Wyślij wiadomość
Dom ProduktyNagrzewnice indukcyjne

Częstotliwość 5-20 Khz 60KW Indukcyjna maszyna grzewcza do kucia, hartowania

Orzecznictwo
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Opinie klientów
GY jest bardzo profesjonalny w zakresie nagrzewania indukcyjnego, współpracujemy przez 12 lat od 2006 do teraz, dzięki.

—— PAN. GULSHAN BHATIA

Odkąd pierwszy sprzęt zakupiony w 2008 roku był używany do tej pory, jakość jest bardzo dobra, jesteśmy bardzo zadowoleni, dzięki.

—— PAN. MASOOD SHAFQAT

Alwasy zapewnia dla nas najlepsze wsparcie techniczne i obsługę posprzedażną.

—— PAN. RICARDO ARIAS

Im Online Czat teraz

Częstotliwość 5-20 Khz 60KW Indukcyjna maszyna grzewcza do kucia, hartowania

Częstotliwość 5-20 Khz 60KW Indukcyjna maszyna grzewcza do kucia, hartowania
Frequency 5-20Khz 60KW Induction Heating Machine for forging, hardening
Częstotliwość 5-20 Khz 60KW Indukcyjna maszyna grzewcza do kucia, hartowania Częstotliwość 5-20 Khz 60KW Indukcyjna maszyna grzewcza do kucia, hartowania Częstotliwość 5-20 Khz 60KW Indukcyjna maszyna grzewcza do kucia, hartowania Częstotliwość 5-20 Khz 60KW Indukcyjna maszyna grzewcza do kucia, hartowania

Duży Obraz :  Częstotliwość 5-20 Khz 60KW Indukcyjna maszyna grzewcza do kucia, hartowania

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: GY
Orzecznictwo: CE, FCC, SGS, ROHS
Numer modelu: GYTS-60AB
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Pakowanie w drewniane pudełko
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, Western Union
Możliwość Supply: 100 zestawów / miesiąc

Częstotliwość 5-20 Khz 60KW Indukcyjna maszyna grzewcza do kucia, hartowania

Opis
Podanie: hartowanie, kucie, obróbka cieplna, do ogrzewania metalu / kucia na gorąco Zapewniona obsługa posprzedażna: Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, kons
Gwarancja: 1 rok Cykl pracy: 100%
moc: 60 kW Częstotliwość oscylacji: 10-20 KHZ
High Light:

Nagrzewnica indukcyjna 60 kW

,

nagrzewnica indukcyjna 20 kHz

,

nagrzewnica indukcyjna 0

Nagrzewnica indukcyjna z lekkim ekranem dotykowym 60KW do hartowania, kucia, częstotliwość 5-20 kHz:

 

 

Parametr techniczny :

Model GYTS-60AB (trójfazowy)
moc pracy 340v-430v
prąd wejściowy 90A
Zmienna moc wyjściowa 60KW
zmienna częstotliwość 5-20 KHZ
natężenie przepływu wody chłodzącej 0,15-0,3 MPa 7,6 l/min
punkt ochrony temperatury wody 40C
rozmiar produktu główny: 808X530X1260 MM
transformator: 840X420X740MM;
waga netto główna : 115 kg
transformator: 76,5 kg

 

 

Zasada działania sprzętu: SRezonans serii dla vtyp oltowy

Cechy wyposażenia :

We wczesnych urządzeniach do nagrzewania indukcyjnego urządzenie inwerterowe wysokiej częstotliwości wymagane przez jednostkę inwerterową określa formę urządzenia.Doświadczył procesu rozwoju od lamp elektronowych i tyrystorów do obecnego powszechnego stosowania tranzystorów IGBT.W obecnych głównych produktach do nagrzewania indukcyjnego typu IGBT nadal istnieje wiele różnic w obwodach i konstrukcjach.Z jednostki prostownika są sterowane prostowanie i niesterowane prostowanie;z jednostki inwertera znajduje się inwerter modulacji szerokości impulsu i inwerter regulacji napięcia choppera;z wyjścia rezonansowego występuje rezonans równoległy i rezonans szeregowy.Różne obwody i metody strukturalne mają różnice w wydajności, takie jak wydajność, współczynnik mocy i niezawodność.Chociaż poczyniono ogromne postępy dzięki zastosowaniu IGBT do zastąpienia tyrystorów i lamp elektronowych, nadal istnieją pewne powszechne problemy w urządzeniach zasilających do nagrzewania indukcyjnego, opracowanych i produkowanych przez większość producentów.

 

Plik ZAzalety Ldobrze TAuć Screen Indukcyjna maszyna grzewcza:

1, ma wrażliwą szybkość reakcji;

2, przełącznik przedniego panelu z lekkim ekranem dotykowym nie jest łatwy do wejścia w zanieczyszczenia, kurz, penetrację oleju;Ponadto jest łatwy w czyszczeniu i pyłoszczelny;

3, spersonalizowany projekt, prosty i piękny wygląd,

4, rozsądna konstrukcja struktury wewnętrznej (mniej strat wewnętrznych; lekkie obciążenie; akcesoria nie są łatwe do nagrzania)

 

Lekki TAuć Screen Indukcyjna maszyna grzewcza rodzaj Korzyść dla Kucie i Qhartowanie:

1, to urządzenie przyjmuje zaawansowaną metodę regulacji mocy modulacji gęstości impulsów, która kontroluje wielkość mocy, regulując gęstość generowania impulsów napędowych rury przełącznika mocy falownika, określaną jako regulacja mocy PDM;

2, Główną zaletą metody modulacji mocy PDM: jest zapewnienie, że częstotliwość robocza urządzenia jest zasadniczo niezmieniona dzięki technologii śledzenia częstotliwości i jest zsynchronizowana z częstotliwością rezonansową sieci, dzięki czemu falownik zawsze działa w stanie rezonansu, ma wyższy współczynnik mocy i można go osiągnąć. Rura przełącznika mocy zawsze działa w stanie miękkiego przełączania, co znacznie zmniejsza straty przełączania i straty bierne.

 

 

Aplikacje

1. Ogrzewanie (kucie na gorąco, montaż na gorąco i wytapianie)

Kucie na gorąco ma na celu wytwarzanie elementów obrabianych o określonej temperaturze (różne materiały wymagają różnych temperatur) w inne kształty za pomocą prasy kuźniczej za pomocą prasy wykrojnikowej, kuźni lub innych urządzeń, na przykład wytłaczanie na gorąco koperty zegarka, tarczy zegarka, uchwytu , akcesoria do form, naczynia kuchenne i stołowe, wyroby artystyczne, część standardowa, zapięcie, sfabrykowana część mechaniczna, zamek z brązu, nit, stalowa szpilka i szpilka.

Dopasowanie na gorąco odnosi się do łączenia różnych metali lub metali z niemetalami poprzez ogrzewanie oparte na zasadzie rozprężania na gorąco lub wytapiania na gorąco, na przykład spawanie zatopionego rdzenia miedzianego grzejnika komputerowego z blachą aluminiową i wstęgą głośnika, mieszanką stali i tworzywa sztucznego rury, uszczelnienie folii aluminiowej (skórka pasty do zębów), wirnik silnika i uszczelnienie rurowego elementu grzejnego.

Wytapianie ma na celu głównie stopienie metalu w ciecz za pomocą wysokiej temperatury, która ma zastosowanie głównie do wytopu żelaza, stali, miedzi, aluminium, cynku, a także różnych metali szlachetnych.

 

2. Obróbka cieplna (hartowanie powierzchni)

Hartowanie różnego sprzętu i narzędzi, takich jak szczypce, klucze, młotki, siekiery, narzędzia do wkręcania i nożyce (nożyce sadownicze).

Hartować różne okucia samochodowe i motocyklowe, takie jak wał korbowy, korbowód, sworzeń tłokowy, koło łańcuchowe, koło aluminiowe, zawór, wał wahacza, półwał napędowy, mały wałek i widelec. Różne narzędzia elektryczne, takie jak przekładnia i osie.

Hartowanie do obrabiarek, takich jak pomost tokarki i szyna prowadząca.

Hartowanie różnych części metalowych sprzętu i części obrabianych, takich jak wał, koło zębate (koło łańcuchowe), krzywka, uchwyt i zacisk itp.

Hartowanie form sprzętowych, takich jak forma o małych rozmiarach, akcesoria do form i wewnętrzny otwór formy.

 

3. Spawanie (lutospawanie, lutowanie srebrem i lutowanie twarde)

Spawanie różnych narzędzi do cięcia sprzętu, takich jak narzędzie diamentowe, narzędzie ścierne, narzędzie do wiercenia, brzeszczot ze stopu, frez ze stopu twardego, frez, rozwiertak, narzędzie do planowania i solidny wiertło środkowe.

Spawanie różnych sprzętowych gadżetów mechanicznych: lutowanie srebrem i lutowanie twarde metali tej samej odmiany lub różnych odmian, takich jak sprzęt toaletowy i kuchenny, miedziana złączka chłodnicza, okucie do dekoracji lamp, precyzyjne dopasowanie formy, uchwyt sprzętowy, trzepaczka do jajek, stal stopowa i stal , stal i miedź oraz miedź i miedź.

Spawanie złożonego dna garnka ma zastosowanie głównie do lutospawania okrągłego, kwadratowego, a także innego nieregularnego zwykłego dna garnka.Ma również zastosowanie do zwykłego lutospawania innych metali.

Spawanie płyty grzejnej czajnika elektrycznego dotyczy głównie lutospawania płaskiej podstawy ze stali nierdzewnej, blachy aluminiowej i rurowych elektrycznych elementów grzejnych o różnych kształtach.

 

4. Wyżarzanie (odpuszczanie i modulacja)

Wyżarzanie różnych produktów ze stali nierdzewnej, takich jak miska ze stali nierdzewnej, puszka wyżarzana i wytłaczana, wyżarzona zagięta krawędź, wyżarzony zlew, rura ze stali nierdzewnej, zastawa stołowa i kubek.

Wyżarzanie różnych innych metalowych elementów, takich jak główka piłki golfowej, kij, mosiężny zamek, miedziana złączka, rękojeść noża kuchennego, ostrze, patelnia aluminiowa, wiadro aluminiowe, grzejnik aluminiowy i różne produkty aluminiowe.

 

Częstotliwość 5-20 Khz 60KW Indukcyjna maszyna grzewcza do kucia, hartowania 0

 

 

 

Szczegóły kontaktu
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

Osoba kontaktowa: Cindy Yang

Tel: +86 13751325969

Faks: 86-769-22780951

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)