Dom ProduktyMaszyna do lutowania indukcyjnego

Trójfazowa Stacja Drutowa Spawanie Braze Indukcyjne Obróbka Cieplna 60KW

Orzecznictwo
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Opinie klientów
GY jest bardzo profesjonalny w zakresie nagrzewania indukcyjnego, współpracujemy przez 12 lat od 2006 do teraz, dzięki.

—— PAN. GULSHAN BHATIA

Odkąd pierwszy sprzęt zakupiony w 2008 roku był używany do tej pory, jakość jest bardzo dobra, jesteśmy bardzo zadowoleni, dzięki.

—— PAN. MASOOD SHAFQAT

Alwasy zapewnia dla nas najlepsze wsparcie techniczne i obsługę posprzedażną.

—— PAN. RICARDO ARIAS

Im Online Czat teraz

Trójfazowa Stacja Drutowa Spawanie Braze Indukcyjne Obróbka Cieplna 60KW

Trójfazowa Stacja Drutowa Spawanie Braze Indukcyjne Obróbka Cieplna 60KW
Trójfazowa Stacja Drutowa Spawanie Braze Indukcyjne Obróbka Cieplna 60KW Trójfazowa Stacja Drutowa Spawanie Braze Indukcyjne Obróbka Cieplna 60KW Trójfazowa Stacja Drutowa Spawanie Braze Indukcyjne Obróbka Cieplna 60KW

Duży Obraz :  Trójfazowa Stacja Drutowa Spawanie Braze Indukcyjne Obróbka Cieplna 60KW

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: GY
Orzecznictwo: CE, SGS , ROHS
Numer modelu: GY-60C
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Drewniane pudełko
Czas dostawy: Zależy od zamówienia i miejsca przeznaczenia
Zasady płatności: TT
Możliwość Supply: 500set / miesiąc

Trójfazowa Stacja Drutowa Spawanie Braze Indukcyjne Obróbka Cieplna 60KW

Opis
High Light:

Proces lutowania indukcyjnego

,

obróbka cieplna indukcyjna

Trzyfazowa stacja lutownicza Spawarka Braze Indukcyjna maszyna grzewcza 60KW

Szybki podgląd:

Nazwa

Trzyfazowe dwiema stacjami Spawarki Braze Indukcyjne urządzenie grzewcze 60KW

Podanie

Spawanie lutownicze

Siła robocza

360V-520V

Wyłączona moc

60 kW

Numer modelu

GY-60C

Certyfikat

CE, SGS, ROHS

Parametry techniczne

Rodzaj

GY-25C

GY-40C

GY-60C

GY-80C

Siła robocza

Trójfazowy 380V 50HZ

Trójfazowy 380V 50HZ

Trójfazowy 380V 50HZ

Trójfazowy 380V 50HZ

Zakres napięcia roboczego

360V-520V

360V-520V

360V-520V

360V-520V

Moc wyjściowa

25KW

40KW

60 kW

80KW

Częstotliwość wahań

30-80KHZ

30-80KHZ

30-80KHZ

30-80KHZ

Prąd wyjściowy

200-1200A

400-1800A

400-2400A

400-3200A

Średnice lutownicze

150mm

250mm

300 mm

400 mm

Główne cechy

Wykorzystuje wysokiej częstotliwości urządzenie wysokiej częstotliwości IGBT zapewniające moc grzewczą i system pneumatyczny jako napęd. Posiada takie cechy, jak stabilna praca, precyzyjna kontrola, łatwość obsługi, wysoka jakość produktów spełniających standardy, które są najbardziej idealnym urządzeniem do produkcji nowych generacji elektrycznych grzejników naczyń ze stali nierdzewnej.

Odnosi się to do spawania takich elektrycznych produktów grzewczych jak elektryczna płyta grzewcza, czajnik ciepłej wody, patelnia i dzbanek do kawy, który może tworzyć płyty ze stali nierdzewnej, blachy aluminiowej i rurowego elektrycznego elementu grzejnego o różnych kształtach i grubości stanowią integralną całość Częściowo poprzez jednorazowe spawanie lutownicą metali.

Zasada działania

Ograniczenie indukcyjne indukcyjne indukcyjne indukcyjne lub nagrzewanie indukcyjne częstotliwościowe to metoda ogrzewania materiałów metalowych poprzez przekształcanie zasilania częstotliwościowego w energię o określonym zakresie na podstawie indukcji elektromagnetycznej. Ma to zastosowanie głównie do obróbki metali na gorąco, obróbki cieplnej, spawania i topienia. Ten rodzaj techniki ogrzewania ma zastosowanie również do przemysłu opakowań (takich jak uszczelnienie folii aluminiowej stosowanej w medycynie i przemyśle spożywczym), materiałów półprzewodnikowych (takich jak wytłaczany krzem monokrystaliczny i ogrzewane metalowe elementy mocujące do szyb samochodowych).

Podstawowymi elementami systemu ogrzewania indukcyjnego są cewki indukcyjne, źródło prądu zmiennego i elementy robocze. Cewka indukcyjna może być wykonana w różne kształty, jak na różne podgrzewane przedmioty. Cewka jest połączona ze źródłem zasilania zapewniającym prąd zmienny dla cewki. Prąd zmienny posiadany przez cewkę może wytwarzać zmienne pole magnetyczne przechodzące przez elementy robocze w celu wytworzenia przepływu wirowego, wymaganego przez ogrzewanie.

Zalety urządzeń grzewczych indukcyjnych

1. Szybkie ogrzewanie : minimalna szybkość ogrzewania jest krótszy niż 1 sekunda (szybkość ogrzewania jest dostępna dla regulacji i regulacji).

2. Szeroki zakres ogrzewania : może być stosowany do ogrzewania różnych części metalowych (wymienić wymienną cewkę indukcyjną na różne przełączniki).

3. Łatwa instalacja : może być stosowana po podłączeniu do źródła zasilania, cewki indukcyjnej oraz rury doprowadzającej wodę i rury podnoszącej; Ma mały rozmiar i lekkość.

4. Łatwa obsługa : możesz nauczyć się obsługi w ciągu kilku minut.

5. Szybki start : można rozpocząć działanie grzewcze pod warunkiem, że woda i zasilanie są dostępne.

6. Niskie zużycie energii : w porównaniu z konwencjonalnymi urządzeniami o wysokiej częstotliwości w próżni może oszczędzić energię o około 70%. Im mniejsza jest wielkość przedmiotu, tym niższe zużycie energii.

7. Wysoka skuteczność: ma takie cechy jak jednolite ogrzewanie (ma zastosowanie w celu dostosowania rozstawu cewki indukcyjnej w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury wymaganej przez każdą część elementu roboczego), szybkiego nagrzewania i ograniczonego horyzontu oksycznego oraz może chronić przed Wszelkie odpady po wyżarzaniu.

8. Kompleksowa ochrona: posiada takie funkcje, jak nadciśnienie, nadmierne natężenie prądu, przegrzanie i niedobór wody, a także automatyczna kontrola i ochrona.

9. Regulowana temperatura : jest stosowana do sterowania temperaturą dla celów prac grzewczych zgodnie z zaprogramowanym czasem ogrzewania i tym samym reguluje temperaturę ogrzewania w określonym punkcie technicznym.

10. Kompleksowa konstrukcja pełnego obciążenia : może działać nieprzerwanie przez 24 godziny.

11. Mały rozmiar i lekka waga : ma wagę tylko kilkudziesięciu kilogramów, z tego ograniczona powierzchnia podłogi może skutecznie oszczędzić przestrzeń warsztatową.

12. Eliminacja wysokiego napięcia : nie wymaga transformatora step-up, który może wytworzyć około dziesięć tysięcy napięć, a tym samym zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

Szczegóły kontaktu
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

Osoba kontaktowa: Cindy Yang

Tel: +86 13751325969

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)