Wyślij wiadomość
Dom ProduktyUrządzenia grzewcze indukcyjne

FCC, CE profesjonalne urządzenia do nagrzewania indukcyjnego pieca kuźniczego do ogrzewania prętów stalowych

Orzecznictwo
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Opinie klientów
GY jest bardzo profesjonalny w zakresie nagrzewania indukcyjnego, współpracujemy przez 12 lat od 2006 do teraz, dzięki.

—— PAN. GULSHAN BHATIA

Odkąd pierwszy sprzęt zakupiony w 2008 roku był używany do tej pory, jakość jest bardzo dobra, jesteśmy bardzo zadowoleni, dzięki.

—— PAN. MASOOD SHAFQAT

Alwasy zapewnia dla nas najlepsze wsparcie techniczne i obsługę posprzedażną.

—— PAN. RICARDO ARIAS

Im Online Czat teraz

FCC, CE profesjonalne urządzenia do nagrzewania indukcyjnego pieca kuźniczego do ogrzewania prętów stalowych

FCC, CE profesjonalne urządzenia do nagrzewania indukcyjnego pieca kuźniczego do ogrzewania prętów stalowych
FCC, CE professional Forging Furnace Induction Heating Equipment for Steel Bar Heating
FCC, CE profesjonalne urządzenia do nagrzewania indukcyjnego pieca kuźniczego do ogrzewania prętów stalowych FCC, CE profesjonalne urządzenia do nagrzewania indukcyjnego pieca kuźniczego do ogrzewania prętów stalowych FCC, CE profesjonalne urządzenia do nagrzewania indukcyjnego pieca kuźniczego do ogrzewania prętów stalowych FCC, CE profesjonalne urządzenia do nagrzewania indukcyjnego pieca kuźniczego do ogrzewania prętów stalowych FCC, CE profesjonalne urządzenia do nagrzewania indukcyjnego pieca kuźniczego do ogrzewania prętów stalowych FCC, CE profesjonalne urządzenia do nagrzewania indukcyjnego pieca kuźniczego do ogrzewania prętów stalowych FCC, CE profesjonalne urządzenia do nagrzewania indukcyjnego pieca kuźniczego do ogrzewania prętów stalowych

Duży Obraz :  FCC, CE profesjonalne urządzenia do nagrzewania indukcyjnego pieca kuźniczego do ogrzewania prętów stalowych

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: GY
Orzecznictwo: CE, SGS , ROHS
Numer modelu: GYMD-300KW
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Drewniane pudełko
Czas dostawy: Zależy od zamówienia i miejsca przeznaczenia
Zasady płatności: TT
Możliwość Supply: 500set / miesiąc

FCC, CE profesjonalne urządzenia do nagrzewania indukcyjnego pieca kuźniczego do ogrzewania prętów stalowych

Opis
Świadczona obsługa posprzedażna: Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo Gwarancja: 1 ROK
Cykl pracy: 100%, 24 godziny No-stop Podanie: Obróbka cieplna metali
Certyfikat: CE, FCC, ROHS, SGS
High Light:

induction heating device

,

Indukcji ogrzewania aparatury

 

Sprzęt do nagrzewania indukcyjnego pieca do kucia o mocy 300 kW do ogrzewania prętów stalowych o średnicy większej niż 80 mm

 

 

Szybki szczegół:

Nazwa

Sprzęt do nagrzewania indukcyjnego pieca do kucia o mocy 300 kW do ogrzewania prętów stalowych o średnicy 15-50 mm

Aplikacja

Kucie na gorąco

Moc pracy

180V-250V

Z mocy

300KW

Numer modelu

GYMD-300KW

Certyfikat

CE, SGS, ROHS, FCC

 

 

Specyfikacja

 

Cechy nagrzewnicy indukcyjnej średniej częstotliwości: sprzęt obejmuje nagrzewnicę indukcyjną średniej częstotliwości, cewkę indukcyjną, maszynę podającą, czujnik temperatury na podczerwień i kilka innych części.

Model: GYMD-300

Maksymalna moc wyjściowa: 300KW

Zdolność grzewcza dla typowych materiałów: zalecane dla średnicy większej niż 80 mm grzanie prętów stalowych

 

Specyfikacja

Maksymalna moc wyjściowa

Zdolność grzewcza dla popularnych materiałów

SIŁOWNIA-25

SIŁOWNIA-40

25KW

40KW

Zalecane do ogrzewania prętów stalowych o średnicy 15-30 mm

SIŁOWNIA-60

SIŁOWNIA-100

60KW

100 kW

Zalecane do ogrzewania prętów stalowych o średnicy 15-50 mm

GYM-160

GYM-200

160KW

200KW

Zalecane do ogrzewania prętów stalowych o średnicy 15-80 mm

GYM-300

300KW

Zalecane do ogrzewania prętów stalowych o średnicy większej niż 80 mm

 

 

Główne cechy

1. Szeroki zakres częstotliwości: 1 KHZ-20 KHZ, w zależności od średnicy przedmiotu obrabianego, aby wybrać odpowiednią częstotliwość;

2. Podczas podgrzewania całego kawałka materiału długość cewki indukcyjnej może wynosić od 500mm-1m, podczas podgrzewania wielu kawałków można zagwarantować lepsze wyniki penetracji

3. Przyjmuje ciągły proces ogrzewania, gdy temperatura obrabianego przedmiotu osiągnie 1100 ℃

4. Podczas ogrzewania brązu, aluminium i innych metali nieżelaznych, dzięki odpowiedniej konstrukcji cewki indukcyjnej i pojemności, rzeczywista moc wyjściowa maszyny może przekraczać 85% wydajności niż obliczono.

5. Porównaj z kontrolowaną maszyną o częstotliwości krzemu, nasz sprzęt ma niewielkie rozmiary, łatwą konserwację i może zaoszczędzić energię o około 15-20%

 

 

Zalecane urządzenia do nagrzewania indukcyjnego dla DSP+ FPGA w pełni cyfrowe sterowanie topienie i diatermia W porównaniu z zaletami tradycyjnych urządzeń do nagrzewania rezonansowego serii analogowej:

1. Jeśli chodzi o kontrolę rdzenia :

W przypadku tradycyjnych zasilaczy analogowych parametry są określane przez urządzenia analogowe, takie jak potencjometry.Te urządzenia są stosunkowo pod wpływem środowiska, a zmiany temperatury mogą powodować zmiany parametrów;proces sterowania, przetwarzanie danych i przechowywanie parametrów inteligentnego zasilacza indukcyjnego DSP są w formie cyfrowej. Zmiany otoczenia nie wpłyną na proces obliczeń wyjściowych.Odpowiadając analogowemu systemowi sterowania, całkowicie cyfrowy zasilacz ma wyższą stabilność w różnych środowiskach.

2. Jeśli chodzi o ekran dotykowy :

Inteligentny zasilacz indukcyjny DSP wyświetla stan pracy i parametry pracy sprzętu na dotykowym ekranie LCD, a szczegóły pracy sprzętu są jasne na pierwszy rzut oka.

3. W zakresie autodiagnostyki i przetwarzania usterek :

Inteligentny zasilacz indukcyjny DSP wyświetla lokalizację usterki i metodę leczenia.W przypadku wystąpienia błędu lub alarmu w specjalnych warunkach pracy, na ekranie dotykowym zostanie wyświetlona treść błędu.Kliknij pomoc dla odpowiedniego błędu, aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie błędu.Operatorzy potrafią szybko usunąć ponad 90% typowych usterek, co znacznie poprawia wydajność produkcji i zmniejsza uzależnienie od poziomu technicznego operatorów.

4. W zakresie inteligentnego systemu ochrony:

Tradycyjne zasilacze analogowe mają tylko proste funkcje zabezpieczające, takie jak przetężenie i przepięcie.Inteligentny, indukcyjny zasilacz DSP posiada bogactwo oceny błędów i obwodów ochronnych.Gdy ciśnienie wody chłodzącej jest niestabilne, temperatura jest zbyt wysoka, brakuje zasilania trójfazowego, a zimny przedmiot dotyka cewki indukcyjnej (ochrona uziemienia) itp., może to zapewnić, że falownik przestanie generować moc;system monitorowania w czasie rzeczywistym zawsze zapewnia działanie tranzystora IGBT Optymalny miękki stan przełączania minimalizuje takie parametry, jak straty przełączania, wpływ napięcia i prądu oraz lokalny wzrost temperatury, co nie tylko pozwala uniknąć zmniejszenia wydajności falownika spowodowanego odchyleniem stan falownika od najlepszych, ale także rozwiązuje przyspieszenie starzenia się tranzystorów IGBT (np. zastosowanie niewytłumaczalnego uszkodzenia po roku) i wysokie koszty utrzymania w późniejszym okresie;jeśli zasilacz nagle napotka złe warunki pracy podczas normalnej pracy grzewczej i złe warunki pracy nie mogą zostać automatycznie przywrócone w krótkim czasie, można ocenić różne sygnały ochronne i mogą zostać wygenerowane alarmy błędów, takie jak: Sygnały alarmowe, takie jak przepięcie , przetężenie, przekroczenie częstotliwości i awaria IGBT mogą pomóc użytkownikom w znalezieniu i rozwiązywaniu problemów ze źródłem awarii.

5. Pod względem wydajności pracy:

Gdy całkowita moc pozostaje niezmieniona, napięcie wyjściowe wynosi tylko połowę zwykłego rezonansu szeregowego, co jest bezpieczniejsze;prąd wyjściowy jest podwojony, a efekt ogrzewania jest lepszy.

 

Osiągnięcie :Funkcja zdalnego sterowania (RS-232ClubRS-485/CANInterfejs, połączenie z komputerem, PLC)i być kontrolowane przez obwód cyfrowy.Regulacja mocy może być regulowana w zakresie od 0% do 100%.Rozdzielczość wynosi 0,1% lub 0,01%.Stabilność wyjściowa może osiągnąć 0,3% lub 0,025%;jednocześnie skonfigurować cyfrowy moduł regulacji temperatury PID.

 

 

Zasada działania

 

Nagrzewanie indukcyjne elektromagnetyczne z konwersją częstotliwości lub w skrócie nagrzewanie indukcyjne to metoda nagrzewania materiałów metalowych poprzez konwersję zasilania o częstotliwości zasilania na zasilanie o określonym zakresie w oparciu o zasadę indukcji elektromagnetycznej.Ma zastosowanie głównie do obróbki metali na gorąco, obróbki cieplnej, spawania i topienia.Ten rodzaj techniki ogrzewania ma również zastosowanie w przemyśle opakowaniowym (takim jak uszczelnianie folii aluminiowej stosowanej w medycynie i przemyśle spożywczym), materiałach półprzewodnikowych (takich jak wytłaczany monokrystaliczny krzem i podgrzewane elementy metalowe do mocowania szyb samochodowych).

Podstawowe elementy systemu nagrzewania indukcyjnego to cewka indukcyjna, źródło prądu przemiennego i elementy obrabiane.Cewka indukcyjna może być wytwarzana w różnych kształtach zgodnie z różnymi ogrzewanymi przedmiotami.Cewka jest połączona ze źródłem zasilania dostarczającym prąd przemienny dla cewki.Prąd przemienny posiadany przez cewkę może wytwarzać zmienne pole magnetyczne przechodzące przez elementy obrabiane, aby wytworzyć przepływ wirowy wymagany przez ogrzewanie.

 

Zalety indukcyjnych urządzeń grzewczych

 

1.Szybkie nagrzewanie: minimalna szybkość nagrzewania jest mniejsza niż 1 sekunda (szybkość nagrzewania jest dostępna do regulacji i kontroli).

2.Szeroki zasięg ogrzewania: może być używany do podgrzewania różnych części metalowych (wymień zdejmowaną cewkę indukcyjną zgodnie z różnymi przełącznikami roboczymi).

3.Łatwa instalacja: może być używany po połączeniu ze źródłem prądu, cewką indukcyjną oraz rurą wodociągową i wznoszącą;jest mały i lekki.

4.Łatwa operacja: możesz nauczyć się go obsługiwać w ciągu kilku minut.

5.Szybki rozruch: można go uruchomić w trybie grzania pod warunkiem, że dostępne jest zasilanie w wodę i prąd.

6.Niski pobór mocy: W porównaniu z konwencjonalnymi urządzeniami wysokiej częstotliwości lampami próżniowymi, może zaoszczędzić około 70% energii.Im mniejszy jest rozmiar obrabianego przedmiotu, tym mniejsze będzie zużycie energii.

7.Wysoka skuteczność:posiada takie cechy, jak równomierne nagrzewanie (ma zastosowanie do regulacji rozstawu cewek indukcyjnych w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury wymaganej dla każdej części obrabianego przedmiotu), szybkie nagrzewanie i ograniczony horyzont tlenowy oraz może chronić przed wszelkimi odpadami po wyżarzaniu.

8.Kompleksowa ochrona:posiada takie funkcje jak sygnalizacja alarmów nadciśnienia, przetężenia, przegrzania i braku wody oraz automatyczne sterowanie i zabezpieczenia.

9.Kontrolowana temperatura: ma zastosowanie do sterowania temperaturą nagrzewania elementów zgodnie z zadanym czasem nagrzewania, a tym samym do kontrolowania temperatury nagrzewania w określonym punkcie technicznym.

10.Kompleksowy projekt pełnego obciążenia: może pracować nieprzerwanie przez 24 godziny.

11.Mały rozmiar i niewielka waga: waży zaledwie kilkadziesiąt kilogramów, z czego ograniczona powierzchnia podłogi może skutecznie zaoszczędzić przestrzeń warsztatową.

12.Eliminacja wysokiego napięcia: nie wymaga transformatora podwyższającego napięcie, który może wytworzyć około dziesięć tysięcy napięcia, a tym samym może zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

FCC, CE profesjonalne urządzenia do nagrzewania indukcyjnego pieca kuźniczego do ogrzewania prętów stalowych 0

Szczegóły kontaktu
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

Osoba kontaktowa: Cindy Yang

Tel: +86 13751325969

Faks: 86-769-22780951

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty