Wyślij wiadomość
Dom ProduktyUrządzenia grzewcze indukcyjne

Elastyczna nagrzewnica indukcyjna transformatorowa 80KW z kablem 10m

Orzecznictwo
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Opinie klientów
GY jest bardzo profesjonalny w zakresie nagrzewania indukcyjnego, współpracujemy przez 12 lat od 2006 do teraz, dzięki.

—— PAN. GULSHAN BHATIA

Odkąd pierwszy sprzęt zakupiony w 2008 roku był używany do tej pory, jakość jest bardzo dobra, jesteśmy bardzo zadowoleni, dzięki.

—— PAN. MASOOD SHAFQAT

Alwasy zapewnia dla nas najlepsze wsparcie techniczne i obsługę posprzedażną.

—— PAN. RICARDO ARIAS

Im Online Czat teraz

Elastyczna nagrzewnica indukcyjna transformatorowa 80KW z kablem 10m

Elastyczna nagrzewnica indukcyjna transformatorowa 80KW z kablem 10m
Elastyczna nagrzewnica indukcyjna transformatorowa 80KW z kablem 10m Elastyczna nagrzewnica indukcyjna transformatorowa 80KW z kablem 10m Elastyczna nagrzewnica indukcyjna transformatorowa 80KW z kablem 10m Elastyczna nagrzewnica indukcyjna transformatorowa 80KW z kablem 10m Elastyczna nagrzewnica indukcyjna transformatorowa 80KW z kablem 10m

Duży Obraz :  Elastyczna nagrzewnica indukcyjna transformatorowa 80KW z kablem 10m

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CN
Nazwa handlowa: GY
Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, SGS
Numer modelu: GY
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Customize + Negotiation
Szczegóły pakowania: Pudełko ze sklejki
Zasady płatności: T / T
Możliwość Supply: 100 zestawów miesięcznie

Elastyczna nagrzewnica indukcyjna transformatorowa 80KW z kablem 10m

Opis
Zasada ogrzewania: Nagrzewanie indukcyjne magnetyczne Podanie: Obróbka cieplna metalu
Ogrzewanie: Elastyczne ogrzewanie metalu transformatorowego Zapewniona obsługa posprzedażna: Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, usługi konserwacji i napraw w terenie, wsparcie
Cykl pracy: 100%, 24 godziny No-Stop, 80%
High Light:

Elastyczna nagrzewnica indukcyjna z transformatorem

,

nagrzewnica indukcyjna do kabli 10 m

,

piec do topienia indukcyjnego 80KW

Koncentryczne ręczne (elastyczny transformator) urządzenie do nagrzewania indukcyjnego

Przenośna głowica grzewcza o specjalnej konstrukcji, mini światło tylko 1,5 kg (Ten typ 80 kW z 10-metrową elastyczną konstrukcją transformatora to 5,5 kg);Lekka i przenośna, wygodna obsługa, szczególnie odpowiednia dla miejsca operacji;Głównie zastosowanie do spawania złącza kablowego, wspólnej klimatyzacji, przewodu zasilającego transformatora silnika, ale może być również stosowane do naprężeń grzewczych na pokładzie statku.

 

Model GYS-80AC (trójfazowy)
Moc pracy 340V-430V
Maksymalny prąd wejściowy 120A
Moc wyjściowa 80KW
Zmienna częstotliwość 10-50 KHZ
Prąd wyjściowy 400-3500A
Natężenie przepływu wody chłodzącej 0,08-0,16Mpa 9L/Min
Punkt ochrony temperatury wody 50C
Rozmiar produktu główny: 725x600x1060mm
Elastyczny transformator: OD108MM
Waga netto główny: 123kg
Transformator elastyczny: 5,5 kg
Elastyczna długość kabla 10 metrów

 

 

 

Zastosowanie indukcyjnych urządzeń grzewczych

1, Ogrzewanie (kucie na gorąco, montaż na gorąco i wytapianie):

1) Kucie na gorąco ma na celu wytworzenie elementów obrabianych o określonej temperaturze (różne materiały wymagają różnych temperatur) w inne kształty za pomocą prasy do kucia za pomocą prasy wykrojnikowej, kucia maszyny lub innych urządzeń, na przykład wytłaczanie na gorąco koperty zegarka, zegarek flan , uchwyt, akcesoria do form, naczynia kuchenne i stołowe, wyroby artystyczne, część standardowa, element złączny, sfabrykowana część mechaniczna, zamek z brązu, nit, stalowa szpilka i szpilka.

2) Dopasowanie na gorąco odnosi się do łączenia różnych metali lub metali z niemetalami poprzez nagrzewanie oparte na zasadzie rozprężania na gorąco lub wytapiania na gorąco, na przykład spawanie zatopionego rdzenia miedzianego grzejnika komputerowego z blachą aluminiową i środnikiem głośnika, połączeniem stali i plastikowej tuby, uszczelnienie folii aluminiowej (skórka pasty do zębów), wirnik silnika i uszczelnienie rurowego elektrycznego elementu grzejnego.

3) Wytapianie ma na celu głównie stopienie metalu w ciecz za pomocą wysokiej temperatury, która ma zastosowanie głównie do wytopu żelaza, stali, miedzi, aluminium, cynku, a także różnych metali szlachetnych.

 

2, Obróbka cieplna (hartowanie powierzchni):

Ma to głównie na celu zmianę sztywności materiałów metalowych poprzez obróbkę cieplną elementów obrabianych.Aplikacje szczegółowe są podane w następujący sposób:

1) Hartowanie różnego sprzętu i narzędzi, takich jak szczypce, klucze, młotki, siekiery, narzędzia do wkręcania i nożyce (nożyce sadownicze).

2) Ugasić różne okucia samochodowe i motocyklowe, takie jak wał korbowy, korbowód, sworzeń tłokowy, koło łańcuchowe, koło aluminiowe, zawór, wał wahacza, półwał napędowy, mały wałek i widelec.

3) Różne narzędzia elektryczne, takie jak przekładnia i osie.

4) Hartowanie obrabiarek, takich jak pokład tokarki i szyna prowadząca.

5) Hartowanie różnych części metalowych sprzętu i części obrabianych, takich jak wał, koło zębate (koło łańcuchowe), krzywka, uchwyt i zacisk itp.

6) Ugasić formy sprzętowe, takie jak formy o małych rozmiarach, akcesoria do form i wewnętrzny otwór formy.

 

3, Spawanie (lutospawanie, lutowanie srebrem i lutowanie twarde)

Ma na celu głównie stopienie lutu poprzez podgrzanie go do określonej temperatury w celu połączenia dwóch rodzajów metali z tego samego materiału lub różnych materiałów.

1) Spawanie różnych narzędzi do cięcia sprzętu, takich jak narzędzie diamentowe, narzędzie ścierne, narzędzie do wiercenia, brzeszczot ze stopu, frez ze stopu twardego, frez, rozwiertak, narzędzie do planowania i solidny wiertło środkowe.

2) Spawanie różnych sprzętowych gadżetów mechanicznych: lutowanie srebrem i lutowanie twarde metali tej samej odmiany lub różnych odmian, takich jak sprzęt toaletowy i produkty kuchenne, miedziana złączka chłodnicza, okucie do dekoracji lamp, precyzyjne dopasowanie formy, uchwyt sprzętowy, trzepaczka do jajek, stal stopowa oraz stal, stal i miedź oraz miedź i miedź.

3) Zgrzewanie dna garnka ma zastosowanie głównie do lutospawania okrągłego, kwadratowego, a także innego nieregularnego zwykłego dna garnka.Ma również zastosowanie do zwykłego lutospawania innych metali.

4) Spawanie płyty grzewczej czajnika elektrycznego dotyczy głównie lutospawania płaskiej podstawy ze stali nierdzewnej, blachy aluminiowej i rurowych elektrycznych elementów grzejnych o różnych kształtach.

 

4, Wyżarzanie (odpuszczanie i modulacja):

1) Wyżarzanie różnych produktów ze stali nierdzewnej, takich jak miska ze stali nierdzewnej, puszka wyżarzana i wytłaczana, wyżarzona zagięta krawędź, wyżarzony zlew, rura ze stali nierdzewnej, zastawa stołowa i kubek.

2) Wyżarzanie różnych innych metalowych elementów, takich jak główka piłki golfowej, kij, mosiężny zamek, miedziana złączka, rękojeść noża kuchennego, ostrze, patelnia aluminiowa, wiadro aluminiowe, grzejnik aluminiowy i różne produkty aluminiowe.

 

Elastyczna nagrzewnica indukcyjna transformatorowa 80KW z kablem 10m 0

Szczegóły kontaktu
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

Osoba kontaktowa: Cindy Yang

Tel: +86 13751325969

Faks: 86-769-22780951

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty