Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co, Limited

Oszczędzanie energii; Ochrona środowiska; Wysoka wydajność; Bezpieczeństwo

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyUrządzenia grzewcze indukcyjne

Indukcyjny sprzęt grzewczy 340V-430V 800KW IGBT do obróbki cieplnej

dobra jakość Urządzenia ogrzewania indukcyjnego wysokiej częstotliwości na sprzedaż
dobra jakość Urządzenia ogrzewania indukcyjnego wysokiej częstotliwości na sprzedaż
GY jest bardzo profesjonalny w zakresie nagrzewania indukcyjnego, współpracujemy przez 12 lat od 2006 do teraz, dzięki.

—— PAN. GULSHAN BHATIA

Odkąd pierwszy sprzęt zakupiony w 2008 roku był używany do tej pory, jakość jest bardzo dobra, jesteśmy bardzo zadowoleni, dzięki.

—— PAN. MASOOD SHAFQAT

Alwasy zapewnia dla nas najlepsze wsparcie techniczne i obsługę posprzedażną.

—— PAN. RICARDO ARIAS

Im Online Czat teraz

Indukcyjny sprzęt grzewczy 340V-430V 800KW IGBT do obróbki cieplnej

Chiny Indukcyjny sprzęt grzewczy 340V-430V 800KW IGBT do obróbki cieplnej dostawca
Indukcyjny sprzęt grzewczy 340V-430V 800KW IGBT do obróbki cieplnej dostawca Indukcyjny sprzęt grzewczy 340V-430V 800KW IGBT do obróbki cieplnej dostawca Indukcyjny sprzęt grzewczy 340V-430V 800KW IGBT do obróbki cieplnej dostawca Indukcyjny sprzęt grzewczy 340V-430V 800KW IGBT do obróbki cieplnej dostawca Indukcyjny sprzęt grzewczy 340V-430V 800KW IGBT do obróbki cieplnej dostawca

Duży Obraz :  Indukcyjny sprzęt grzewczy 340V-430V 800KW IGBT do obróbki cieplnej

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CN
Nazwa handlowa: GY
Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, SGS
Numer modelu: GYM-800AB

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1KPL
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Pakowanie w drewniane pudło
Czas dostawy: 15-25 dni roboczych po otrzymaniu zaliczki
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 100 ZESTAW miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Zasada ogrzewania: Nagrzewanie indukcyjne magnetyczne aplikacji: Obróbka cieplna metalu
Moc: 150 ~ 800 kW, 5 kW-200 kW, 0 ~ 20 kW, 30-360 kW Napięcie: 3-fazowe 380 V, 50/60 Hz, 220 V / 380 V, 380 V 50 Hz, 220-440 V
Nazwa: sprzęt do nagrzewania indukcyjnego z prętem stalowym, zasilacz do ogrzewania indukcyjnego typu: indukcyjny piec grzewczy, piec indukcyjny IGBT

Parametr techniczny :

Model GYM-800AB (trójfazowy)
Moc pracy 340–430 V (50 Hz, 60 Hz)
Maksymalny prąd wejściowy 1200A
Moc wyjściowa 800 kW
Zmienna częstotliwość 1-5 kHz
Prąd wyjściowy 400–28000 A.
Natężenie przepływu wody chłodzącej 0,25-0,56 MPa 75 l / min
Punkt ochrony temperatury wody 50 ° C
Rozmiar produktu Główny: 2565 X 1100 X 1200 MM
Transformator: 2160 x 500 x 850 mm
Waga netto Główny: 540 kg
Transformator: 290 kg

Zastosowanie kucia (kucie na gorąco, łączenie na gorąco i wytapianie):

1) Kucie na gorąco ma na celu wytwarzanie przedmiotów o określonej temperaturze (różne materiały wymagają różnych temperatur) do innych kształtów poprzez prasę do kucia za pomocą prasy do wykrawania, maszyny do kucia lub innego sprzętu, na przykład wytłaczania na gorąco obudowy zegarka, tarczy zegarka , uchwyt, akcesoria do form, artykuły kuchenne i stołowe, artykuły artystyczne, część standardowa, zapięcie, prefabrykowana część mechaniczna, zamek z brązu, nit, kołek i szpilka ze stali.

2) Łączenie na gorąco odnosi się do łączenia różnych metali lub metali z niemetalami poprzez ogrzewanie w oparciu o zasadę rozszerzalności cieplnej lub wytapiania na gorąco, na przykład, osadzone spawanie rdzenia miedzianego radiatora komputerowego z blachą aluminiową i wstęgą głośnika, związek stali oraz plastikowa rura, uszczelnienie folii aluminiowej (skórki pasty do zębów), wirnik silnika i uszczelnienie rurowego elektrycznego elementu grzejnego.

3) Wytapianie ma na celu głównie stopienie metalu w ciecz przy użyciu wysokiej temperatury, która ma zastosowanie głównie do wytopu żelaza, stali, miedzi, aluminium, cynku oraz różnych metali szlachetnych.

Obróbka cieplna ( hartowanie powierzchniowe ):

Jego celem jest przede wszystkim zmiana sztywności materiałów metalowych poprzez obróbkę cieplną na obrabiane elementy. Szczegółowe aplikacje są określone następująco:

1) Hartowanie różnego sprzętu i narzędzi, takich jak szczypce, klucz, młotek, siekiera, narzędzia do wkręcania i nożyce (nożyce sadownicze).

2) Utwardzanie różnych akcesoriów samochodowych i motocyklowych, takich jak wał korbowy, korbowód, sworzeń tłokowy, koło łańcuchowe, koło aluminiowe, zawór, wał wahacza, półoś napędowa, wałek mały i widelec.

3) Różne narzędzia elektryczne, takie jak przekładnia i osie.

4) Hartowanie obrabiarek, takich jak platforma tokarki i szyna prowadząca.

5) Hartowanie różnych metalowych części metalowych i części obrabianych, takich jak wał, koło zębate (koło łańcuchowe), krzywka, uchwyt i zacisk itp.

6) Utwardzanie form sprzętowych, takich jak małe formy, akcesoria do form i wewnętrzny otwór formy.

Zasada działania ogrzewania indukcyjnego

Elektromagnetyczne ogrzewanie indukcyjne z przemianą częstotliwości lub w skrócie ogrzewanie indukcyjne to metoda podgrzewania materiałów metalowych poprzez zamianę źródła zasilania częstotliwości prądu elektrycznego na źródło o określonym zakresie w oparciu o zasadę indukcji elektromagnetycznej. Dotyczy to głównie obróbki metali na gorąco, obróbki cieplnej, spawania i topienia. Ten rodzaj techniki grzewczej ma również zastosowanie w przemyśle opakowań (takich jak uszczelnianie folii aluminiowej stosowanej w medycynie i przemyśle spożywczym), materiałach półprzewodnikowych (takich jak wytłaczany monokrystaliczny krzem i podgrzewane mocowanie metalowych części do szyb samochodowych).

Podstawowe elementy systemu ogrzewania indukcyjnego to cewka indukcyjna, źródło prądu przemiennego i obrabiane elementy. Cewkę indukcyjną można wytwarzać w różnych kształtach dla różnych ogrzewanych przedmiotów. Cewka jest połączona ze źródłem zasilania dostarczającym prąd przemienny do cewki. Prąd przemienny posiadany przez cewkę może wytwarzać przemienne pole magnetyczne przechodzące przez elementy obrabiane, aby wytworzyć przepływ wirowy zgodnie z wymaganiami ogrzewania.

Niedobory konwencjonalnych trybów ogrzewania

1. Tradycyjne ogrzewanie takimi paliwami jak węgiel, gazy i ropa naftowa ma takie wady, jak poważne zanieczyszczenie, okropne środowisko pracy i poważne ukryte zagrożenia bezpieczeństwa.

2. Ponadto węgiel, gaz i olej nie nadają się do szybkiego i równomiernego ogrzewania i mogą powodować deformację przedmiotów obrabianych, gruby horyzont tlenowy, niską jakość, szorstką powierzchnię i wysoką wydajność złomu, co nie może zapewnić konkurencyjnej mocy Twoje produkty.

Zalety urządzeń grzewczych indukcyjnych

Szybkie nagrzewanie: minimalna szybkość ogrzewania wynosi mniej niż 1 sekundę (szybkość ogrzewania jest dostępna do regulacji i kontroli).

Szeroki zakres ogrzewania: może być stosowany do ogrzewania różnych części metalowych (wymień wymienną cewkę indukcyjną zgodnie z różnymi przełącznikami roboczymi).

Łatwa instalacja: można go używać po podłączeniu do źródła zasilania, cewki indukcyjnej, a także rury doprowadzającej wodę i rury wznoszącej; jest mały i lekki.

Łatwa obsługa: możesz nauczyć się obsługiwać go w ciągu kilku minut.

Szybkie uruchomienie: można uruchomić w celu wykonania operacji grzania pod warunkiem dostępności wody i zasilania.

Niski pobór mocy: w porównaniu z konwencjonalnymi lampowymi urządzeniami wysokiej częstotliwości z lampą próżniową może zaoszczędzić energię o około 70%. Im mniejszy jest rozmiar przedmiotu obrabianego, tym niższe byłoby zużycie energii.

Wysoka efektywność: ma takie cechy, jak równomierne nagrzewanie (można zastosować dostosowanie odstępu cewki indukcyjnej, aby zapewnić odpowiednią temperaturę wymaganą przez każdą część przedmiotu obrabianego), szybkie nagrzewanie i ograniczony horyzont tlenowy, i może chronić przed wszelkimi odpadami po wyżarzeniu.

Kompleksowa ochrona: posiada takie funkcje, jak alarmy nadciśnienia, przetężenia, przegrzania i braku wody, a także automatyczną kontrolę i ochronę.

Kontrolowana temperatura: ma zastosowanie do kontrolowania temperatury ogrzewania przedmiotów obrabianych zgodnie z ustawionym czasem ogrzewania, a tym samym do kontrolowania temperatury ogrzewania w pewnym punkcie technicznym.

Mały rozmiar i niewielka waga: ma masę zaledwie kilkudziesięciu kilogramów, z czego ograniczona powierzchnia podłogi może skutecznie zaoszczędzić miejsce w warsztacie.

Solidne środowisko operacyjne: sprzyja ochronie środowiska, ochronie energii i bezpieczeństwu pracy, które jest wolne od hałasu, spalin i pyłu.

Eliminacja wysokiego napięcia: nie wymaga transformatora podwyższającego, który może wytworzyć około dziesięć tysięcy napięć, a tym samym zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

Kompleksowa konstrukcja pełnego obciążenia: może pracować nieprzerwanie przez 24 godziny.

Szczegóły kontaktu
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

Osoba kontaktowa: Ms. Cindy Yang

Tel: +8613751325969

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)