Wyślij wiadomość
Dom ProduktyMaszyna do hartowania indukcyjnego

Sprzęt do hartowania indukcyjnego 120 kW, energooszczędne hartowanie indukcyjne przekładni

Orzecznictwo
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Opinie klientów
GY jest bardzo profesjonalny w zakresie nagrzewania indukcyjnego, współpracujemy przez 12 lat od 2006 do teraz, dzięki.

—— PAN. GULSHAN BHATIA

Odkąd pierwszy sprzęt zakupiony w 2008 roku był używany do tej pory, jakość jest bardzo dobra, jesteśmy bardzo zadowoleni, dzięki.

—— PAN. MASOOD SHAFQAT

Alwasy zapewnia dla nas najlepsze wsparcie techniczne i obsługę posprzedażną.

—— PAN. RICARDO ARIAS

Im Online Czat teraz

Sprzęt do hartowania indukcyjnego 120 kW, energooszczędne hartowanie indukcyjne przekładni

Sprzęt do hartowania indukcyjnego 120 kW, energooszczędne hartowanie indukcyjne przekładni
120KW Induction Hardening Equipment , Energy Saving Induction Hardening Of Gears
Sprzęt do hartowania indukcyjnego 120 kW, energooszczędne hartowanie indukcyjne przekładni Sprzęt do hartowania indukcyjnego 120 kW, energooszczędne hartowanie indukcyjne przekładni Sprzęt do hartowania indukcyjnego 120 kW, energooszczędne hartowanie indukcyjne przekładni Sprzęt do hartowania indukcyjnego 120 kW, energooszczędne hartowanie indukcyjne przekładni Sprzęt do hartowania indukcyjnego 120 kW, energooszczędne hartowanie indukcyjne przekładni Sprzęt do hartowania indukcyjnego 120 kW, energooszczędne hartowanie indukcyjne przekładni

Duży Obraz :  Sprzęt do hartowania indukcyjnego 120 kW, energooszczędne hartowanie indukcyjne przekładni

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CN
Nazwa handlowa: GY
Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS,SGS
Numer modelu: GYS-120AB
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1KPL
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Pakowanie w drewniane pudło
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 500 ZESTAWU NA MIESIĄC

Sprzęt do hartowania indukcyjnego 120 kW, energooszczędne hartowanie indukcyjne przekładni

Opis
Zasada ogrzewania: Ogrzewanie indukcyjne magnetyczne Wniosek: Hartowanie przekładni
Świadczona obsługa posprzedażna: Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, dostępne zagraniczne centrum serwisowe, wsparcie Gwarancja: 1 rok, roczna bezpłatna wymiana części zamiennych, 12 miesięcy
Częstotliwość oscylacji: 10-35 kHz, 30-80 KHZ, 18 ~ 25 KHZ, 10-50 KHZ częstotliwość automatycznego śledzenia, 10-50 KHZ (dost CYKL PRACY: 100%,24 godziny no-stop,80%
High Light:

maszyny do hartowania indukcyjnego

,

hartowanie indukcyjne wysoką częstotliwością

Parametr techniczny :

Model GYS-120AB (trójfazowy)
Moc pracy 340V-430V
Maksymalny prąd wejściowy 180A
Moc wyjściowa 120KW
Zmienna częstotliwość 10-50 KHZ
Prąd wyjściowy 400-4500A
Natężenie przepływu wody chłodzącej 0,08-0,16 MPa 12 l/min
Punkt ochrony temperatury wody 50C
Rozmiar produktu główny: 870x695x1050mm
transformator: 850x420x750mm
Waga netto główny: 123kg
transformator: 84 kg

 

Obróbka cieplna (powierzchniahartowanie):

Ma to głównie na celu zmianę sztywności materiałów metalowych poprzez obróbkę cieplną obrabianych elementów.Aplikacje szczegółowe są podane w następujący sposób:

1) Hartowanie różnego sprzętu i narzędzi, takich jak szczypce, klucze, młotki, siekiery, narzędzia do wkręcania i nożyce (nożyce sadownicze).

2) Hartowanie różnych okuć samochodowych i motocyklowych, takich jak wał korbowy, korbowód, sworzeń tłokowy, koło łańcuchowe, koło aluminiowe, zawór, wał wahacza, półwał napędowy, mały wałek i widelec.

 

3) Różne narzędzia elektryczne, takie jak przekładnia i osie.

4) Hartowanie do obrabiarek, takich jak pokład tokarki i szyna prowadząca.

5) Hartowanie różnych części metalowych sprzętu i części obrabianych, takich jak wał, koło zębate (koło łańcuchowe), krzywka, uchwyt i zacisk itp.

6) Hartowanie form sprzętowych, takich jak formy o małych rozmiarach, akcesoria do form i wewnętrzny otwór formy.

 

 

 

Zasada działania ogrzewania indukcyjnego

Nagrzewanie indukcyjne elektromagnetyczne z konwersją częstotliwości lub w skrócie nagrzewanie indukcyjne to metoda nagrzewania materiałów metalowych poprzez konwersję zasilania o częstotliwości zasilania na zasilanie o określonym zakresie w oparciu o zasadę indukcji elektromagnetycznej.Ma zastosowanie głównie do obróbki metali na gorąco, obróbki cieplnej, spawania i topienia.Ten rodzaj techniki ogrzewania ma również zastosowanie w przemyśle opakowaniowym (takim jak uszczelnianie folii aluminiowej stosowanej w medycynie i przemyśle spożywczym), materiałach półprzewodnikowych (takich jak wytłaczany monokrystaliczny krzem i podgrzewane elementy metalowe do mocowania szyb samochodowych).

Podstawowe elementy systemu nagrzewania indukcyjnego to cewka indukcyjna, źródło prądu przemiennego i elementy obrabiane.Cewka indukcyjna może być wytwarzana w różnych kształtach zgodnie z różnymi ogrzewanymi przedmiotami.Cewka jest połączona ze źródłem zasilania dostarczającym prąd przemienny dla cewki.Prąd przemienny posiadany przez cewkę może wytwarzać zmienne pole magnetyczne przechodzące przez elementy obrabiane, aby wytworzyć przepływ wirowy wymagany przez ogrzewanie.

Wady konwencjonalnych trybów ogrzewania

1. Konwencjonalne ogrzewanie takimi paliwami jak węgiel, gazy i olej ma takie wady jak poważne zanieczyszczenie, okropne środowisko pracy i poważne ukryte zagrożenia bezpieczeństwa.

2. Ponadto węgiel, gaz i ropa są niewystarczające do szybkiego i równomiernego ogrzewania i mogą powodować deformację obrabianych elementów, gruby horyzont tlenowy, niską jakość, szorstką powierzchnię i wysoki wskaźnik złomu, co nie może zapewnić konkurencyjnej mocy Twoje produkty.

Zalety indukcyjnych urządzeń grzewczych

Szybkie nagrzewanie: minimalna szybkość nagrzewania jest mniejsza niż 1 sekunda (szybkość nagrzewania jest dostępna do regulacji i kontroli).

Szeroki zakres ogrzewania: może być używany do ogrzewania różnych części metalowych (wymień zdejmowaną cewkę indukcyjną zgodnie z różnymi przełącznikami roboczymi).

Łatwy montaż: można go używać po podłączeniu do źródła prądu, cewki indukcyjnej oraz rury wodociągowej i rury wznoszącej;jest mały i lekki.

Łatwa obsługa: możesz nauczyć się go obsługiwać w ciągu kilku minut.

Szybki rozruch: można go uruchomić w trybie grzania pod warunkiem dostępności wody i prądu.

Niski pobór mocy: W porównaniu z konwencjonalnymi urządzeniami wysokiej częstotliwości lampami próżniowymi, może zaoszczędzić około 70% energii.Im mniejszy jest rozmiar obrabianego przedmiotu, tym mniejsze będzie zużycie energii.

Wysoka skuteczność: posiada takie cechy jak równomierne nagrzewanie (służy do dostosowania rozstawu cewek indukcyjnych w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury wymaganej dla każdej części obrabianego przedmiotu), szybkie nagrzewanie i ograniczony horyzont tlenowy oraz może chronić przed wszelkimi odpadami po wyżarzaniu.

Kompleksowa ochrona: posiada takie funkcje jak sygnalizacja alarmów nadciśnienia, przetężenia, przegrzania i braku wody oraz automatyczne sterowanie i zabezpieczenia.

Temperatura kontrolowana: ma zastosowanie do kontrolowania temperatury podgrzewania obrabianych przedmiotów zgodnie z zadanym czasem nagrzewania, a tym samym kontrolowania temperatury podgrzewania w określonym punkcie technicznym.

Niewielki rozmiar i niewielka waga: waży zaledwie kilkadziesiąt kilogramów, z czego ograniczona powierzchnia podłogi może skutecznie zaoszczędzić miejsce w warsztacie.

Zdrowe środowisko pracy: sprzyja ochronie środowiska, oszczędzaniu energii i bezpiecznej eksploatacji, wolnej od hałasu, spalin i kurzu.

Eliminacja wysokiego napięcia: nie wymaga transformatora podwyższającego napięcie, który może wytworzyć około dziesięć tysięcy napięcia, a tym samym może zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

Kompleksowa konstrukcja pełnego obciążenia: może pracować nieprzerwanie przez 24 godziny.

Sprzęt do hartowania indukcyjnego 120 kW, energooszczędne hartowanie indukcyjne przekładni 0

 

Sprzęt do hartowania indukcyjnego 120 kW, energooszczędne hartowanie indukcyjne przekładni 1

 

Szczegóły kontaktu
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

Osoba kontaktowa: Cindy Yang

Tel: +86 13751325969

Faks: 86-769-22780951

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)