Dom ProduktyNagrzewnice indukcyjne

120KW Lekki ekran dotykowy Indukcyjny sprzęt grzewczy Miękki przełącznik 5-20KHZ

Orzecznictwo
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Opinie klientów
GY jest bardzo profesjonalny w zakresie nagrzewania indukcyjnego, współpracujemy przez 12 lat od 2006 do teraz, dzięki.

—— PAN. GULSHAN BHATIA

Odkąd pierwszy sprzęt zakupiony w 2008 roku był używany do tej pory, jakość jest bardzo dobra, jesteśmy bardzo zadowoleni, dzięki.

—— PAN. MASOOD SHAFQAT

Alwasy zapewnia dla nas najlepsze wsparcie techniczne i obsługę posprzedażną.

—— PAN. RICARDO ARIAS

Im Online Czat teraz

120KW Lekki ekran dotykowy Indukcyjny sprzęt grzewczy Miękki przełącznik 5-20KHZ

120KW Lekki ekran dotykowy Indukcyjny sprzęt grzewczy Miękki przełącznik 5-20KHZ
120KW Light Touch Screen Induction Heating Equipment Soft Switch 5-20KHZ
120KW Lekki ekran dotykowy Indukcyjny sprzęt grzewczy Miękki przełącznik 5-20KHZ 120KW Lekki ekran dotykowy Indukcyjny sprzęt grzewczy Miękki przełącznik 5-20KHZ 120KW Lekki ekran dotykowy Indukcyjny sprzęt grzewczy Miękki przełącznik 5-20KHZ 120KW Lekki ekran dotykowy Indukcyjny sprzęt grzewczy Miękki przełącznik 5-20KHZ 120KW Lekki ekran dotykowy Indukcyjny sprzęt grzewczy Miękki przełącznik 5-20KHZ

Duży Obraz :  120KW Lekki ekran dotykowy Indukcyjny sprzęt grzewczy Miękki przełącznik 5-20KHZ

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: GY
Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS
Numer modelu: GYTS-120AB
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: drewniane pudełko
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Zasady płatności: T / T
Możliwość Supply: 500set miesięcznie

120KW Lekki ekran dotykowy Indukcyjny sprzęt grzewczy Miękki przełącznik 5-20KHZ

Opis
Korzyść: Wysoka wydajność, oszczędność energii i ochrona środowiska Świadczona obsługa posprzedażna: Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, usługi konserwacji i naprawy w terenie, wsparcie
Gwarancja: 1 rok CYKL PRACY: 100%, 24 godziny No-stop
Wniosek: wyżarzanie, kucie, hartowanie, topienie, obróbka cieplna, Metoda kontroli: Nagrzewnica indukcyjna Soft Switch
High Light:

Lekki sprzęt do nagrzewania indukcyjnego z ekranem dotykowym

,

sprzęt do nagrzewania indukcyjnego 100KW

,

piec indukcyjny 20KHZ

Nagrzewnica indukcyjna z lekkim ekranem dotykowym 120 kW, specjalna do hartowania, kucia, częstotliwość 5-20 kHz:
 
Parametr techniczny :

 

Model GYTS-120AB (trójfazowy)
Moc pracy 340V-430V
Maksymalny prąd wejściowy 150A
Moc wyjściowa 120KW
Zmienna częstotliwość 5-20 KHZ
Prąd wyjściowy 400-4000A
Natężenie przepływu wody chłodzącej 0,08-0,16 MPa 12 l/min
Punkt ochrony temperatury wody 50C
Rozmiar produktu główny: 770*550*1510 MM
transformator: 950*420*770 MM
Waga netto główny: 145 kg
transformator: 108 kg


 
 
Zasada działania sprzętu:Srezonans seriidla vtyp oltowy
Cechy wyposażenia :
We wczesnych urządzeniach do nagrzewania indukcyjnego, urządzenie inwerterowe wysokiej częstotliwości wymagane przez jednostkę inwerterową określa formę urządzenia.Doświadczył procesu rozwoju od lamp elektronowych i tyrystorów do obecnego powszechnego stosowania tranzystorów IGBT.W obecnych głównych produktach do nagrzewania indukcyjnego typu IGBT nadal istnieje wiele różnic w obwodach i konstrukcjach.Z jednostki prostowniczej są sterowane prostowanie i niesterowane prostowanie;z jednostki inwertera znajduje się inwerter modulacji szerokości impulsu i inwerter regulacji napięcia choppera;z wyjścia rezonansowego występuje rezonans równoległy i rezonans szeregowy.Różne obwody i metody strukturalne mają różnice w wydajności, takie jak wydajność, współczynnik mocy i niezawodność.Chociaż poczyniono ogromne postępy dzięki zastosowaniu tranzystorów IGBT do zastąpienia tyrystorów i lamp elektronowych, nadal istnieją pewne powszechne problemy w urządzeniach zasilających do nagrzewania indukcyjnego, opracowanych i produkowanych przez większość producentów.
 
tenAzaletyLdobrzeTAućScreenIndukcyjna maszyna grzewcza:
1, ma wrażliwą szybkość reakcji;
2, przełącznik przedniego panelu z lekkim ekranem dotykowym nie jest łatwy do wprowadzenia gruzu, kurzu, penetracji oleju;Ponadto jest łatwy w czyszczeniu i pyłoszczelny;
3, spersonalizowany projekt, prosty i piękny wygląd,
4, rozsądna konstrukcja struktury wewnętrznej (mniej strat wewnętrznych; lekkie obciążenie; akcesoria nie są łatwe do nagrzania)
 
LekkiTAućScreenIndukcyjna maszyna grzewczarodzajKorzyść dla Kucie i Qhartowanie:
1, to urządzenie przyjmuje zaawansowaną metodę regulacji mocy modulacji gęstości impulsów, która kontroluje wielkość mocy, regulując gęstość generowania impulsów napędowych rury przełącznika mocy falownika, określaną jako regulacja mocy PDM;
2, Główną zaletą metody modulacji mocy PDM: jest zapewnienie, że częstotliwość robocza urządzenia jest zasadniczo niezmieniona dzięki technologii śledzenia częstotliwości i jest zsynchronizowana z częstotliwością rezonansową sieci, dzięki czemu falownik zawsze działa w stanie rezonansu, ma wyższy współczynnik mocy i można go osiągnąć. Rura przełącznika mocy zawsze działa w stanie miękkiego przełączania, co znacznie zmniejsza straty przełączania i straty bierne.
 
 
Aplikacje
1.Ogrzewanie (kucie na gorąco, montaż na gorąco i wytapianie)
Kucie na gorąco ma na celu wytwarzanie elementów obrabianych o określonej temperaturze (różne materiały wymagają różnych temperatur) w inne kształty za pomocą prasy kuźniczej za pomocą prasy wykrojnikowej, kuźni lub innych urządzeń, na przykład wytłaczanie na gorąco koperty zegarka, tarczy zegarka, uchwytu , akcesoria do form, naczynia kuchenne i stołowe, wyroby artystyczne, część standardowa, zapięcie, sfabrykowana część mechaniczna, zamek z brązu, nit, stalowy kołek i kołek.
Dopasowanie na gorąco odnosi się do łączenia różnych metali lub metali z niemetalami poprzez ogrzewanie oparte na zasadzie rozprężania na gorąco lub wytapiania na gorąco, na przykład spawanie zatopionego rdzenia miedzianego grzejnika komputerowego z blachą aluminiową i środnikiem głośnika, połączeniem stali i tworzywa sztucznego rury, uszczelnienie folii aluminiowej (skórka pasty do zębów), wirnik silnika i uszczelnienie rurowego elementu grzejnego.
Wytapianie ma na celu głównie stopienie metalu w ciecz za pomocą wysokiej temperatury, która ma zastosowanie głównie do wytopu żelaza, stali, miedzi, aluminium, cynku, a także różnych metali szlachetnych.
 
2.Obróbka cieplna (hartowanie powierzchni)
Hartowanie różnego sprzętu i narzędzi, takich jak szczypce, klucze, młotki, siekiery, narzędzia do wkręcania i nożyce (nożyce sadownicze).
Hartowanie różnych okuć samochodowych i motocyklowych, takich jak wał korbowy, korbowód, sworzeń tłokowy, koło łańcuchowe, koło aluminiowe, zawór, wał wahacza, półwał napędowy, mały wałek i widelec. Różne narzędzia elektryczne, takie jak przekładnia i osie.
Hartowanie do obrabiarek, takich jak pomost tokarki i szyna prowadząca.
Hartowanie różnych części metalowych sprzętu i części obrabianych, takich jak wał, koło zębate (koło łańcuchowe), krzywka, uchwyt i zacisk itp.
Hartowanie form sprzętowych, takich jak forma o małych rozmiarach, akcesoria do form i wewnętrzny otwór formy.
 
3.Spawanie (lutospawanie, lutowanie srebrem i lutowanie twarde)
Spawanie różnych narzędzi do cięcia sprzętu, takich jak narzędzie diamentowe, narzędzie ścierne, narzędzie do wiercenia, brzeszczot ze stopu, frez ze stopu twardego, frez, rozwiertak, narzędzie do planowania i solidny wiertło środkowe.
Spawanie różnych sprzętowych gadżetów mechanicznych: lutowanie srebrem i lutowanie twarde metali tej samej odmiany lub różnych odmian, takich jak sprzęt toaletowy i kuchenny, miedziana armatura chłodnicza, armatura do dekoracji lamp, precyzyjna armatura form, uchwyty metalowe, trzepaczka do jajek, stal stopowa i stal , stal i miedź oraz miedź i miedź.
Złożone spawanie dna garnka ma zastosowanie głównie do lutospawania okrągłego, kwadratowego, a także innego nieregularnego zwykłego dna garnka.Ma również zastosowanie do zwykłego lutospawania innych metali.
Spawanie płyty grzejnej czajnika elektrycznego dotyczy głównie lutospawania płaskiej podstawy ze stali nierdzewnej, blachy aluminiowej oraz rurowych elektrycznych elementów grzejnych o różnych kształtach.
 
4.Wyżarzanie (odpuszczanie i modulacja)
Wyżarzanie różnych produktów ze stali nierdzewnej, takich jak miska ze stali nierdzewnej, puszka wyżarzana i wytłaczana, wyżarzona zagięta krawędź, wyżarzona zlew, rura ze stali nierdzewnej, zastawa stołowa i kubek.
Wyżarzanie różnych innych elementów metalowych, takich jak główka piłki golfowej, kij, mosiężny zamek, miedziane okucia, rękojeść noża kuchennego, ostrze, patelnia aluminiowa, wiadro aluminiowe, grzejnik aluminiowy i różne produkty aluminiowe.

 

120KW Lekki ekran dotykowy Indukcyjny sprzęt grzewczy Miękki przełącznik 5-20KHZ 0
 

Szczegóły kontaktu
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

Osoba kontaktowa: Cindy Yang

Tel: +86 13751325969

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)