminiowe, zawór, wał wahacza, półwałek, mały wałek i widelec.

Różne narzędzia elektryczne, takie jak przekładnie i osie.

Hartowanie do obrabiarek, takich jak pomost tokarki i szyna prowadząca.

Hartowanie różnych części metalowych sprzętu i części obrabianych, takich jak wał, koło zębate (koło łańcuchowe), krzywka, uchwyt i zacisk itp.

Hartowanie form sprzętowych, takich jak formy o małych rozmiarach, akcesoria do form i wewnętrzny otwór formy.

 

3. Spawanie (lutospawanie, lutowanie srebrem i lutowanie twarde)

Spawanie różnych narzędzi do cięcia sprzętu, takich jak narzędzie diamentowe, narzędzie ścierne, narzędzie do wiercenia, brzeszczot ze stopu, frez ze stopu twardego, frez, rozwiertak, narzędzie do planowania i solidny wiertło środkowe.

 

Spawanie różnych sprzętowych gadżetów mechanicznych: lutowanie srebrem i lutowanie twarde metali tej samej odmiany lub różnych odmian, takich jak sprzęt toaletowy i kuchenny, miedziana złączka chłodnicza, okucie do dekoracji lamp, precyzyjne dopasowanie formy, uchwyt sprzętowy, trzepaczka do jajek, stal stopowa i stal , stal i miedź oraz miedź i miedź.

Spawanie złożonego dna garnka ma zastosowanie głównie do lutospawania okrągłego, kwadratowego, a także innego nieregularnego zwykłego dna garnka.Ma również zastosowanie do zwykłego lutospawania innych metali.

Spawanie płyty grzejnej czajnika elektrycznego dotyczy głównie lutospawania płaskiej podstawy ze stali nierdzewnej, blachy aluminiowej i rurowych elektrycznych elementów grzejnych o różnych kształtach.

 

4. Wyżarzanie (odpuszczanie i modulacja)

 

Wyżarzanie różnych produktów ze stali nierdzewnej, takich jak miska ze stali nierdzewnej, puszka wyżarzana i wytłaczana, wyżarzona zagięta krawędź, wyżarzony zlew, rura ze stali nierdzewnej, zastawa stołowa i kubek.

Wyżarzanie różnych innych metalowych elementów, takich jak główka piłki golfowej, kij, mosiężny zamek, miedziana złączka, rękojeść noża kuchennego, ostrze, patelnia aluminiowa, wiadro aluminiowe, grzejnik aluminiowy i różne produkty aluminiowe.

 

 

Zasada działania

 

Nagrzewanie indukcyjne elektromagnetyczne z konwersją częstotliwości lub w skrócie nagrzewanie indukcyjne to metoda nagrzewania materiałów metalowych poprzez konwersję zasilania o częstotliwości zasilania na zasilanie o określonym zakresie w oparciu o zasadę indukcji elektromagnetycznej.Ma zastosowanie głównie do obróbki metali na gorąco, obróbki cieplnej, spawania i topienia.Ten rodzaj techniki ogrzewania ma również zastosowanie w przemyśle opakowaniowym (takim jak uszczelnianie folii aluminiowej stosowanej w medycynie i przemyśle spożywczym), materiałach półprzewodnikowych (takich jak wytłaczany krzem monokrystaliczny i podgrzewane elementy metalowe do mocowania szyb samochodowych).

Podstawowe elementy systemu nagrzewania indukcyjnego to cewka indukcyjna, źródło zasilania AC i elementy obrabiane.Cewka indukcyjna może być wytwarzana w różnych kształtach zgodnie z różnymi ogrzewanymi przedmiotami.Cewka jest połączona ze źródłem zasilania dostarczającym prąd przemienny dla cewki.Prąd przemienny posiadany przez cewkę może wytwarzać zmienne pole magnetyczne przechodzące przez elementy obrabiane, aby wytworzyć przepływ wirowy wymagany przez ogrzewanie.

 

 

Zalety indukcyjnych urządzeń grzewczych

 

1. Szybkie nagrzewanie: minimalna szybkość nagrzewania jest mniejsza niż 1 sekunda (szybkość nagrzewania jest dostępna do regulacji i kontroli).

2. Szeroki zasięg ogrzewania: może być używany do podgrzewania różnych części metalowych (wymień zdejmowaną cewkę indukcyjną zgodnie z różnymi przełącznikami roboczymi).

3. Łatwa instalacja: może być używany po połączeniu ze źródłem prądu, cewką indukcyjną oraz rurą wodociągową i rurą wznoszącą;jest mały i lekki.

4. Łatwa operacja: możesz nauczyć się go obsługiwać w ciągu kilku minut.

5. Szybki start: można uruchomić w trybie grzania pod warunkiem, że dostępne jest zasilanie w wodę i energię elektryczną.

6. Niski pobór mocy: W porównaniu z konwencjonalnymi urządzeniami wysokiej częstotliwości lampami próżniowymi, może zaoszczędzić około 70% energii.Im mniejszy rozmiar obrabianego przedmiotu, tym mniejsze zużycie energii.

7. Wysoka skuteczność: posiada takie cechy, jak równomierne nagrzewanie (ma zastosowanie do regulacji rozstawu cewek indukcyjnych w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury wymaganej dla każdej części obrabianego przedmiotu), szybkie nagrzewanie i ograniczony horyzont tlenowy oraz może chronić przed wszelkimi odpadami po wyżarzaniu.

8. Kompleksowa ochrona: posiada takie funkcje jak sygnalizacja alarmów nadciśnienia, przetężenia, przegrzania i braku wody oraz automatyczne sterowanie i zabezpieczenia.

9. Kontrolowana temperatura: ma zastosowanie do sterowania temperaturą nagrzewania przedmiotów obrabianych zgodnie z zadanym czasem nagrzewania, a tym samym do kontrolowania temperatury nagrzewania w określonym punkcie technicznym.

10. Kompleksowy projekt pełnego obciążenia: może pracować nieprzerwanie przez 24 godziny.

11. Mały rozmiar i niewielka waga: waży zaledwie kilkadziesiąt kilogramów, z czego ograniczona powierzchnia podłogi może skutecznie zaoszczędzić przestrzeń warsztatową.

12. Eliminacja wysokiego napięcia: nie wymaga transformatora podwyższającego napięcie, który może wytworzyć około dziesięć tysięcy napięcia, a tym samym może zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

 

Sprzęt do lutowania indukcyjnego 30KW, maszyna do łączenia na gorąco, ogrzewanie indukcyjne polem magnetycznym 0

 

Szczegóły kontaktu
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

Osoba kontaktowa: Cindy Yang

Tel: +86 13751325969

Faks: 86-769-22780951

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)