Wyślij wiadomość
Dom ProduktyUrządzenia grzewcze indukcyjne

Energooszczędny sprzęt do nagrzewania indukcyjnego do hartowania wałów, hartowania przekładni

Orzecznictwo
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Opinie klientów
GY jest bardzo profesjonalny w zakresie nagrzewania indukcyjnego, współpracujemy przez 12 lat od 2006 do teraz, dzięki.

—— PAN. GULSHAN BHATIA

Odkąd pierwszy sprzęt zakupiony w 2008 roku był używany do tej pory, jakość jest bardzo dobra, jesteśmy bardzo zadowoleni, dzięki.

—— PAN. MASOOD SHAFQAT

Alwasy zapewnia dla nas najlepsze wsparcie techniczne i obsługę posprzedażną.

—— PAN. RICARDO ARIAS

Im Online Czat teraz

Energooszczędny sprzęt do nagrzewania indukcyjnego do hartowania wałów, hartowania przekładni

Energooszczędny sprzęt do nagrzewania indukcyjnego do hartowania wałów, hartowania przekładni
Energy saving Induction Heating Equipment For Shaft Quenching, gear hardening
Energooszczędny sprzęt do nagrzewania indukcyjnego do hartowania wałów, hartowania przekładni Energooszczędny sprzęt do nagrzewania indukcyjnego do hartowania wałów, hartowania przekładni Energooszczędny sprzęt do nagrzewania indukcyjnego do hartowania wałów, hartowania przekładni Energooszczędny sprzęt do nagrzewania indukcyjnego do hartowania wałów, hartowania przekładni Energooszczędny sprzęt do nagrzewania indukcyjnego do hartowania wałów, hartowania przekładni Energooszczędny sprzęt do nagrzewania indukcyjnego do hartowania wałów, hartowania przekładni

Duży Obraz :  Energooszczędny sprzęt do nagrzewania indukcyjnego do hartowania wałów, hartowania przekładni

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: GY
Orzecznictwo: CE, SGS , ROHS
Numer modelu: GYS-250AB
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Drewniane pudełko
Czas dostawy: Zależy od zamówienia i miejsca przeznaczenia
Zasady płatności: TT
Możliwość Supply: 500set / miesiąc

Energooszczędny sprzęt do nagrzewania indukcyjnego do hartowania wałów, hartowania przekładni

Opis
Zapewniona obsługa posprzedażna: Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo Gwarancja: 1 rok
Cykl pracy: 100%, 24 godziny No-stop Podanie: hartowanie, obróbka cieplna, kucie, wyżarzanie, spawanie
Certyfikat: CE, FCC, ROHS, SGS Zasada ogrzewania: Nagrzewanie indukcyjne polem magnetycznym
High Light:

induction heating device

,

Indukcji ogrzewania aparatury

 

250KW Super Audio Indukcyjny sprzęt grzewczy do hartowania wału Sha

 

Szybki szczegół:

 

Nazwa

250KW Super audio Urządzenie do nagrzewania indukcyjnego częstotliwości Do wyżarzania

Podanie

Kucie na gorąco, montaż na gorąco, wytapianie, hartowanie powierzchni, spawanie, wyżarzanie

Moc pracy

360V-520V

Z mocy

250KW

Rozmiar produktu

Główny: 1665*1100*1200mm

Transformator: 1560*500*850mm

Certyfikat

CE, SGS, ROHS, FCC

 

 

Specyfikacja:

 

Model

GYS-250AB (trójfazowy)

Moc pracy

360V-520V

Maksymalny prąd wejściowy

370A

Moc wyjściowa

250KW

Zmienna częstotliwość

20-50 KHZ

Prąd wyjściowy

400-9000A

Natężenie przepływu wody chłodzącej

0,08-0,16Mpa 25L/Min

Punkt ochrony temperatury wody

50C

Rozmiar produktu

Główny: 1665*1100*1200mm

transformator 1560*500*850mm

 

 

Główne cechy:

 

1.250KW Super audio Urządzenie do nagrzewania indukcyjnego częstotliwości Do wyżarzania przyjmuje obwód falownika IGBT w połączeniu równoległym, który ma dużą zdolność adaptacji do obciążenia.

2.250KW Super audio Urządzenie do nagrzewania indukcyjnego częstotliwości Do wyżarzania posiada takie cechy jak duża moc, duża szybkość nagrzewania, wysoka wydajność i łatwa obsługa.

3. W porównaniu z innymi trybami ogrzewania może znacznie promować korzyści ekonomiczne, poprawiać jakość podgrzewanych przedmiotów oraz oszczędzać energię i materiał, zmniejszać pracochłonność i poprawiać środowisko produkcyjne.

4.250KW Super audio Urządzenie do nagrzewania indukcyjnego częstotliwości Do wyżarzania ma bardzo mały rozmiar, co może 10-krotnie zaoszczędzić przestrzeń produkcyjną.

5.250KW Super audio Urządzenie do nagrzewania indukcyjnego częstotliwości Do wyżarzania jest bezpieczny i niezawodny i nie wymaga urządzeń o napięciu dziesięciu tysięcy, dzięki czemu może zapewnić bezpieczną pracę.

6. Kompleksowa konstrukcja pełnego obciążenia jest dostępna dla 24-godzinnej ciągłej pracy.

 

 

Aplikacje

 

1.Ogrzewanie (kucie na gorąco, montaż na gorąco i wytapianie)

 

Kucie na gorąco ma na celu wytwarzanie elementów obrabianych o określonej temperaturze (różne materiały wymagają różnych temperatur) w inne kształty za pomocą prasy kuźniczej za pomocą prasy wykrojnikowej, kuźni lub innych urządzeń, na przykład wytłaczanie na gorąco koperty zegarka, tarczy zegarka, uchwytu , akcesoria do form, naczynia kuchenne i stołowe, wyroby artystyczne, część standardowa, zapięcie, sfabrykowana część mechaniczna, zamek z brązu, nit, stalowa szpilka i szpilka.

 

Dopasowanie na gorąco odnosi się do łączenia różnych metali lub metali z niemetalami poprzez ogrzewanie oparte na zasadzie rozprężania na gorąco lub wytapiania na gorąco, na przykład spawanie zatopionego rdzenia miedzianego grzejnika komputerowego z blachą aluminiową i wstęgą głośnika, mieszanką stali i tworzywa sztucznego rury, uszczelnienie folii aluminiowej (skórka pasty do zębów), wirnik silnika i uszczelnienie rurowego elementu grzejnego.

 

Wytapianie ma na celu głównie stopienie metalu w ciecz za pomocą wysokiej temperatury, która ma zastosowanie głównie do wytopu żelaza, stali, miedzi, aluminium, cynku, a także różnych metali szlachetnych.

 

 

2.Obróbka cieplna (hartowanie powierzchni)

 

Hartowanie różnego sprzętu i narzędzi, takich jak szczypce, klucze, młotki, siekiery, narzędzia do wkręcania i nożyce (nożyce sadownicze).

Hartować różne okucia samochodowe i motocyklowe, takie jak wał korbowy, korbowód, sworzeń tłokowy, koło łańcuchowe, koło aluminiowe, zawór, wał wahacza, półwał napędowy, mały wałek i widelec. Różne narzędzia elektryczne, takie jak przekładnia i osie.

Hartowanie do obrabiarek, takich jak pomost tokarki i szyna prowadząca.

Hartowanie różnych części metalowych sprzętu i części obrabianych, takich jak wał, koło zębate (koło łańcuchowe), krzywka, uchwyt i zacisk itp.

Hartowanie form sprzętowych, takich jak formy o małych rozmiarach, akcesoria do form i wewnętrzny otwór formy.

 

 

3.Spawanie (lutospawanie, lutowanie srebrem i lutowanie twarde)

 

Spawanie różnych narzędzi do cięcia sprzętu, takich jak narzędzie diamentowe, narzędzie ścierne, narzędzie do wiercenia, brzeszczot ze stopu, frez ze stopu twardego, frez, rozwiertak, narzędzie do planowania i solidny wiertło środkowe.

 

Spawanie różnych sprzętowych gadżetów mechanicznych: lutowanie srebrem i lutowanie twarde metali tej samej odmiany lub różnych odmian, takich jak sprzęt toaletowy i kuchenny, miedziana złączka chłodnicza, okucie do dekoracji lamp, precyzyjne dopasowanie formy, uchwyt sprzętowy, trzepaczka do jajek, stal stopowa i stal , stal i miedź oraz miedź i miedź.

Spawanie złożonego dna garnka ma zastosowanie głównie do lutospawania okrągłego, kwadratowego, a także innego nieregularnego zwykłego dna garnka.Ma również zastosowanie do zwykłego lutospawania innych metali.

Spawanie płyty grzejnej czajnika elektrycznego dotyczy głównie lutospawania płaskiej podstawy ze stali nierdzewnej, blachy aluminiowej i rurowych elektrycznych elementów grzejnych o różnych kształtach.

 

 

4.Wyżarzanie (odpuszczanie i modulacja)

 

Wyżarzanie różnych produktów ze stali nierdzewnej, takich jak miska ze stali nierdzewnej, puszka wyżarzana i wytłaczana, wyżarzona zagięta krawędź, wyżarzony zlew, rura ze stali nierdzewnej, zastawa stołowa i kubek.

Wyżarzanie różnych innych metalowych elementów, takich jak główka piłki golfowej, kij, mosiężny zamek, miedziana złączka, rękojeść noża kuchennego, ostrze, patelnia aluminiowa, wiadro aluminiowe, grzejnik aluminiowy i różne produkty aluminiowe.

 

 

Zasada działania

 

Nagrzewanie indukcyjne elektromagnetyczne z konwersją częstotliwości lub w skrócie nagrzewanie indukcyjne to metoda nagrzewania materiałów metalowych poprzez konwersję zasilania o częstotliwości zasilania na zasilanie o określonym zakresie w oparciu o zasadę indukcji elektromagnetycznej.Ma zastosowanie głównie do obróbki metali na gorąco, obróbki cieplnej, spawania i topienia.Ten rodzaj techniki ogrzewania ma również zastosowanie w przemyśle opakowaniowym (takim jak uszczelnianie folii aluminiowej stosowanej w medycynie i przemyśle spożywczym), materiałach półprzewodnikowych (takich jak wytłaczany krzem monokrystaliczny i podgrzewane elementy metalowe do mocowania szyb samochodowych).

Podstawowe elementy systemu nagrzewania indukcyjnego to cewka indukcyjna, źródło zasilania AC i elementy obrabiane.Cewka indukcyjna może być wytwarzana w różnych kształtach zgodnie z różnymi ogrzewanymi przedmiotami.Cewka jest połączona ze źródłem zasilania dostarczającym prąd przemienny dla cewki.Prąd przemienny posiadany przez cewkę może wytwarzać zmienne pole magnetyczne przechodzące przez elementy obrabiane, aby wytworzyć przepływ wirowy wymagany przez ogrzewanie.

 

 

Zalety indukcyjnych urządzeń grzewczych

 

1.Szybkie nagrzewanie: minimalna szybkość nagrzewania jest mniejsza niż 1 sekunda (szybkość nagrzewania jest dostępna do regulacji i kontroli).

2.Szeroki zasięg ogrzewania: może być używany do podgrzewania różnych części metalowych (wymień zdejmowaną cewkę indukcyjną zgodnie z różnymi przełącznikami roboczymi).

3.Łatwa instalacja: może być używany po połączeniu ze źródłem prądu, cewką indukcyjną oraz rurą wodociągową i rurą wznoszącą;jest mały i lekki.

4.Łatwa operacja: możesz nauczyć się go obsługiwać w ciągu kilku minut.

5.Szybki start: można uruchomić w trybie grzania pod warunkiem, że dostępne jest zasilanie w wodę i energię elektryczną.

6.Niski pobór mocy: W porównaniu z konwencjonalnymi urządzeniami wysokiej częstotliwości lampami próżniowymi, może zaoszczędzić około 70% energii.Im mniejszy rozmiar obrabianego przedmiotu, tym mniejsze zużycie energii.

7.Wysoka skuteczność:posiada takie cechy, jak równomierne nagrzewanie (ma zastosowanie do regulacji rozstawu cewek indukcyjnych w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury wymaganej dla każdej części obrabianego przedmiotu), szybkie nagrzewanie i ograniczony horyzont tlenowy oraz może chronić przed wszelkimi odpadami po wyżarzaniu.

8.Kompleksowa ochrona:posiada takie funkcje jak sygnalizacja alarmów nadciśnienia, przetężenia, przegrzania i braku wody oraz automatyczne sterowanie i zabezpieczenia.

9.Kontrolowana temperatura: ma zastosowanie do sterowania temperaturą nagrzewania przedmiotów obrabianych zgodnie z zadanym czasem nagrzewania, a tym samym do kontrolowania temperatury nagrzewania w określonym punkcie technicznym.

10.Kompleksowy projekt pełnego obciążenia: może pracować nieprzerwanie przez 24 godziny.

11.Mały rozmiar i niewielka waga: waży zaledwie kilkadziesiąt kilogramów, z czego ograniczona powierzchnia podłogi może skutecznie zaoszczędzić przestrzeń warsztatową.

12.Eliminacja wysokiego napięcia: nie wymaga transformatora podwyższającego napięcie, który może wytworzyć około dziesięć tysięcy napięcia, a tym samym może zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

 

Energooszczędny sprzęt do nagrzewania indukcyjnego do hartowania wałów, hartowania przekładni 0Energooszczędny sprzęt do nagrzewania indukcyjnego do hartowania wałów, hartowania przekładni 1

 

Szczegóły kontaktu
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

Osoba kontaktowa: Cindy Yang

Tel: +86 13751325969

Faks: 86-769-22780951

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)