Wyślij wiadomość
Dom ProduktyUrządzenia grzewcze indukcyjne

Elastyczny transformator 40KVA 40KW Indukcyjna maszyna grzewcza

Orzecznictwo
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Opinie klientów
GY jest bardzo profesjonalny w zakresie nagrzewania indukcyjnego, współpracujemy przez 12 lat od 2006 do teraz, dzięki.

—— PAN. GULSHAN BHATIA

Odkąd pierwszy sprzęt zakupiony w 2008 roku był używany do tej pory, jakość jest bardzo dobra, jesteśmy bardzo zadowoleni, dzięki.

—— PAN. MASOOD SHAFQAT

Alwasy zapewnia dla nas najlepsze wsparcie techniczne i obsługę posprzedażną.

—— PAN. RICARDO ARIAS

Im Online Czat teraz

Elastyczny transformator 40KVA 40KW Indukcyjna maszyna grzewcza

Elastyczny transformator 40KVA 40KW Indukcyjna maszyna grzewcza
Flexible Transformer 40KVA 40KW Induction Heating Machine
Elastyczny transformator 40KVA 40KW Indukcyjna maszyna grzewcza Elastyczny transformator 40KVA 40KW Indukcyjna maszyna grzewcza Elastyczny transformator 40KVA 40KW Indukcyjna maszyna grzewcza Elastyczny transformator 40KVA 40KW Indukcyjna maszyna grzewcza Elastyczny transformator 40KVA 40KW Indukcyjna maszyna grzewcza Elastyczny transformator 40KVA 40KW Indukcyjna maszyna grzewcza

Duży Obraz :  Elastyczny transformator 40KVA 40KW Indukcyjna maszyna grzewcza

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CN
Nazwa handlowa: GY
Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, SGS
Numer modelu: GY-40AC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Customize + Negotiation
Szczegóły pakowania: Pudełko ze sklejki
Zasady płatności: T / T
Możliwość Supply: 100 zestawów miesięcznie

Elastyczny transformator 40KVA 40KW Indukcyjna maszyna grzewcza

Opis
Zasada ogrzewania: Nagrzewanie indukcyjne magnetyczne Podanie: Obróbka cieplna metalu
Ogrzewanie: Stal, miedź, aluminium lub metale szlachetne Zapewniona obsługa posprzedażna: Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, usługi konserwacji i napraw w terenie, wsparcie
Cykl pracy: 100%, 24 godziny No-stop, 100%
High Light:

Nagrzewnica indukcyjna 40KW

,

elastyczna nagrzewnica indukcyjna z transformatorem

,

nagrzewnica indukcyjna 40KVA

40KW Koncentryczne ręczne (przenośne) urządzenia grzewcze o wysokiej częstotliwości

 

40KVA Nagrzewnica indukcyjna wysokiej częstotliwości z elastycznym transformatorem

 

Przenośna głowica grzejna o specjalnej konstrukcji, waga elastycznego transformatora 40KW wynosi 6,5 kg (mini waga tylko 1,5 kg w zależności od mocy projektu);Lekka i przenośna, wygodna obsługa, szczególnie odpowiednia na miejsce operacji;Głównie zastosowanie do spawania złączy kablowych, klimatyzacji złącza, przewodu zasilającego transformatora silnika, ale może być również stosowany do naprężeń grzewczych na pokładzie statku.

 

Parametr techniczny :

Model GY-40AC (trójfazowy)
siła robocza 340V-430V
prąd wejściowy 41A
Wahania mocy wyjściowej 40KVA
zmienna częstotliwość 30-80 KHZ
prąd wyjściowy 200-1800A
natężenie przepływu wody chłodzącej 0,08-0,16Mpa 7,6 l / min
punkt ochrony temperatury wody 40C
rozmiar produktu główny: 780x370x620 mm
waga netto główny: 45kg
Elastyczny transformator: 6,5 kg
Elastyczna długość kabla 4 metry

 

 

 

Zastosowanie indukcyjnego sprzętu grzewczego

1, Ogrzewanie (kucie na gorąco, kształtowanie na gorąco i wytapianie):

1) Kucie na gorąco ma na celu wytworzenie elementów o określonej temperaturze (różne materiały wymagają różnych temperatur) w inne kształty za pomocą prasy do kucia za pomocą prasy wykrojnikowej, maszyny do kucia lub innych urządzeń, na przykład wytłaczanie na gorąco obudowy zegarka, flan zegarka , uchwyt, akcesoria do form, naczynia kuchenne i stołowe, wyroby artystyczne, część standardowa, łącznik, prefabrykowana część mechaniczna, zamek z brązu, nit, stalowy trzpień i trzpień.

2) Łączenie na gorąco odnosi się do łączenia różnych metali lub metali z niemetalami poprzez ogrzewanie w oparciu o zasadę rozszerzania na gorąco lub wytapiania na gorąco, na przykład wtopione spawanie rdzenia miedzianego radiatora komputerowego z blachą aluminiową i wstęgą głośnika, mieszanka stali i plastikową rurkę, uszczelnienie z folii aluminiowej (odklejanie pasty do zębów), wirnik silnika i uszczelnienie rurowego elektrycznego elementu grzejnego.

3) Wytapianie ma na celu głównie stopienie metalu w ciecz przy użyciu wysokiej temperatury, co ma zastosowanie głównie do wytopu żelaza, stali, miedzi, aluminium, cynku, a także różnych metali szlachetnych.

2, Obróbka cieplna (hartowanie powierzchni):

Jego głównym celem jest zmiana sztywności materiałów metalowych poprzez obróbkę cieplną na obrabiane elementy.Szczegółowe aplikacje są podane w następujący sposób:

1) Hartować dla różnych urządzeń i narzędzi, takich jak szczypce, klucze, młotek, topór, narzędzia do wkręcania i nożyce (nożyce sadownicze).

2) Hartować różne elementy wyposażenia samochodów i motocykli, takie jak wał korbowy, korbowód, sworzeń tłokowy, koło łańcuchowe, koło aluminiowe, zawór, wał wahacza, półoś napędowa, mały wał i widelec.

 

3) Różne narzędzia elektryczne, takie jak przekładnia i osie.

4) Hartować w obrabiarkach, takich jak platforma tokarki i szyna prowadząca.

5) Hartować różne części metalowe sprzętu i części obrobione, takie jak wał, koło zębate (koło łańcuchowe), krzywka, uchwyt i zacisk itp.

6) Hartować w formach sprzętowych, takich jak forma o małych rozmiarach, akcesoria do form i wewnętrzny otwór formy.

3, Spawanie (lutospawanie, lutowanie srebrem i lutowanie twarde)

Jego głównym celem jest stopienie lutowia poprzez podgrzanie go do określonej temperatury w celu połączenia dwóch rodzajów metali tego samego materiału lub różnych materiałów.

1) Spawanie różnych narzędzi tnących, takich jak narzędzie diamentowe, narzędzie ścierne, narzędzie wiertnicze, ostrze piły ze stopu, frez ze stopu twardego, frez, rozwiertak, narzędzie do planowania i pełne wiertło centrujące.

2) Spawanie różnych mechanicznych gadżetów sprzętowych: lutowanie srebrne i lutowanie twarde metali tej samej odmiany lub różnych odmian, takich jak sprzętowe produkty toaletowe i kuchenne, chłodnicza armatura miedziana, oprawa do dekoracji lamp, precyzyjna oprawa formy, uchwyt do sprzętu, ubijak do jaj, stal stopowa i stal, stal i miedź oraz miedź i miedź.

3) Spawanie dna garnka złożonego ma zastosowanie głównie do lutospawania okrągłego, kwadratowego, a także innego nieregularnego zwykłego dna garnka.Ma również zastosowanie do zwykłego lutospawania innych metali.

4) Zgrzewanie tarczy grzewczej czajnika elektrycznego dotyczy głównie lutospawania płaskiej podstawy ze stali nierdzewnej, blachy aluminiowej i rurowych elektrycznych elementów grzejnych o różnych kształtach.

4, Wyżarzanie (odpuszczanie i modulacja):

1) Wyżarzanie różnych produktów ze stali nierdzewnej, takich jak miska ze stali nierdzewnej, wyżarzana i wytłaczana puszka, wyżarzana zagięta krawędź, wyżarzany zlew, rura ze stali nierdzewnej, zastawa stołowa i kubek.

2) Wyżarzanie różnych innych elementów metalowych, takich jak głowica piłeczki golfowej, kij, zamek mosiężny, okucie miedziane, uchwyt noża kuchennego, ostrze, patelnia aluminiowa, wiadro aluminiowe, grzejnik aluminiowy i różne produkty aluminiowe.

 

Elastyczny transformator 40KVA 40KW Indukcyjna maszyna grzewcza 0

Szczegóły kontaktu
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

Osoba kontaktowa: Cindy Yang

Tel: +86 13751325969

Faks: 86-769-22780951

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty