Dom ProduktyUrządzenie indukcyjne indukcyjne

70KVA Urządzenie do nagrzewania indukcyjnego wysokiej częstotliwości do wyżarzania w trybie online

Orzecznictwo
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Opinie klientów
GY jest bardzo profesjonalny w zakresie nagrzewania indukcyjnego, współpracujemy przez 12 lat od 2006 do teraz, dzięki.

—— PAN. GULSHAN BHATIA

Odkąd pierwszy sprzęt zakupiony w 2008 roku był używany do tej pory, jakość jest bardzo dobra, jesteśmy bardzo zadowoleni, dzięki.

—— PAN. MASOOD SHAFQAT

Alwasy zapewnia dla nas najlepsze wsparcie techniczne i obsługę posprzedażną.

—— PAN. RICARDO ARIAS

Im Online Czat teraz

70KVA Urządzenie do nagrzewania indukcyjnego wysokiej częstotliwości do wyżarzania w trybie online

70KVA Urządzenie do nagrzewania indukcyjnego wysokiej częstotliwości do wyżarzania w trybie online
70KVA High frequency induction heating equiment for annealing online heating
70KVA Urządzenie do nagrzewania indukcyjnego wysokiej częstotliwości do wyżarzania w trybie online 70KVA Urządzenie do nagrzewania indukcyjnego wysokiej częstotliwości do wyżarzania w trybie online 70KVA Urządzenie do nagrzewania indukcyjnego wysokiej częstotliwości do wyżarzania w trybie online 70KVA Urządzenie do nagrzewania indukcyjnego wysokiej częstotliwości do wyżarzania w trybie online

Duży Obraz :  70KVA Urządzenie do nagrzewania indukcyjnego wysokiej częstotliwości do wyżarzania w trybie online

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: GY
Orzecznictwo: CE, SGS , ROHS
Numer modelu: GYS-80AB
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Drewniane pudełko
Czas dostawy: Zależy od zamówienia i miejsca przeznaczenia
Zasady płatności: TT
Możliwość Supply: 500set / miesiąc

70KVA Urządzenie do nagrzewania indukcyjnego wysokiej częstotliwości do wyżarzania w trybie online

Opis
Gwarancja: 1 rok Podanie: wyżarzanie, spawanie, hartowanie, hartowanie, kucie
Częstotliwość oscylacji: 30–80 kHz Napięcie wejściowe: 320-420V
Rodzaj: IGBT Cykl pracy: 100%
Funkcjonować: obróbka cieplna metali Metoda chłodzenia: Maszyna chłodząca wodę
Funkcja: Oszczędność energii, wydajność, bezpieczeństwo, ochrona środowiska Zapewniona obsługa posprzedażna: Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo
High Light:

Nagrzewnice indukcyjne

,

Nagrzewnice indukcyjne

Sprzęt do nagrzewania indukcyjnego o wysokiej częstotliwości Super Audio do wyżarzania online ze stali nierdzewnej

 

Szybki szczegół:

 

Nazwa SGS Apporved Sprzęt do nagrzewania indukcyjnego o częstotliwości Super audio do wyżarzania Podanie Kucie na gorąco, kształtowanie na gorąco, wytapianie, hartowanie powierzchniowe, spawanie, wyżarzanie
Siła robocza 360 V-520 V. Nasza moc 80KW
Rozmiar produktu

Główny: 725 * 600 * 1060 mm

Transformator: 850 * 420 * 650 mm

Certyfikat CE, SGS, ROHS

 

 

Specyfikacja:

 

Model GYS-80AB (trójfazowy)
Siła robocza 360 V-520 V.
Maksymalny prąd wejściowy 120A
Moc wyjściowa 80KW
Wahania częstotliwości 20-50 KHZ
Prąd wyjściowy 400-3500A
Natężenie przepływu wody chłodzącej 0,08-0,16Mpa 9 l / min
Punkt ochrony temperatury wody 50C
Rozmiar produktu główne 725x600x1060 mm
transformator 850x420x650 mm

 

 

Główne cechy:

 

1. SGS Apporved Sprzęt do nagrzewania indukcyjnego częstotliwości Super Audio do wyżarzania przyjmuje obwód falownika IGBT w połączeniu równoległym, który ma dużą zdolność adaptacji obciążenia.

2. SGS Apporved Sprzęt do nagrzewania indukcyjnego częstotliwości Super Audio do wyżarzania posiada takie cechy jak duża moc, szybkie nagrzewanie, wysoka sprawność i łatwa obsługa.

3. W porównaniu z innymi trybami ogrzewania może znacząco promować korzyści ekonomiczne, poprawiać jakość podgrzewanych elementów, oszczędzać energię i materiały, zmniejszać pracochłonność i polepszać środowisko produkcyjne.

4. SGS Apporved Sprzęt do nagrzewania indukcyjnego częstotliwości Super Audio do wyżarzania ma bardzo mały rozmiar, który może zaoszczędzić miejsce produkcyjne 10 razy.

5. SGS Apporved Sprzęt do nagrzewania indukcyjnego częstotliwości Super Audio do wyżarzania jest bezpieczny i niezawodny oraz nie wymaga urządzeń o napięciu dziesięciu tysięcy, co zapewnia bezpieczną pracę.

6. Kompleksowy projekt pełnego obciążenia jest dostępny dla 24-godzinnej ciągłej pracy.

 

 

Aplikacje

 

1. Ogrzewanie (kucie na gorąco, kształtowanie na gorąco i wytapianie)

 

Kucie na gorąco ma na celu wytwarzanie elementów o określonej temperaturze (różne materiały wymagają różnych temperatur) w inne kształty za pomocą prasy do kucia za pomocą prasy wykrawającej, maszyny do kucia lub innych urządzeń, na przykład, wytłaczanie na gorąco koperty zegarka, flana zegarka, uchwyt , akcesoria do form, naczynia kuchenne i stołowe, wyroby artystyczne, część standardowa, łącznik, prefabrykowana część mechaniczna, zamek z brązu, nit, stalowy trzpień i trzpień.

 

Łączenie na gorąco odnosi się do łączenia różnych metali lub metali z niemetalami poprzez ogrzewanie w oparciu o zasadę rozszerzania na gorąco lub topienia na gorąco, na przykład osadzone spawanie miedzianego rdzenia radiatora komputerowego z blachą aluminiową i wstęgą głośnika, połączenie stali i tworzywa sztucznego tuba, uszczelnienie folii aluminiowej (peeling z pasty do zębów), wirnik silnika i uszczelnienie rurowego elektrycznego elementu grzejnego.

 

Wytapianie ma na celu głównie stopienie metalu w ciecz przy użyciu wysokiej temperatury, co ma zastosowanie głównie do wytopu żelaza, stali, miedzi, aluminium, cynku, a także różnych metali szlachetnych.

 

 

2. Obróbka cieplna (hartowanie powierzchni)

 

Hartować dla różnych okuć i narzędzi, takich jak szczypce, klucze, młotki, siekiery, narzędzia do wkręcania i nożyce (nożyce sadownicze).

Hartować do różnych elementów wyposażenia samochodów i motocykli, takich jak wał korbowy, korbowód, sworzeń tłokowy, koło łańcuchowe, koło aluminiowe, zawór, wał wahacza, półoś, mały wałek i widelec. Różne narzędzia elektryczne, takie jak przekładnie i osie.

Hartowanie dla obrabiarek, takich jak platforma tokarki i prowadnica.

Hartować dla różnych części metalowych sprzętu i części obrabianych, takich jak wał, koło zębate (koło łańcuchowe), krzywka, uchwyt i zacisk itp.

Hartować do form okuć, takich jak formy o małych rozmiarach, akcesoria do form i wewnętrzny otwór formy.

 

 

3. Spawanie (lutospawanie, lutowanie srebrem i lutowanie twarde)

 

Spawanie różnych narzędzi tnących, takich jak narzędzie diamentowe, narzędzie ścierne, narzędzie do wiercenia, ostrze ze stopu, frez ze stopu twardego, frez, rozwiertak, narzędzie do planowania i pełne wiertło centrujące.

 

Spawanie różnych urządzeń mechanicznych: lutowanie srebrne i lutowanie twarde metali tej samej odmiany lub różnych odmian, takich jak sprzętowe produkty toaletowe i kuchenne, miedziane łączniki chłodnicze, oprawa do dekoracji lamp, precyzyjna oprawa form, uchwyt do sprzętu, ubijak do jaj, stal stopowa i stal , stal i miedź oraz miedź i miedź.

Spawanie dna złożonego ma zastosowanie głównie do lutospawania okrągłego, kwadratowego, a także innych nieregularnych zwykłych dna garnka.Ma również zastosowanie do zwykłego lutospawania innych metali.

Zgrzewanie tarczy grzejnej czajnika elektrycznego odnosi się głównie do lutospawania płaskiej podstawy ze stali nierdzewnej, blachy aluminiowej oraz rurowych elementów grzejnych o różnych kształtach.

 

 

4. Wyżarzanie (odpuszczanie i modulacja)

 

Wyżarzanie różnych produktów ze stali nierdzewnej, takich jak miska ze stali nierdzewnej, puszka wyżarzana i wytłaczana, wyżarzana zagięta krawędź, wyżarzany zlew, rura ze stali nierdzewnej, zastawa stołowa i kubek.

Wyżarzanie różnych innych elementów metalowych, takich jak głowica piłeczki golfowej, kij, zamek mosiężny, okucie miedziane, uchwyt noża kuchennego, ostrze, patelnia aluminiowa, wiadro aluminiowe, grzejnik aluminiowy i różne produkty aluminiowe.

 

 

Zasada działania

 

Elektromagnetyczne nagrzewanie indukcyjne z przemianą częstotliwości lub w skrócie ogrzewanie indukcyjne to metoda ogrzewania materiałów metalowych poprzez przekształcanie źródła zasilania o częstotliwości sieciowej na napięcie o określonym zakresie w oparciu o zasadę indukcji elektromagnetycznej.Ma zastosowanie głównie do obróbki metali na gorąco, obróbki cieplnej, spawania i topienia.Ten rodzaj techniki nagrzewania ma również zastosowanie w przemyśle opakowaniowym (np. Uszczelnianie folii aluminiowej stosowanej w medycynie i przemyśle spożywczym), materiałach półprzewodnikowych (np. Wytłaczany krzem monokrystaliczny i podgrzewane mocowanie metalowych części do szyb samochodowych).

Podstawowe elementy systemu nagrzewania indukcyjnego to cewka indukcyjna, źródło prądu zmiennego i elementy obrabiane.Cewkę indukcyjną można wytwarzać w różnych kształtach zgodnie z różnymi ogrzewanymi przedmiotami.Cewka jest połączona ze źródłem zasilania zapewniającym prąd przemienny dla cewki.Prąd przemienny posiadany przez cewkę może wytwarzać przemienne pole magnetyczne przechodzące przez obrabiane elementy, aby wytworzyć przepływ wirowy wymagany przez ogrzewanie.

 

 

Zalety indukcyjnych urządzeń grzewczych

 

1. Szybkie nagrzewanie: minimalna szybkość ogrzewania jest mniejsza niż 1 sekunda (szybkość ogrzewania jest dostępna do regulacji i kontroli).

2. Szeroki zakres ogrzewania: może być używany do podgrzewania różnych części metalowych (wymień wymienną cewkę indukcyjną zgodnie z różnymi przełącznikami roboczymi).

3. Łatwa instalacja: może być używany po podłączeniu do źródła zasilania, cewki indukcyjnej oraz rury doprowadzającej wodę i rury wznoszącej;jest mały i lekki.

4. Łatwa operacja: możesz nauczyć się go obsługiwać w ciągu kilku minut.

5. Szybki rozruch: można rozpocząć pracę w trybie ogrzewania pod warunkiem, że dostępna jest woda i zasilanie.

6. Niskie zużycie energii: W porównaniu z konwencjonalnymi urządzeniami wysokoczęstotliwościowymi z lampami próżniowymi, oszczędza energię o około 70%.Im mniejszy rozmiar obrabianego przedmiotu, tym mniejsze zużycie energii.

7. Wysoka skuteczność: posiada takie cechy jak równomierne nagrzewanie (służy do regulacji rozstawu cewek indukcyjnych, aby zapewnić odpowiednią temperaturę wymaganą dla każdej części obrabianego przedmiotu), szybkie nagrzewanie i ograniczony horyzont tlenowy oraz może chronić przed wszelkimi odpadami po wyżarzaniu.

8. Kompleksowa ochrona: posiada funkcje sygnalizacji nadciśnienia, przetężenia, przegrzania i braku wody oraz automatycznej kontroli i ochrony.

9. Kontrolowana temperatura: ma zastosowanie do kontrolowania temperatury nagrzewania obrabianych przedmiotów zgodnie z ustawionym czasem nagrzewania, a tym samym kontrolowania temperatury nagrzewania w określonym punkcie technicznym.

10. Kompleksowy projekt pełnego obciążenia: może pracować nieprzerwanie przez 24 godziny.

11. Mały rozmiar i niewielka waga: waży zaledwie kilkadziesiąt kilogramów, z czego ograniczona powierzchnia podłogi pozwala skutecznie zaoszczędzić miejsce w warsztacie.

12. Eliminacja wysokiego napięcia: nie wymaga transformatora podwyższającego, który może wytworzyć około dziesięciu tysięcy napięcia, a tym samym może zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

 

70KVA Urządzenie do nagrzewania indukcyjnego wysokiej częstotliwości do wyżarzania w trybie online 0

 

 

 

Szczegóły kontaktu
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

Osoba kontaktowa: Cindy Yang

Tel: +86 13751325969

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)