Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co, Limited

Oszczędzanie energii; Ochrona środowiska; Wysoka wydajność; Bezpieczeństwo

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyUrządzenia grzewcze indukcyjne

Przemysłowy 250KW Nagrzewnica indukcyjna Super Audio Nagrzewanie drgań elektromagnetycznych urządzeń grzewczych

dobra jakość Urządzenia ogrzewania indukcyjnego wysokiej częstotliwości na sprzedaż
dobra jakość Urządzenia ogrzewania indukcyjnego wysokiej częstotliwości na sprzedaż
GY jest bardzo profesjonalny w zakresie nagrzewania indukcyjnego, współpracujemy przez 12 lat od 2006 do teraz, dzięki.

—— PAN. GULSHAN BHATIA

Odkąd pierwszy sprzęt zakupiony w 2008 roku był używany do tej pory, jakość jest bardzo dobra, jesteśmy bardzo zadowoleni, dzięki.

—— PAN. MASOOD SHAFQAT

Alwasy zapewnia dla nas najlepsze wsparcie techniczne i obsługę posprzedażną.

—— PAN. RICARDO ARIAS

Im Online Czat teraz

Przemysłowy 250KW Nagrzewnica indukcyjna Super Audio Nagrzewanie drgań elektromagnetycznych urządzeń grzewczych

Chiny Przemysłowy 250KW Nagrzewnica indukcyjna Super Audio Nagrzewanie drgań elektromagnetycznych urządzeń grzewczych dostawca
Przemysłowy 250KW Nagrzewnica indukcyjna Super Audio Nagrzewanie drgań elektromagnetycznych urządzeń grzewczych dostawca Przemysłowy 250KW Nagrzewnica indukcyjna Super Audio Nagrzewanie drgań elektromagnetycznych urządzeń grzewczych dostawca

Duży Obraz :  Przemysłowy 250KW Nagrzewnica indukcyjna Super Audio Nagrzewanie drgań elektromagnetycznych urządzeń grzewczych

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: GY
Orzecznictwo: CE, SGS , ROHS
Numer modelu: GYS-250AB

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Drewniane pudełko
Czas dostawy: Zależy od zamówienia i miejsca przeznaczenia
Zasady płatności: TT
Możliwość Supply: 500set / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu

Nagrzewnica indukcyjna o mocy 250 kW Super Audio do przyspieszania wału

Szybki szczegół:

Nazwa

250KW Super audio Indukcyjny sprzęt nagrzewający Częstotliwość Do wyżarzania

Podanie

Kucie na gorąco, montaż na gorąco, wytapianie, hartowanie powierzchni, spawanie, wyżarzanie

Moc robocza

360V-520V

Brak mocy

250 kW

Rozmiar produktu

Główne: 1665 * 1100 * 1200 mm

Transformator: 1560 * 500 * 850 mm

Certyfikat

CE, SGS, ROHS

Specyfikacja:

Model

GYS-250AB (trójfazowy)

Moc robocza

360V-520V

Maksymalny prąd wejściowy

370A

Moc wyjściowa

250 kW

Wahania częstotliwości

20-50KHZ

Prąd wyjściowy

400-9000A

Natężenie przepływu wody chłodzącej

0,08-0,16Mpa 25L / min

Punkt ochrony temperatury wody

50C

Rozmiar produktu

Główne: 1665 * 1100 * 1200 mm

transformator 1560 * 500 * 850mm

Główne cechy:

1. 250KW Super audio Urządzenie do nagrzewania indukcyjnego częstotliwości Do wyżarzania przyjmuje obwód inwertera IGBT w połączeniu równoległym, który ma dużą zdolność adaptacji obciążenia.

2. 250KW Super audio Urządzenie do nagrzewania indukcyjnego częstotliwości Do wygrzewania ma takie cechy, jak wysoka moc, szybka prędkość grzania, wysoka wydajność i łatwa obsługa.

3. W porównaniu z innymi rodzajami ogrzewania, może znacząco promować korzyści ekonomiczne, polepszać jakość ogrzewanych elementów roboczych i oszczędzać energię i materiały, zmniejszać intensywność pracy i poprawiać środowisko produkcyjne.

4. 250KW Super audio Sprzęt nagrzewający o częstotliwości indukcyjnej Do wyżarzania ma bardzo mały rozmiar, który może 10 razy zaoszczędzić przestrzeń produkcyjną.

5. 250KW Super audio Urządzenie do nagrzewania indukcyjnego Częstotliwość do wyżarzania jest bezpieczna i niezawodna i nie wymaga urządzeń o napięciu 10 000 woltów, a tym samym zapewnia bezpieczną pracę.

6. Kompleksowy projekt pełnego obciążenia jest dostępny dla 24-godzinnej ciągłej pracy.

Aplikacje

1. Ogrzewanie (kucie na gorąco, kucie i wytapianie)

Kucie na gorąco ma na celu wyprodukowanie elementów o określonej temperaturze (różne materiały wymagają różnych temperatur) w inne kształty poprzez prasę kuźniczą za pomocą prasy tłoczącej, kucia maszyny lub innego sprzętu, na przykład, wytłaczanie na gorąco obudowy zegarka, tarczy zegarka, uchwytu , akcesoria do form, artykuły kuchenne i stołowe, artykuły artystyczne, części standardowe, elementy złączne, wykonane części mechaniczne, zamki z brązu, nity, stalowe sworznie i szpilki.

Gorące dopasowanie odnosi się do połączenia różnych metali lub metali za pomocą niemetali poprzez ogrzewanie oparte na zasadzie rozszerzalności cieplnej lub wytapiania na gorąco, na przykład, osadzone spawanie miedzianego rdzenia chłodnicy komputerowej z arkuszem aluminiowym i wstęgą głośnika, połączenie stali i tworzywa sztucznego rura, uszczelnienie folii aluminiowej (skórka pasty do zębów), wirnik silnika i uszczelnienie rurowego elektrycznego elementu grzejnego.

Wytapianie ma głównie na celu stopienie metalu w ciecz przy użyciu wysokiej temperatury, która ma zastosowanie głównie do wytapiania żelaza, stali, miedzi, aluminium, cynku, a także różnych metali szlachetnych.

2. Obróbka cieplna (hartowanie powierzchni)

Ugaszenia różnych urządzeń i narzędzi, takich jak szczypce, klucze, młotek, siekiera, narzędzia do wkręcania i ścinania (ścinanie sadzy).

Quench dla różnych akcesoriów samochodowych i motocyklowych, takich jak wał korbowy, korbowód, trzpień tłoka, koło łańcuchowe, aluminiowe koło, zawór, ramię wahacza, półoś napędowy, mały wałek i widelec. Różne narzędzia elektryczne, takie jak przekładnia i osie.

Hartowanie do obrabiarek, takich jak tokarka i prowadnica.

Hartowanie różnych części metalowych i części obrabianych, takich jak wałek, koło zębate (łańcuch), krzywka, uchwyt i zacisk itp.

Quench dla form sprzętowych, takich jak małe rozmiary formy, akcesoria do form i wewnętrzny otwór formy.

3. Spawanie (lutospawanie, lutowanie srebrne i lutowanie)

Spawanie różnych narzędzi skrawających, takich jak narzędzie diamentowe, narzędzie ścierne, narzędzie do wiercenia, brzeszczot ze stopu, ostrze ze stopu twardego, frez, rozwiertak, narzędzie do planowania i solidny środek.

Spawanie różnego rodzaju mechanicznego gadżetu: lutowanie srebra i lutowanie metali tej samej odmiany lub różnych odmian, takich jak sprzętowe produkty toaletowe i kuchenne, chłodnicze miedziane oprawy, ozdobne dekoracje do lamp, precyzyjne dopasowanie formy, uchwyt do sprzętu, jaja do chrzanu, stal stopowa i stal , stal i miedź oraz miedź i miedź.

Zgrzewanie dna spodu zespolonego stosuje się głównie do lutospawania okrągłych, kwadratowych i innych nieregularnych dna doniczkowego. Ma również zastosowanie do lutospawania innych metali.

Spawanie tarczy grzewczej elektrycznego czajnika na gorącą wodę dotyczy głównie lutospawania płaskiej podstawy ze stali nierdzewnej, blachy aluminiowej i rurowych elektrycznych elementów grzejnych różnych form.

4. Wyżarzanie (odpuszczanie i modulacja)

Wyżarzanie różnych produktów ze stali nierdzewnej, takich jak puszka ze stali nierdzewnej, puszka wyżarzona i wytłaczana, wyżarzona zagięta krawędź, odprężony zlew, rura ze stali nierdzewnej, zastawa stołowa i kubek.

Wyżarzanie różnych innych elementów metalowych, takich jak główka piłki golfowej, sygnalizator, blokada z mosiądzu, miedziana złączka sprzętowa, uchwyt noża kuchennego, ostrze, patelnia aluminiowa, wiaderko aluminiowe, aluminiowy radiator i różne produkty aluminiowe.

Zasada działania

Zmiana częstotliwości elektromagnetyczne nagrzewanie indukcyjne lub nagrzewanie indukcyjne w skrócie jest metodą ogrzewania materiałów metalowych poprzez przekształcenie zasilania częstotliwościowego w źródło o określonym zakresie w oparciu o zasadę indukcji elektromagnetycznej. Dotyczy to głównie obróbki cieplnej metali, obróbki cieplnej, spawania i topienia. Ten rodzaj techniki ogrzewania ma również zastosowanie w przemyśle opakowaniowym (takim jak uszczelnianie folii aluminiowej stosowanej w medycynie i przemyśle spożywczym), materiał półprzewodnikowy (taki jak wytłaczany krzem monokrystaliczny i podgrzewane przymocowane części metalowe do szkła samochodowego).

Podstawowe elementy indukcyjnego systemu grzewczego to cewka indukcyjna, źródło prądu przemiennego i elementy obrabiane. Cewka indukcyjna może być wytwarzana w różnych kształtach, jak w przypadku różnych ogrzewanych przedmiotów. Cewka jest połączona ze źródłem zasilania zapewniającym prąd przemienny dla cewki. Prąd przemienny posiadany przez cewkę może wytworzyć zmienne pole magnetyczne przechodzące przez elementy robocze, aby wytworzyć przepływ wirowy, jak wymaga tego ogrzewanie.

Zalety indukcyjnego urządzenia grzewczego

1. Szybkie nagrzewanie : minimalna szybkość nagrzewania jest mniejsza niż 1 sekunda (szybkość nagrzewania jest dostępna dla regulacji i sterowania).

2. Szeroki zakres ogrzewania : może być używany do podgrzewania różnych części metalowych (wymień wyjmowaną cewkę indukcyjną zgodnie z różnymi przełącznikami).

3. Łatwa instalacja : może być używany po podłączeniu do źródła zasilania, cewki indukcyjnej, a także rury doprowadzającej wodę i rury wznoszącej; jest mały i lekki.

4. Łatwa obsługa : możesz nauczyć się obsługiwać go w ciągu kilku minut.

5. Szybki rozruch : można rozpocząć pracę grzewczą pod warunkiem, że dostępna jest woda i zasilanie.

6. Niski pobór mocy : w porównaniu z konwencjonalnymi urządzeniami o wysokiej częstotliwości, może zaoszczędzić około 70% energii. Im mniejszy rozmiar elementu obrabianego, tym mniejsze zużycie energii.

7. Wysoka skuteczność: ma takie cechy, jak równomierne nagrzewanie (ma zastosowanie do dostosowania odstępu cewki indukcyjnej, aby zapewnić odpowiednią temperaturę wymaganą przez każdą część obrabianego przedmiotu), szybkiego ocieplenia i ograniczonego horyzontu tlenowego, i może chronić przed wszelkie odpady po wyżarzaniu.

8. Kompleksowa ochrona: ma takie funkcje, jak nadciśnienie, nadmierne natężenie prądu, przegrzanie i sygnalizacja niedoboru wody, a także automatyczne sterowanie i ochrona.

9. Sterowana temperatura : ma zastosowanie do kontrolowania temperatury pracy elementów grzewczych zgodnie z ustawionym czasem grzania, a tym samym do kontrolowania temperatury ogrzewania w określonym punkcie technicznym.

10. Kompleksowa konstrukcja z pełnym obciążeniem : może pracować nieprzerwanie przez 24 godziny.

11. Niewielki rozmiar i niewielka waga : ma wagę zaledwie kilkudziesięciu kilogramów, z czego ograniczona powierzchnia podłogi może skutecznie zaoszczędzić miejsce w warsztacie.

12. Eliminacja wysokiego napięcia : nie wymaga transformatora podwyższającego, który może wytwarzać około dziesięć tysięcy napięcia, a zatem może zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

Szczegóły kontaktu
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

Osoba kontaktowa: Ms. Cindy Yang

Tel: +8613751325969

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)