Wyślij wiadomość
Dom ProduktyUrządzenia nagrzewania indukcyjnego częstotliwościowe Super Audio Frequency Induction Heating Equipm

Sprzęt do obróbki cieplnej indukcyjnej IGBT 160KW 10-50KHZ do hartowania i kucia

Orzecznictwo
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Opinie klientów
GY jest bardzo profesjonalny w zakresie nagrzewania indukcyjnego, współpracujemy przez 12 lat od 2006 do teraz, dzięki.

—— PAN. GULSHAN BHATIA

Odkąd pierwszy sprzęt zakupiony w 2008 roku był używany do tej pory, jakość jest bardzo dobra, jesteśmy bardzo zadowoleni, dzięki.

—— PAN. MASOOD SHAFQAT

Alwasy zapewnia dla nas najlepsze wsparcie techniczne i obsługę posprzedażną.

—— PAN. RICARDO ARIAS

Im Online Czat teraz

Sprzęt do obróbki cieplnej indukcyjnej IGBT 160KW 10-50KHZ do hartowania i kucia

Sprzęt do obróbki cieplnej indukcyjnej IGBT 160KW 10-50KHZ do hartowania i kucia
Sprzęt do obróbki cieplnej indukcyjnej IGBT 160KW 10-50KHZ do hartowania i kucia Sprzęt do obróbki cieplnej indukcyjnej IGBT 160KW 10-50KHZ do hartowania i kucia Sprzęt do obróbki cieplnej indukcyjnej IGBT 160KW 10-50KHZ do hartowania i kucia Sprzęt do obróbki cieplnej indukcyjnej IGBT 160KW 10-50KHZ do hartowania i kucia

Duży Obraz :  Sprzęt do obróbki cieplnej indukcyjnej IGBT 160KW 10-50KHZ do hartowania i kucia

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: GY
Orzecznictwo: CE, FCC, SGS , ROHS
Numer modelu: GYS-160AB
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Drewniane pudełko
Czas dostawy: W zależności od zamówienia i miejsca przeznaczenia
Zasady płatności: TT
Możliwość Supply: 500set / miesiąc

Sprzęt do obróbki cieplnej indukcyjnej IGBT 160KW 10-50KHZ do hartowania i kucia

Opis
Zasada ogrzewania: Nagrzewanie indukcyjne magnetyczne Stan: Nowy
Imię: Sprzęt do nagrzewania indukcyjnego 160 kW, ogrzewanie o wysokiej częstotliwości, przemysłowe urządze częstotliwość: 10-50 KHz
Ciśnienie wody chłodzącej: ≥ 0,03 MPa Podanie: Kucie, hartowanie, lutowanie twarde.
Prąd wejściowy: 240A Gwarancja: 1 rok
High Light:

Indukcyjne aparaty grzewcze

,

grzejniki indukcyjne

Sprzęt grzewczy indukcyjny wysokiej częstotliwości 160 kW System chłodzenia wodą

 

Szybki szczegół:

 

Nazwa

Urządzenie do nagrzewania indukcyjnego SF GYS-160AB

Podanie

Kucie na gorąco, kształtowanie na gorąco, wytapianie, hartowanie powierzchniowe, spawanie, wyżarzanie

Siła robocza

360 V-520 V.

Nasza moc

160KW

Rozmiar produktu

główny 1000 * 600 * 1100 mm

transformator 870 * 430 * 750 mm

Certyfikat

CE, FCC, ROHS, SGS

 

 

Specyfikacja

Model GYS-160AB (trójfazowy)
Siła robocza 340V-430V
Maksymalny prąd wejściowy 240A
Moc wyjściowa 160KW
Wahania częstotliwości 10-50 KHZ
Prąd wyjściowy 400-6500A
Natężenie przepływu wody chłodzącej 0,08-0,16Mpa 15 l / min
Punkt ochrony temperatury wody 50C
Rozmiar produktu główny: 1000X600X1100mm
transformator: 870x430x750mm
Waga netto główny: 175kg
transformator: 108 kg

 

Główne cechy:

  1. 160KW SF Indukcyjny sprzęt grzewczy System chłodzenia wodąprzyjmuje najbardziej zaawansowane technologie sterowania konwersją częstotliwości MOS, IGBT, aby zapewnić wysoką wydajność i maksymalną moc wyjściową.
  2. 160KW SF Indukcyjny sprzęt grzewczy System chłodzenia wodąma funkcję kontroli stałego prądu i mocy, która może znacznie zoptymalizować proces ogrzewania metalu, zrealizować wysokowydajne i szybkie nagrzewanie oraz zapewnić doskonałą wydajność produktów.
  3. 160KW SF Indukcyjny sprzęt grzewczy System chłodzenia wodąposiada funkcję trzystopniowego ustawiania czasu reprezentowanego przez grzanie-ciepło podtrzymywanie-chłodzenie.Ponadto moc do ogrzewania i zachowania ciepła jest dostępna do niezależnej regulacji, co może ułatwić ogrzewanie i zachowanie ciepła, co ma zastosowanie w miejscach wymagających pęcznienia i wielokrotnego ogrzewania.
  4. Maksymalnie dziesięć typów zabezpieczeń przed uszkodzeniami i wyświetlanie przetężeń, przepięć, niedoborów wody i braku fazy może zapewnić wyższą niezawodność i trwałość.
  5.  160KW SF Indukcyjny sprzęt grzewczy System chłodzenia wodąjest bezpieczny i niezawodny oraz nie wymaga urządzeń o napięciu dziesięciu tysięcy, co zapewnia bezpieczną pracę.
  6. Kompleksowy projekt pełnego obciążenia jest dostępny dla 24-godzinnej ciągłej pracy.
  7. 160KW SF Indukcyjny sprzęt grzewczy System chłodzenia wodąjest dostępny do wykrywania temperatury w ultrafiolecie, który może realizować automatyczną kontrolę temperatury, poprawić wydajność ogrzewania i uprościć obsługę ręczną.

 

 

Aplikacje

 

1. Ogrzewanie (kucie na gorąco, kształtowanie na gorąco i wytapianie)

Kucie na gorąco ma na celu wytwarzanie elementów obrabianych o określonej temperaturze (różne materiały wymagają różnych temperatur) w inne kształty za pomocą prasy do kucia za pomocą prasy wykrawającej, maszyny do kucia lub innych urządzeń, na przykład, wytłaczanie na gorąco koperty zegarka, klapki zegarka, uchwytu , akcesoria do form, naczynia kuchenne i stołowe, wyroby artystyczne, część standardowa, łącznik, prefabrykowana część mechaniczna, zamek z brązu, nit, stalowy trzpień i trzpień.

 

Łączenie na gorąco odnosi się do łączenia różnych metali lub metali z niemetalami poprzez ogrzewanie w oparciu o zasadę rozszerzania na gorąco lub topienia na gorąco, na przykład osadzone spawanie miedzianego rdzenia radiatora komputerowego z blachą aluminiową i wstęgą głośnika, połączenie stali i tworzywa sztucznego tuba, uszczelnienie folii aluminiowej (peeling z pasty do zębów), wirnik silnika i uszczelnienie rurowego elektrycznego elementu grzejnego.

 

Wytapianie ma na celu głównie stopienie metalu w ciecz przy użyciu wysokiej temperatury, co ma zastosowanie głównie do wytopu żelaza, stali, miedzi, aluminium, cynku, a także różnych metali szlachetnych.

 

2. Obróbka cieplna (hartowanie powierzchni)

Hartować dla różnych okuć i narzędzi, takich jak szczypce, klucze, młotek, topór, narzędzia do wkręcania i nożyce (nożyce sadownicze).

Hartować dla różnych elementów samochodowych i motocyklowych, takich jak wał korbowy, korbowód, sworzeń tłokowy, koło łańcuchowe, koło aluminiowe, zawór, wał wahacza, półoś, mały wałek i widelec.

Różne narzędzia elektryczne, takie jak przekładnie i osie.

Hartowanie do obrabiarek, takich jak platforma tokarki i prowadnica.

Hartować dla różnych części metalowych sprzętu i części obrabianych, takich jak wał, koło zębate (koło łańcuchowe), krzywka, uchwyt i zacisk itp.

Hartować do form okuć, takich jak formy o małych rozmiarach, akcesoria do form i wewnętrzny otwór formy.

 

3. Spawanie (lutospawanie, lutowanie srebrem i lutospawanie twarde)

Spawanie różnych narzędzi tnących, takich jak narzędzie diamentowe, narzędzie ścierne, narzędzie wiertnicze, brzeszczot ze stopu, frez ze stopu twardego, frez, rozwiertak, narzędzie do planowania i pełne wiertło centrujące.

 

Spawanie różnych urządzeń mechanicznych: lutowanie srebrem i lutowanie twarde metali tej samej odmiany lub różnych odmian, takich jak sprzętowe produkty toaletowe i kuchenne, miedziane łączniki chłodnicze, oprawa do dekoracji lamp, precyzyjna oprawa form, uchwyt okuciowy, ubijak do jaj, stal stopowa i stal , stal i miedź oraz miedź i miedź.

Spawanie dna złożonego ma zastosowanie głównie do lutospawania okrągłego, kwadratowego, a także innych nieregularnych zwykłych dna garnka.Ma również zastosowanie do zwykłego lutospawania innych metali.

Zgrzewanie tarczy grzejnej czajnika elektrycznego odnosi się głównie do lutospawania płaskiej podstawy ze stali nierdzewnej, blachy aluminiowej oraz rurowych elementów grzejnych o różnych kształtach.

 

4. Wyżarzanie (odpuszczanie i modulacja)

 

Wyżarzanie różnych produktów ze stali nierdzewnej, takich jak miska ze stali nierdzewnej, puszka wyżarzana i wytłaczana, wyżarzana zagięta krawędź, wyżarzany zlew, rura ze stali nierdzewnej, zastawa stołowa i kubek.

Wyżarzanie różnych innych elementów metalowych, takich jak głowica piłeczki golfowej, kij, zamek mosiężny, okucie miedziane, uchwyt noża kuchennego, ostrze, patelnia aluminiowa, wiadro aluminiowe, grzejnik aluminiowy i różne produkty aluminiowe.

 

 

Zasada działania

 

Elektromagnetyczne ogrzewanie indukcyjne z przemianą częstotliwości lub w skrócie ogrzewanie indukcyjne to metoda ogrzewania materiałów metalowych poprzez przekształcanie źródła zasilania o częstotliwości sieciowej na napięcie o określonym zakresie w oparciu o zasadę indukcji elektromagnetycznej.Ma zastosowanie głównie do obróbki metali na gorąco, obróbki cieplnej, spawania i topienia.Ten rodzaj techniki nagrzewania ma również zastosowanie w przemyśle opakowaniowym (np. Uszczelnianie folii aluminiowej stosowanej w medycynie i przemyśle spożywczym), materiałach półprzewodnikowych (np. Wytłaczany krzem monokrystaliczny i podgrzewane mocowanie metalowych części do szyb samochodowych).

Podstawowe elementy systemu nagrzewania indukcyjnego to cewka indukcyjna, źródło prądu zmiennego i elementy obrabiane.Cewkę indukcyjną można wytwarzać w różnych kształtach zgodnie z różnymi ogrzewanymi przedmiotami.Cewka jest połączona ze źródłem zasilania zapewniającym prąd przemienny dla cewki.Prąd przemienny posiadany przez cewkę może wytwarzać przemienne pole magnetyczne przechodzące przez obrabiane elementy, aby wytworzyć przepływ wirowy wymagany przez ogrzewanie.

 

 

Zalety indukcyjnych urządzeń grzewczych

 

1. Szybkie nagrzewanie: minimalna szybkość ogrzewania jest mniejsza niż 1 sekunda (szybkość ogrzewania jest dostępna do regulacji i kontroli).

2. Szeroki zakres ogrzewania: może być używany do podgrzewania różnych części metalowych (wymień wymienną cewkę indukcyjną zgodnie z różnymi przełącznikami roboczymi).

3. Łatwa instalacja: może być używany po podłączeniu do źródła zasilania, cewki indukcyjnej oraz rury doprowadzającej wodę i rury wznoszącej;jest mały i lekki.

4. Łatwa operacja: możesz nauczyć się go obsługiwać w ciągu kilku minut.

5. Szybki rozruch: można go uruchomić w celu wykonania operacji grzania pod warunkiem, że dostępna jest woda i prąd.

6. Niskie zużycie energii: W porównaniu z konwencjonalnymi urządzeniami wysokoczęstotliwościowymi z lampami próżniowymi, oszczędza energię o około 70%.Im mniejszy rozmiar obrabianego przedmiotu, tym mniejsze zużycie energii.

7. Wysoka skuteczność: posiada takie cechy jak równomierne nagrzewanie (służy do regulacji rozstawu cewek indukcyjnych, aby zapewnić odpowiednią temperaturę wymaganą dla każdej części obrabianego przedmiotu), szybkie nagrzewanie i ograniczony horyzont tlenowy oraz może chronić przed wszelkimi odpadami po wyżarzaniu.

8. Kompleksowa ochrona: posiada funkcje sygnalizacji nadciśnienia, przetężenia, przegrzania i braku wody oraz automatycznej kontroli i ochrony.

9. Kontrolowana temperatura: ma zastosowanie do kontrolowania temperatury nagrzewania obrabianych przedmiotów zgodnie z ustawionym czasem nagrzewania, a tym samym kontrolowania temperatury nagrzewania w określonym punkcie technicznym.

10. Kompleksowy projekt pełnego obciążenia: może pracować nieprzerwanie przez 24 godziny.

11. Mały rozmiar i niewielka waga: waży zaledwie kilkadziesiąt kilogramów, z czego ograniczona powierzchnia podłogi pozwala skutecznie zaoszczędzić miejsce w warsztacie.

12. Eliminacja wysokiego napięcia: nie wymaga transformatora podwyższającego, który może wytworzyć około dziesięciu tysięcy napięcia, a tym samym może zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

 

Sprzęt do obróbki cieplnej indukcyjnej IGBT 160KW 10-50KHZ do hartowania i kucia 0

 

Szczegóły kontaktu
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

Osoba kontaktowa: Cindy Yang

Tel: +86 13751325969

Faks: 86-769-22780951

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)