Dom ProduktyUrządzenie indukcyjne indukcyjne

Urządzenie grzewcze indukcyjne średniej częstotliwości SGS zatwierdzone przez SGS IGBT Control

Orzecznictwo
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Opinie klientów
GY jest bardzo profesjonalny w zakresie nagrzewania indukcyjnego, współpracujemy przez 12 lat od 2006 do teraz, dzięki.

—— PAN. GULSHAN BHATIA

Odkąd pierwszy sprzęt zakupiony w 2008 roku był używany do tej pory, jakość jest bardzo dobra, jesteśmy bardzo zadowoleni, dzięki.

—— PAN. MASOOD SHAFQAT

Alwasy zapewnia dla nas najlepsze wsparcie techniczne i obsługę posprzedażną.

—— PAN. RICARDO ARIAS

Im Online Czat teraz

Urządzenie grzewcze indukcyjne średniej częstotliwości SGS zatwierdzone przez SGS IGBT Control

Urządzenie grzewcze indukcyjne średniej częstotliwości SGS zatwierdzone przez SGS IGBT Control
Urządzenie grzewcze indukcyjne średniej częstotliwości SGS zatwierdzone przez SGS IGBT Control Urządzenie grzewcze indukcyjne średniej częstotliwości SGS zatwierdzone przez SGS IGBT Control

Duży Obraz :  Urządzenie grzewcze indukcyjne średniej częstotliwości SGS zatwierdzone przez SGS IGBT Control

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: GY
Orzecznictwo: CE, SGS , ROHS
Numer modelu: GYM-40AB
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Drewniane pudełko
Czas dostawy: Zależy od zamówienia i miejsca przeznaczenia
Zasady płatności: TT
Możliwość Supply: 500set / miesiąc

Urządzenie grzewcze indukcyjne średniej częstotliwości SGS zatwierdzone przez SGS IGBT Control

Opis
High Light:

induction heating equipment

,

Nagrzewnice indukcyjne

Urządzenia ogrzewania indukcyjnego średniej częstotliwości SGS Urządzenia IGBT

Szybki podgląd:

Nazwa Urządzenia ogrzewania indukcyjnego średniej częstotliwości SGS Urządzenia IGBT Podanie Kucie gorącowalcowane, hutnictwo, wygładzanie powierzchni, spawanie, wyżarzanie, termoformowanie
Siła robocza 360V-520V Wyłączona moc 40KW
Rozmiar produktu

Główny 780 * 370 * 620 mm

Transformer 510 * 260 * 410 mm

Certyfikat CE, SGS, ROHS

Specyfikacja

Model GYM-40AB (trójfazowe)
Siła robocza 360V-520V
Maksymalny prąd wejściowy 65A
Moc wyjściowa 40kw
Częstotliwość wahań 1-10 kHz
Prąd wyjściowy 400-1800A
Szybkość przepływu wody chłodzącej 0,08-0,16Mpa 9L / min
Punkt ochrony temperatury wody 50 ° C
Rozmiar produktu Główny 780x370x620 mm
Transformator 510x260x410 mm

Główne zastosowania:

1. Mocowanie z kształtowaniem

2. Kucie blachy stalowej

3. Ogrzewanie pierścieniowe

4. Obróbka cieplna tulei stalowej

5. Kucie rur stalowych

Ogrzewanie (gorące kucie, gorące dopasowanie i hutnictwo)

Kucie na gorąco ma na celu wytworzenie elementów o określonej temperaturze (różne materiały wymagają różnych temperatur) na inne kształty poprzez prasowanie kucia za pomocą prasy dziurkowanej, kucia lub innych urządzeń, na przykład, gorącemu wytłaczaniu osłony zegarkowej, tarczy zegarkowej, uchwytu , Akcesoria do form, artykuły kuchenne i stołowe, wyroby artystyczne, część standardowa, zapięcie, elementy mechaniczne, blokada z brązu, nity, stalowe kołki i kołki.

Gorące dopasowanie odnosi się do połączenia różnych metali lub metali z niemetalami poprzez ogrzewanie w oparciu o zasadę gorącej ekspandacji lub gorącego wytopu, na przykład, zgrzewanie miedzi rdzenia chłodnicy komputera z arkuszem aluminiowym i wstęgą głośnika, ze stali i tworzywa sztucznego Rurki, uszczelnienie folii aluminiowej (skórka z zębów), wirnik silnika i uszczelnienie rurowego elektrycznego elementu grzejnego.

Utylizacja polega głównie na stopieniu metalu w cieczy, stosując wysoką temperaturę, która ma głównie zastosowanie do wytapiania żelaza, stali, miedzi, aluminium, cynku oraz różnych metali szlachetnych.

Obróbka cieplna (hartowanie powierzchni)

Chłodzić różne narzędzia i narzędzia, takie jak szczypce, klucz, młotek, topór, śruby i ścinanie (ścinanie sadów).

Chłodzić do różnych akcesoriów samochodowych i motocyklowych, takich jak wał korbowy, korbowód, trzpień tłokowy, koło łańcuchowe, koło aluminiowe, zawór, wał napędowy, wał napędowy, mały wałek i widelec. Różne narzędzia elektryczne, takie jak przekładnie i osie.

Chłodzić do obrabiarek, takich jak tokarka i szyna prowadząca.

Chłodzić do różnych części metalowych elementów metalowych i części obrabiarek, takich jak wały, koło zębate (koło łańcuchowe), krzywka, uchwyt i zacisk itp.

Chłodzić do form mechanicznych, takich jak mała forma, akcesoria do form oraz wewnętrzny otwór formy.

Spawanie (spawanie lutownicze, lutowanie srebrne i lutowanie twarde)

Spawanie różnych narzędzi do cięcia sprzętu, takich jak narzędzie diamentowe, narzędzie ścierne, narzędzie wiertnicze, piła stopowa, twardy obcinacz stopu, frez, ostrza, narzędzie do planowania i solidne ostrze.

Spawanie różnych gadżetów mechanicznych sprzętowych: Srebrne lutowanie i lutowanie metali tego samego gatunku lub różnych odmian, takich jak toalety i produkty kuchenne w kuchni, osprzęt do miedzi chłodzących, wyposażenie do dekoracji lampy, armatura do precyzyjnego formowania, uchwyt na sprzęt, dobijak, stal stopowa i stal , Stali i miedzi oraz miedzi i miedzi.

Zgniatanie spawanych cząstek jest głównie stosowane do lutowania spawów kołowych, kwadratowych i innych nieregularnych dna garnka. Ma to również zastosowanie do spawania zwykłego lutowanego innych metali.

Spawanie tarczy grzejnej z elektrycznym czajnikiem ciepłej wody odnosi się głównie do lutowania spawanego płaskiej podstawie ze stali nierdzewnej, blachy aluminiowej i rurowych elektrycznych elementów grzewczych o różnych kształtach.

Wyżarzanie (hartowanie i modulacja)

Wyżarzanie różnych wyrobów ze stali nierdzewnej, takich jak umywalka ze stali nierdzewnej, wyżarzanie i wytłaczanie, wyżarzanie zagiętej krawędzi, wyżarzane umywalka, rura ze stali nierdzewnej, naczynia stołowe i kubek.

Wyżarzanie różnych metalowych elementów, takich jak gałka piłeczki do golfa, cue, mosiężna blokada, metalowa miedziana armatura, uchwyt noża kuchennego, ostrze, aluminiowa patelnia, wiadro aluminiowe, aluminiowe grzejniki i różne wyroby z aluminium.

Główne cechy:

1. Urządzenie grzewcze indukcyjne o średniej częstotliwości 40KW IGBT Control, które łączy obwód falownika IGBT w połączeniu równoległym, które ma dużą adaptowalność.

2. Sprzęt do ogrzewania indukcyjnego średniego napięcia o mocy 40KW Sterowanie IGBT Co ma takie cechy, jak wysoka moc, szybkość ogrzewania, wysoka sprawność i łatwość obsługi.

3. W porównaniu z innymi trybami grzewczymi, może znacznie zwiększyć korzyści ekonomiczne, poprawić jakość nagrzanych przedmiotów, oszczędzić energię i materiały, złagodzić intensywność pracy i poprawić warunki produkcji.

4. Sprzęt do ogrzewania indukcyjnego średniej częstotliwości 40KW Sterowanie IGBT Który ma bardzo mały rozmiar, co pozwala oszczędzić przestrzeń produkcyjną 10 razy.

5. Sprzęt do ogrzewania indukcyjnego o średniej częstotliwości 40KW Sterowanie IGBT Bezpieczny i niezawodny i nie wymaga urządzeń o mocy dziesięciu tysięcy, a tym samym może zapewnić bezpieczną pracę.

6. Kompleksowy projekt pełnego obciążenia jest dostępny do 24-godzinnej ciągłej pracy.

Zasada działania

Ograniczenie indukcyjne indukcyjne indukcyjne indukcyjne lub nagrzewanie indukcyjne częstotliwościowe to metoda ogrzewania materiałów metalowych poprzez przekształcanie zasilania częstotliwościowego w energię o określonym zakresie na podstawie indukcji elektromagnetycznej. Ma to zastosowanie głównie do obróbki metali na gorąco, obróbki cieplnej, spawania i topienia. Ten rodzaj techniki ogrzewania ma zastosowanie również do przemysłu opakowań (takich jak uszczelnienie folii aluminiowej stosowanej w medycynie i przemyśle spożywczym), materiał półprzewodnikowy (taki jak wytłaczany monokrystaliczny krzem i ogrzane metalowe części do szyb samochodowych).

Podstawowymi elementami systemu ogrzewania indukcyjnego są cewki indukcyjne, źródło prądu zmiennego i elementy robocze. Cewka indukcyjna może być wykonana w różne kształty, jak na różne podgrzewane przedmioty. Cewka jest połączona ze źródłem zasilania zapewniającym prąd zmienny dla cewki. Prąd zmienny posiadany przez cewkę może wytwarzać zmienne pole magnetyczne przechodzące przez elementy robocze w celu wytworzenia przepływu wirowego, wymaganego przez ogrzewanie.

Zalety urządzeń grzewczych indukcyjnych

1. Szybkie ogrzewanie : minimalna szybkość ogrzewania jest krótszy niż 1 sekunda (szybkość ogrzewania jest dostępna dla regulacji i regulacji).

2. Szeroki zakres ogrzewania : może być stosowany do ogrzewania różnych części metalowych (wymienić wymienną cewkę indukcyjną na różne przełączniki).

3. Łatwa instalacja : może być stosowana po podłączeniu do źródła zasilania, cewki indukcyjnej oraz rury doprowadzającej wodę i rury podnoszącej; Ma mały rozmiar i lekkość.

4. Łatwa obsługa : możesz nauczyć się obsługi w ciągu kilku minut.

5. Szybki start : można rozpocząć działanie grzewcze pod warunkiem, że woda i zasilanie są dostępne.

6. Niskie zużycie energii : w porównaniu z konwencjonalnymi urządzeniami o wysokiej częstotliwości w próżni może oszczędzić energię o około 70%. Im mniejsza jest wielkość przedmiotu, tym niższe zużycie energii.

7. Wysoka skuteczność: ma takie cechy jak jednolite ogrzewanie (ma zastosowanie w celu dostosowania rozstawu cewki indukcyjnej w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury wymaganej przez każdą część elementu roboczego), szybkiego nagrzewania i ograniczonego horyzontu oksycznego oraz może chronić przed Wszelkie odpady po wyżarzaniu.

8. Kompleksowa ochrona: posiada takie funkcje, jak nadciśnienie, nadmierne natężenie prądu, przegrzanie i niedobór wody, a także automatyczna kontrola i ochrona.

9. Regulowana temperatura : jest stosowana do sterowania temperaturą dla celów prac grzewczych zgodnie z zaprogramowanym czasem ogrzewania i tym samym reguluje temperaturę ogrzewania w określonym punkcie technicznym.

10. Kompleksowa konstrukcja pełnego obciążenia : może działać nieprzerwanie przez 24 godziny.

11. Mały rozmiar i lekka waga : ma wagę tylko kilkudziesięciu kilogramów, z tego ograniczona powierzchnia podłogi może skutecznie oszczędzić przestrzeń warsztatową.

12. Eliminacja wysokiego napięcia : nie wymaga transformatora step-up, który może wytworzyć około dziesięć tysięcy napięć, a tym samym zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

Szczegóły kontaktu
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

Osoba kontaktowa: Cindy Yang

Tel: +86 13751325969

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)