Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co, Limited

Oszczędzanie energii; Ochrona środowiska; Wysoka wydajność; Bezpieczeństwo

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMaszyna do kucia indukcyjnego

Najlepsza cena fabryczna nagrzewnica do zastawy stołowej Thermoformin, łączenie kucie z kształtowaniem

dobra jakość Urządzenia ogrzewania indukcyjnego wysokiej częstotliwości na sprzedaż
dobra jakość Urządzenia ogrzewania indukcyjnego wysokiej częstotliwości na sprzedaż
GY jest bardzo profesjonalny w zakresie nagrzewania indukcyjnego, współpracujemy przez 12 lat od 2006 do teraz, dzięki.

—— PAN. GULSHAN BHATIA

Odkąd pierwszy sprzęt zakupiony w 2008 roku był używany do tej pory, jakość jest bardzo dobra, jesteśmy bardzo zadowoleni, dzięki.

—— PAN. MASOOD SHAFQAT

Alwasy zapewnia dla nas najlepsze wsparcie techniczne i obsługę posprzedażną.

—— PAN. RICARDO ARIAS

Im Online Czat teraz

Najlepsza cena fabryczna nagrzewnica do zastawy stołowej Thermoformin, łączenie kucie z kształtowaniem

Chiny Najlepsza cena fabryczna nagrzewnica do zastawy stołowej Thermoformin, łączenie kucie z kształtowaniem dostawca
Najlepsza cena fabryczna nagrzewnica do zastawy stołowej Thermoformin, łączenie kucie z kształtowaniem dostawca Najlepsza cena fabryczna nagrzewnica do zastawy stołowej Thermoformin, łączenie kucie z kształtowaniem dostawca Najlepsza cena fabryczna nagrzewnica do zastawy stołowej Thermoformin, łączenie kucie z kształtowaniem dostawca Najlepsza cena fabryczna nagrzewnica do zastawy stołowej Thermoformin, łączenie kucie z kształtowaniem dostawca

Duży Obraz :  Najlepsza cena fabryczna nagrzewnica do zastawy stołowej Thermoformin, łączenie kucie z kształtowaniem

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CN
Nazwa handlowa: GY
Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, SGS
Numer modelu: GYM-160AB

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 SZT.
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: PLY-WOODEN BOX
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 500 / ZESTAW ZA MIESIĄC
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Zasada ogrzewania: Magnetyczne ogrzewanie indukcyjne aplikacji: Ogrzewanie Meltal

Parametr techniczny :

Model GYM-160AB (trójfazowy)
moc robocza 340V-430V
Maksymalny prąd wejściowy 240A
Moc wyjściowa 160KW
zmienna częstotliwość 1-10 khz
prąd wyjściowy 400-6500A
natężenie przepływu wody chłodzącej 0.08-0.16Mpa 15L / min
punkt ochrony temperatury wody 50C
rozmiar produktu główne: 1000x600x1100 mm
transformator: 870 x 430 x 750 mm
waga netto główny: 155 kg
transformator: 95 kg

Kucie (kucie na gorąco, kucie i wytapianie):

1) kucia na gorąco ma na celu wytworzenie elementów o określonej temperaturze (różne materiały wymagają różnych temperatur) w inne kształty poprzez kucie prasy za pomocą prasy tłoczącej, kucia maszyny lub innego sprzętu, na przykład, wytłaczanie na gorąco obudowy, zegarek flan , uchwyt, akcesoria do form, artykuły kuchenne i stołowe, artykuły artystyczne, części standardowe, elementy złączne, wykonane części mechaniczne, zamki z brązu, nity, stalowe sworznie i szpilki.

2) "Gorące dopasowanie" odnosi się do połączenia różnych metali lub metali za pomocą niemetali poprzez ogrzewanie oparte na zasadzie rozszerzalności cieplnej lub wytapiania na gorąco, na przykład, osadzone spawanie miedzianego rdzenia chłodnicy komputerowej z blachą aluminiową i wstęgą głośnika, połączenie stali i plastikowa rurka, uszczelnienie folii aluminiowej (skórka pasty do zębów), wirnik silnika i uszczelnienie rurowego elektrycznego elementu grzejnego.

3) Wytapianie ma głównie na celu stopienie metalu w ciecz przy użyciu wysokiej temperatury, która ma zastosowanie głównie do wytapiania żelaza, stali, miedzi, aluminium, cynku, a także różnych metali szlachetnych.

Zasada działania ogrzewania indukcyjnego

Zmiana częstotliwości elektromagnetyczne nagrzewanie indukcyjne lub nagrzewanie indukcyjne w skrócie jest metodą ogrzewania materiałów metalowych poprzez przekształcenie zasilania częstotliwościowego w źródło o określonym zakresie w oparciu o zasadę indukcji elektromagnetycznej. Dotyczy to głównie obróbki cieplnej metali, obróbki cieplnej, spawania i topienia. Ten rodzaj techniki ogrzewania ma również zastosowanie w przemyśle opakowaniowym (takim jak uszczelnianie folii aluminiowej stosowanej w medycynie i przemyśle spożywczym), materiał półprzewodnikowy (taki jak wytłaczany krzem monokrystaliczny i podgrzewane przymocowane części metalowe do szkła samochodowego).

Podstawowe elementy indukcyjnego systemu grzewczego to cewka indukcyjna, źródło prądu przemiennego i elementy obrabiane. Cewka indukcyjna może być wytwarzana w różnych kształtach, jak w przypadku różnych ogrzewanych przedmiotów. Cewka jest połączona ze źródłem zasilania zapewniającym prąd przemienny dla cewki. Prąd przemienny posiadany przez cewkę może wytworzyć zmienne pole magnetyczne przechodzące przez elementy robocze, aby wytworzyć przepływ wirowy, jak wymaga tego ogrzewanie.

Niedostatki konwencjonalnych sposobów ogrzewania

1. Konwencjonalne ogrzewanie takimi paliwami jak węgiel, gazy i ropa ma takie braki, jak poważne zanieczyszczenie, okropne środowisko pracy i poważne ukryte zagrożenia bezpieczeństwa.

2. Ponadto węgiel, gaz i ropa naftowa są nieodpowiednie do szybkiego i równomiernego ogrzewania i mogą powodować deformacje obrabianych elementów, gruby horyzont tlenowy, niską jakość, chropowatą powierzchnię i wysoki wskaźnik odpadów, które nie mogą zapewnić konkurencyjności Twoje produkty.

Zalety indukcyjnego urządzenia grzewczego

Szybkie nagrzewanie: minimalna szybkość nagrzewania jest mniejsza niż 1 sekunda (szybkość nagrzewania jest dostępna dla regulacji i sterowania).

Szeroki zakres ogrzewania: może być używany do podgrzewania różnych części metalowych (wymień wyjmowaną cewkę indukcyjną zgodnie z różnymi przełącznikami).

Łatwa instalacja: można go używać po podłączeniu do źródła zasilania, cewki indukcyjnej, a także rury doprowadzającej wodę i rury wznoszącej; jest mały i lekki.

Łatwa obsługa: możesz nauczyć się obsługiwać go w ciągu kilku minut.

Szybki rozruch: można rozpocząć pracę z ogrzewaniem pod warunkiem, że dostępna jest woda i zasilanie.

Niski pobór mocy: w porównaniu z konwencjonalnymi urządzeniami o wysokiej częstotliwości, może zaoszczędzić około 70% energii. Im mniejszy rozmiar elementu obrabianego, tym mniejsze zużycie energii.

Wysoka skuteczność: ma takie cechy, jak równomierne nagrzewanie (ma zastosowanie do regulacji odstępu cewki indukcyjnej, aby zapewnić odpowiednią temperaturę wymaganą przez każdą część obrabianego przedmiotu), szybkiego ocieplenia i ograniczonego horyzontu tlenowego oraz może chronić przed wszelkimi odpadami po wyżarzaniu.

Kompleksowa ochrona: ma takie funkcje, jak nadciśnienie, nadmierne natężenie prądu, przegrzanie i sygnalizacja niedoboru wody, a także automatyczne sterowanie i ochrona.

Sterowana temperatura: ma zastosowanie do kontroli temperatury dla elementów roboczych ogrzewania, zgodnie z ustawionym czasem ogrzewania, a tym samym kontrolowania temperatury ogrzewania w określonym punkcie technicznym.

Niewielki rozmiar i niewielka waga: ma wagę zaledwie kilkudziesięciu kilogramów, z czego ograniczona powierzchnia podłogi może skutecznie zaoszczędzić miejsce w warsztacie.

Prawidłowe środowisko pracy: sprzyja ochronie środowiska, ochronie energii i bezpieczeństwu, bez hałasu, spalin i kurzu.

Eliminacja wysokiego napięcia: nie wymaga transformatora podwyższającego, który może wytwarzać około dziesięć tysięcy napięcia, a zatem może zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

Kompleksowa konstrukcja z pełnym obciążeniem: może pracować nieprzerwanie przez 24 godziny.

Szczegóły kontaktu
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

Osoba kontaktowa: Ms. Cindy Yang

Tel: +8613751325969

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)