Wyślij wiadomość
Dom ProduktyIndukcyjne urządzenie spawalnicze

HF Urządzenia grzewcze indukcyjne Spawanie kołnierzowe Rura / zawór / Lutowanie Spawanie długa żywotność

Orzecznictwo
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Opinie klientów
GY jest bardzo profesjonalny w zakresie nagrzewania indukcyjnego, współpracujemy przez 12 lat od 2006 do teraz, dzięki.

—— PAN. GULSHAN BHATIA

Odkąd pierwszy sprzęt zakupiony w 2008 roku był używany do tej pory, jakość jest bardzo dobra, jesteśmy bardzo zadowoleni, dzięki.

—— PAN. MASOOD SHAFQAT

Alwasy zapewnia dla nas najlepsze wsparcie techniczne i obsługę posprzedażną.

—— PAN. RICARDO ARIAS

Im Online Czat teraz

HF Urządzenia grzewcze indukcyjne Spawanie kołnierzowe Rura / zawór / Lutowanie Spawanie długa żywotność

HF Urządzenia grzewcze indukcyjne Spawanie kołnierzowe Rura / zawór / Lutowanie Spawanie długa żywotność
HF Urządzenia grzewcze indukcyjne Spawanie kołnierzowe Rura / zawór / Lutowanie Spawanie długa żywotność HF Urządzenia grzewcze indukcyjne Spawanie kołnierzowe Rura / zawór / Lutowanie Spawanie długa żywotność HF Urządzenia grzewcze indukcyjne Spawanie kołnierzowe Rura / zawór / Lutowanie Spawanie długa żywotność HF Urządzenia grzewcze indukcyjne Spawanie kołnierzowe Rura / zawór / Lutowanie Spawanie długa żywotność

Duży Obraz :  HF Urządzenia grzewcze indukcyjne Spawanie kołnierzowe Rura / zawór / Lutowanie Spawanie długa żywotność

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CN
Nazwa handlowa: GY
Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, SGS
Numer modelu: GY-40AB
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 SZT.
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Ply drewniane pudełko do pakowania;
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 500 / zestaw miesięcznie

HF Urządzenia grzewcze indukcyjne Spawanie kołnierzowe Rura / zawór / Lutowanie Spawanie długa żywotność

Opis
Zasada ogrzewania: Nagrzewanie indukcyjne magnetyczne aplikacji: Obróbka cieplna Meltal
typu: Wtryskiwanie preform, wtrysk z rozdmuchem, wtrysk z główką rurową, wtrysk z ramieniem, wtryskarka styl: Poziomy pionowy
Warunek: Nowy Rodzaj tworzywa sztucznego: Termoplastyczny
High Light:

Sprzęt do spawania indukcyjnego

,

spawarka indukcyjna wysokiej częstotliwości

Parametr techniczny :

Model GY-40AB (trójfazowy)
moc pracy 340–430 V.
prąd wejściowy 41A
Zmienna moc wyjściowa 40 kVA
zmienna częstotliwość 30-80 kHz
prąd wyjściowy 200–1800 A.
natężenie przepływu wody chłodzącej 0,08-0,16 MPa 7,6 l / min
punkt ochrony temperatury wody 40 ° C
rozmiar produktu główny: 620x250x530 mm
transformator: 480x260x410 mm
waga netto główny: 34,5 kg
transformator: 31,5 kg

Zgrzewanie :

Ma on głównie na celu stopienie lutu poprzez podgrzanie go do określonej temperatury w celu połączenia dwóch rodzajów metali z tego samego materiału lub różnych materiałów.

1) Spawanie różnych narzędzi skrawających, takich jak narzędzie diamentowe, narzędzie ścierne, narzędzie do wiercenia, brzeszczot ze stopu, ostrze ze stopu twardego, frez, rozwiertak, narzędzie do planowania i solidna końcówka centralna.

2) Spawanie różnych gadżetów mechanicznych sprzętu: lutowanie srebrem i lutowanie metali tego samego rodzaju lub różnych odmian, takich jak sprzęt toaletowy i kuchenny, armatura miedziana chłodnicza, armatura do dekoracji lamp, armatura precyzyjna, uchwyt sprzętowy, trzepaczka do jaj, stal stopowa oraz stal, stal i miedź, a także miedź i miedź.

3) Mieszane spawanie dna garnka ma zastosowanie głównie do lutowania twardego okrągłego, kwadratowego, a także innego nieregularnego dna garnka zwykłego. Ma to również zastosowanie do zwykłego lutowania twardego innych metali.

4) Spawanie tarczy grzejnej elektrycznego czajnika na gorącą wodę dotyczy głównie lutowania twardego płaskiej podstawy ze stali nierdzewnej, blachy aluminiowej i rurowych elektrycznych elementów grzejnych o różnych formach.

Zasada działania ogrzewania indukcyjnego

Elektromagnetyczne ogrzewanie indukcyjne z przemianą częstotliwości lub w skrócie ogrzewanie indukcyjne to metoda podgrzewania materiałów metalowych poprzez zamianę źródła zasilania częstotliwości prądu elektrycznego na źródło o określonym zakresie w oparciu o zasadę indukcji elektromagnetycznej. Dotyczy to głównie obróbki metali na gorąco, obróbki cieplnej, spawania i topienia. Ten rodzaj techniki grzewczej ma również zastosowanie w przemyśle opakowań (takich jak uszczelnianie folii aluminiowej stosowanej w medycynie i przemyśle spożywczym), materiałach półprzewodnikowych (takich jak wytłaczany monokrystaliczny krzem i podgrzewane mocowanie metalowych części do szyb samochodowych).

Podstawowe elementy systemu ogrzewania indukcyjnego to cewka indukcyjna, źródło prądu przemiennego i obrabiane elementy. Cewkę indukcyjną można wytwarzać w różnych kształtach dla różnych ogrzewanych przedmiotów. Cewka jest połączona ze źródłem zasilania dostarczającym prąd przemienny do cewki. Prąd przemienny posiadany przez cewkę może wytwarzać przemienne pole magnetyczne przechodzące przez elementy obrabiane, aby wytworzyć przepływ wirowy zgodnie z wymaganiami ogrzewania.

Niedobory konwencjonalnych trybów ogrzewania

1. Tradycyjne ogrzewanie takimi paliwami jak węgiel, gazy i ropa naftowa ma takie wady, jak poważne zanieczyszczenie, okropne środowisko pracy i poważne ukryte zagrożenia bezpieczeństwa.

2. Ponadto węgiel, gaz i olej nie nadają się do szybkiego i równomiernego ogrzewania i mogą powodować deformację przedmiotów obrabianych, gruby horyzont tlenowy, niską jakość, szorstką powierzchnię i wysoką wydajność złomu, co nie może zapewnić konkurencyjnej mocy Twoje produkty.

Zalety urządzeń grzewczych indukcyjnych

Szybkie nagrzewanie: minimalna szybkość ogrzewania wynosi mniej niż 1 sekundę (szybkość ogrzewania jest dostępna do regulacji i kontroli).

Szeroki zakres ogrzewania: może być stosowany do ogrzewania różnych części metalowych (wymień wymienną cewkę indukcyjną zgodnie z różnymi przełącznikami roboczymi).

Łatwa instalacja: można go używać po podłączeniu do źródła zasilania, cewki indukcyjnej, a także rury doprowadzającej wodę i rury wznoszącej; jest mały i lekki.

Łatwa obsługa: możesz nauczyć się obsługiwać go w ciągu kilku minut.

Szybkie uruchomienie: można uruchomić w celu wykonania operacji grzania pod warunkiem dostępności wody i zasilania.

Niski pobór mocy: w porównaniu z konwencjonalnymi lampowymi urządzeniami wysokiej częstotliwości z lampą próżniową może zaoszczędzić energię o około 70%. Im mniejszy jest rozmiar przedmiotu obrabianego, tym niższe byłoby zużycie energii.

Wysoka efektywność: ma takie cechy, jak równomierne nagrzewanie (można zastosować dostosowanie odstępu cewki indukcyjnej, aby zapewnić odpowiednią temperaturę wymaganą przez każdą część przedmiotu obrabianego), szybkie nagrzewanie i ograniczony horyzont tlenowy, i może chronić przed wszelkimi odpadami po wyżarzeniu.

Kompleksowa ochrona: posiada takie funkcje, jak alarmy nadciśnienia, przetężenia, przegrzania i braku wody, a także automatyczną kontrolę i ochronę.

Kontrolowana temperatura: ma zastosowanie do kontrolowania temperatury ogrzewania przedmiotów obrabianych zgodnie z ustawionym czasem ogrzewania, a tym samym do kontrolowania temperatury ogrzewania w pewnym punkcie technicznym.

Mały rozmiar i niewielka waga: ma masę zaledwie kilkudziesięciu kilogramów, z czego ograniczona powierzchnia podłogi może skutecznie zaoszczędzić miejsce w warsztacie.

Solidne środowisko operacyjne: sprzyja ochronie środowiska, ochronie energii i bezpieczeństwu pracy, które jest wolne od hałasu, spalin i pyłu.

Eliminacja wysokiego napięcia: nie wymaga transformatora podwyższającego napięcie, który może wytworzyć około dziesięć tysięcy napięć, a tym samym zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

Kompleksowa konstrukcja pełnego obciążenia: może pracować nieprzerwanie przez 24 godziny.

Szczegóły kontaktu
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

Osoba kontaktowa: Cindy Yang

Tel: +86 13751325969

Faks: 86-769-22780951

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)