Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co, Limited

Oszczędzanie energii; Ochrona środowiska; Wysoka wydajność; Bezpieczeństwo

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

dobra jakość Urządzenia ogrzewania indukcyjnego wysokiej częstotliwości na sprzedaż
dobra jakość Urządzenia ogrzewania indukcyjnego wysokiej częstotliwości na sprzedaż
GY jest bardzo profesjonalny w zakresie nagrzewania indukcyjnego, współpracujemy przez 12 lat od 2006 do teraz, dzięki.

—— PAN. GULSHAN BHATIA

Odkąd pierwszy sprzęt zakupiony w 2008 roku był używany do tej pory, jakość jest bardzo dobra, jesteśmy bardzo zadowoleni, dzięki.

—— PAN. MASOOD SHAFQAT

Alwasy zapewnia dla nas najlepsze wsparcie techniczne i obsługę posprzedażną.

—— PAN. RICARDO ARIAS

Im Online Czat teraz

Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

1 2 3 4 5
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited
company overall appearance company overall appearance Overseas Customers Foreign trade team Exhibition

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : GuangYuan
Ilość pracowników : 150~200
Coroczne wyprzedaże : 1,000,000-5,000,000
Rok założenia : 2000
pc Export : 80% - 90%
Założona w 2000 roku, Dongguan Guangyuan Inwerter Electronic Equipment Factory jest prywatnym high-tech fabryki. Nasza fabryka znajduje się w Dzielnicy Wanjiang Dongguan City w Zhujiang Delta, z wygodnym transportem w pobliżu No 107 krajowych autostrad i szybkością Guangshen.

Ustanowiliśmy system badań i rozwoju. Jest on obsługiwany przez zaawansowanych inżynierów i profesjonalnych pracowników, którzy szczególnie angażują się w badania i rozwój maszyn o średnim lub wysokiej częstotliwości indukcyjnego ogrzewania i wysokiej częstotliwości inwertera elektrolitycznego i zasilania galwanizacyjnego. Ponieważ posiadamy silne możliwości rozwoju techniki, nasza fabryka nalegała na produkcję nowego produktu i nowej rękodzieła, aby zapewnić naszą wiodącą pozycję w dziedzinie techniki w tej dziedzinie.

W ciągu kilku lat nasza fabryka wyprodukowała serię wysokiej jakości produktów w różnych kategoriach. Możemy również wytworzyć te produkty wyłącznie w zależności od potrzeb. Nasze urządzenia indukcyjne indukcyjne średniego i wysokiej częstotliwości są wytwarzane w warunkach szczególnego napięcia w niektórych krajach. Na przykład jest jednofazowe 110V, trójfazowe 220V indukcyjne urządzenia grzewcze dla Ameryki i Japonii oraz trzyfazowe 415V, 440V indukcyjne urządzenia grzewcze dla takich południowo-zachodniej Azji jak Malaj i Tajlandia.

Nasza fabryka posiada zdrową sieć dystrybucyjną. Nasze produkty są dostarczane do Ameryki, Europy i południowo-zachodniej Azji. Zbudowaliśmy też wiele biur, aby zapewnić naszym klientom szybką i szybką obsługę.

Na początku naszego fundamentu popieramy "pracę z uczciwymi i kredytowymi, służba na wieki". Ten slogan ma głęboki spokój w kulturze naszej fabryki, stając się duszą rozwoju i zarządzania. Podczas procesu rozwoju uważamy, że wspaniała obsługa posprzedażna jest bazą dla istniejącego przedsiębiorstwa. Dlatego nasza fabryka myśli o "tworzeniu wartości dla klientów" jako podstawy naszych strategii zarządzania.

Chińskie firmy stoją przed konkurencją i wyzwaniem z całego świata. Nasza fabryka będzie korzystać z zaawansowanych technologii w celu zapewnienia lepszej obsługi posprzedażnej i znalezienia właściwej pozycji na rynku międzynarodowym. Będziemy trzymać się ducha bardziej profesjonalnego, zaawansowanego i wytrwałego, aby kontynuować szerokie zastosowanie naszych produktów na rynku. Będziemy także dążyć do współdecyzji i rozwoju naszych dostawców i konsumentów polegających na profesjonalnej technologii i dobrych staraniach o współpracę.

Szczegóły kontaktu
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

Osoba kontaktowa: Ms. Cindy Yang

Tel: 86-769-22780950

Faks: 86-769-22780951

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)