Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co, Limited

Oszczędzanie energii; Ochrona środowiska; Wysoka wydajność; Bezpieczeństwo

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyUrządzenia ogrzewania indukcyjnego wysokiej częstotliwości

Urządzenia do ogrzewania indukcyjnego wysokiej częstotliwości

dobra jakość Urządzenia ogrzewania indukcyjnego wysokiej częstotliwości na sprzedaż
dobra jakość Urządzenia ogrzewania indukcyjnego wysokiej częstotliwości na sprzedaż
GY jest bardzo profesjonalny w zakresie nagrzewania indukcyjnego, współpracujemy przez 12 lat od 2006 do teraz, dzięki.

—— PAN. GULSHAN BHATIA

Odkąd pierwszy sprzęt zakupiony w 2008 roku był używany do tej pory, jakość jest bardzo dobra, jesteśmy bardzo zadowoleni, dzięki.

—— PAN. MASOOD SHAFQAT

Alwasy zapewnia dla nas najlepsze wsparcie techniczne i obsługę posprzedażną.

—— PAN. RICARDO ARIAS

Im Online Czat teraz

Urządzenia do ogrzewania indukcyjnego wysokiej częstotliwości

Chiny Urządzenia do ogrzewania indukcyjnego wysokiej częstotliwości dostawca

Duży Obraz :  Urządzenia do ogrzewania indukcyjnego wysokiej częstotliwości

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: GY
Orzecznictwo: CE, SGS , ROHS
Numer modelu: GY-40AB

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Drewniane pudełko
Czas dostawy: Zależy od zamówienia i miejsca przeznaczenia
Zasady płatności: TT
Możliwość Supply: 500set / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu

40KW Wysokotemperaturowe urządzenie grzewcze do uzdatniania

Szybki podgląd:

Nazwa

Urządzenia grzewcze indukcyjne wysokiej częstotliwości GY-40AB

Podanie

Kucie na gorąco, gorące dopasowanie, hutnictwo, wygładzanie powierzchni, spawanie, wyżarzanie

Siła robocza

360V-520V

Wyłączona moc

40KW

Rozmiar produktu

Główny 640 * 250 * 530 mm

Transformator 480 * 260 * 410mm

Certyfikat

CE, SGS, ROHS

Specyfikacja

Model

GY-40AB (trójfazowe)

Moc pracy

360V-520V

Prąd wejściowy

41A

Zmienna moc wyjściowa

40KW

Częstotliwość wahań

30-80KHZ

prąd wyjściowy

200-1800A

Natężenie przepływu wody chłodzącej

0,08-0,16Mpa 7,6L / min

Punkt ochrony przed wodą

40 ° C

rozmiar produktu

Główny 620x250x530mm

Transformator 480 * 260 * 410mm

Waga netto

Główny 34,5 kg

Transformator 31,5kg

Główne cechy:

1. 40 KW Wysokotemperaturowe urządzenie grzewcze Urządzenie do wyżarzania przyjmuje najbardziej zaawansowane technologie sterowania przepływem IOS, które zapewniają wysoką sprawność i maksymalną moc wyjściową.

2. Ogrzewanie indukcyjne o wysokiej częstotliwości 40 KW Urządzenia do wyżarzania   Posiada stałą kontrolę mocy i prądu, co może znacznie zoptymalizować proces ogrzewania metalu, osiągnąć wysokie sprawne i szybkie nagrzewanie oraz poprawić wydajność produktów.

3. Sprzęt nagrzewania indukcyjnego o wysokiej częstotliwości 40 KW o wysokiej częstotliwości ma funkcję trójstopniowego ustawiania czasu reprezentowanego przez ochładzanie cieplno-cieplne. Ponadto, w celu zapewnienia samodzielnej regulacji, dostępna jest moc do ogrzewania i ogrzewania, co może ułatwić ogrzewanie i ochronę cieplną, co ma zastosowanie do miejsc wymagających nagrzewania się i powtarzania.

4. Maksymalnie dziesięć typów zabezpieczeń przed uszkodzeniami i wyświetlanie nadmiernego, nadmiernego napięcia, braku wody i braku fazy może zapewnić większą niezawodność i trwałość.

5. 40KW   Urządzenia do wyżarzania indukcyjnego wysokiej częstotliwości   Jest bezpieczny i niezawodny, nie wymaga urządzeń dziesięć tysięcy napięcia, a tym samym może zapewnić bezpieczną pracę.

6. Kompleksowy projekt pełnego obciążenia jest dostępny do 24-godzinnej ciągłej pracy.

7. 40KW Wysokotemperaturowe ogrzewanie indukcyjne Urządzenie do wyżarzania jest dostępne do wykrywania temperatury w ultrafiolecie, co umożliwia automatyczne sterowanie temperaturą, poprawić wydajność grzewczą i uprościć obsługę ręczną.

Aplikacje

1. Ogrzewanie (gorące kucie, gorące dopasowanie i hutnictwo)

Kucie na gorąco ma na celu wytworzenie elementów o określonej temperaturze (różne materiały wymagają różnych temperatur) na inne kształty poprzez prasowanie kucia za pomocą prasy dziurkowanej, kucia lub innych urządzeń, na przykład, gorącemu wytłaczaniu osłony zegarkowej, tarczy zegarkowej, uchwytu , Akcesoria do form, artykuły kuchenne i stołowe, wyroby artystyczne, część standardowa, zapięcie, elementy mechaniczne, blokada z brązu, nity, stalowe kołki i kołki.

Gorące dopasowanie odnosi się do połączenia różnych metali lub metali z niemetalami poprzez ogrzewanie w oparciu o zasadę gorącego rozprężania lub gorącego wytopu, w przypadkach, osadzone zgrzewanie miedzi rdzenia chłodnicy komputera z arkuszem aluminiowym i wstęgą głośnika, ze stali i tworzywa sztucznego Rurki, uszczelnienie folii aluminiowej (skórka z zębów), wirnik silnika i uszczelnienie rurowego elektrycznego elementu grzejnego.

Utylizacja polega głównie na stopieniu metalu w cieczy, stosując wysoką temperaturę, która ma głównie zastosowanie do wytapiania żelaza, stali, miedzi, aluminium, cynku oraz różnych metali szlachetnych.

2. Obróbka cieplna (hartowanie powierzchni)

Chłodź na różne narzędzia i narzędzia, takie jak szczypce, klucz, młotek, topór, narzędzia skręcające i ścinanie (ścinanie sadów).

Chłodzić do różnych akcesoriów samochodowych i motocyklowych, takich jak wał korbowy, korbowód, trzpień tłokowy, koło łańcuchowe, koło aluminiowe, zawór, wałek ramienia, wał napędowy, mały wałek i widelec.

Różne narzędzia elektryczne, takie jak przekładnie i osie.

Chłodzić do obrabiarek, takich jak tokarka i szyna prowadząca.

Chłodzić do różnych części metalowych elementów metalowych i części obrabiarek, takich jak wały, koło zębate (koło łańcuchowe), krzywka, uchwyt i zacisk itp.

Chłodzić do form mechanicznych, takich jak mała forma, akcesoria do form oraz wewnętrzny otwór formy.

3. Spawanie (spawanie lutownicze, lutowanie srebrne i lutowanie twarde)

Spawanie różnych narzędzi do cięcia sprzętu, takich jak narzędzie diamentowe, narzędzie ścierne, narzędzie wiertnicze, piła stopowa, twardy obcinacz stopu, frez, ostrza, narzędzie do planowania i solidny bity centrujący.

Spawanie różnych gadżetów mechanicznych sprzętowych: Srebrne lutowanie i lutowanie metali tego samego gatunku lub różnych odmian, takich jak toaletka i produkty kuchenne w kuchni, chłodzenie miedzianych okuć, dekoracja lampy, armatura precyzyjna, uchwyt na sprzęt, jajek, stal stopowa i stal , Stali i miedzi oraz miedzi i miedzi.

Zgniatanie spawanych cząstek jest głównie stosowane do lutowania spawów kołowych, kwadratowych i innych nieregularnych dna garnka. Ma to również zastosowanie do spawania zwykłego lutowanego innych metali.

Spawanie tarczy grzejnej z elektrycznym czajnikiem ciepłej wody odnosi się głównie do lutowania spawanego płaskiej podstawie ze stali nierdzewnej, blachy aluminiowej i rurowych elektrycznych elementów grzewczych o różnych kształtach.

4. Wyżarzanie (hartowanie i modulowanie)

Wyżarzanie różnych wyrobów ze stali nierdzewnej, takich jak umywalka ze stali nierdzewnej, wyżarzanie i wytłaczanie, wyżarzanie zagiętej krawędzi, wyżarzanie zlewu, rura ze stali nierdzewnej, naczynia stołowe i kubek.

Wyżarzanie różnych metalowych elementów, takich jak gałka piłeczki do golfa, cue, mosiężna blokada, metalowa miedziana armatura, uchwyt noża kuchennego, ostrze, aluminiowa patelnia, wiadro aluminiowe, aluminiowe grzejniki i różne wyroby z aluminium.

Zasada działania

Ograniczenie indukcyjne indukcyjne indukcyjne indukcyjne lub nagrzewanie indukcyjne to indukcja elektromagnetyczna. Ma to zastosowanie głównie do obróbki metali na gorąco, obróbki cieplnej, spawania i topienia. Ten rodzaj techniki ogrzewania ma zastosowanie również do przemysłu opakowań (takich jak uszczelnienie folii aluminiowej stosowanej w medycynie i przemyśle spożywczym), materiał półprzewodnikowy (taki jak wytłaczany monokrystaliczny krzem i ogrzane metalowe części do szyb samochodowych).

Podstawowymi elementami systemu ogrzewania indukcyjnego są cewki indukcyjne, źródło prądu zmiennego i elementy robocze. Cewka indukcyjna może być wykonana w różne kształty, jak na różne podgrzewane przedmioty. Cewka jest połączona ze źródłem zasilania zapewniającym prąd zmienny dla cewki. Prąd zmienny posiadany przez cewkę może wytwarzać zmienne pole magnetyczne przechodzące przez elementy robocze w celu wytworzenia przepływu wirowego, wymaganego przez ogrzewanie.

Zalety urządzeń grzewczych indukcyjnych

1. Szybkie ogrzewanie : minimalna szybkość ogrzewania jest krótszy niż 1 sekunda (szybkość ogrzewania jest dostępna dla regulacji i regulacji).

2. Szeroki zakres ogrzewania : może być stosowany do ogrzewania różnych części metalowych (wymienić wymienną cewkę indukcyjną na różne przełączniki).

3. Łatwa instalacja : może być stosowana po podłączeniu do źródła zasilania, cewki indukcyjnej oraz rury doprowadzającej wodę i rury podnoszącej; Ma mały rozmiar i lekkość.

4. Łatwa obsługa : możesz nauczyć się obsługi w ciągu kilku minut.

5. Szybki start : można rozpocząć działanie grzewcze pod warunkiem, że woda i zasilanie są dostępne.

6. Niskie zużycie energii : w porównaniu z konwencjonalnymi urządzeniami o wysokiej częstotliwości w próżni może oszczędzić energię o około 70%. Im mniejsza jest wielkość przedmiotu, tym niższe zużycie energii.

7. Wysoka skuteczność: ma takie cechy jak jednolite ogrzewanie (ma zastosowanie w celu dostosowania rozstawu cewki indukcyjnej w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury wymaganej przez każdą część elementu roboczego), szybkiego nagrzewania i ograniczonego horyzontu oksycznego oraz może chronić przed Wszelkie odpady po wyżarzaniu.

8. Kompleksowa ochrona: posiada takie funkcje, jak nadciśnienie, nadmierne natężenie prądu, przegrzanie i niedobór wody, a także automatyczna kontrola i ochrona.

9. Regulowana temperatura : jest stosowana do sterowania temperaturą dla celów prac grzewczych zgodnie z zaprogramowanym czasem ogrzewania i tym samym reguluje temperaturę ogrzewania w określonym punkcie technicznym.

10. Kompleksowa konstrukcja pełnego obciążenia : może działać nieprzerwanie przez 24 godziny.

11. Mały rozmiar i lekka waga : ma wagę tylko kilkudziesięciu kilogramów, z tego ograniczona powierzchnia podłogi może skutecznie oszczędzić przestrzeń warsztatową.

12. Eliminacja wysokiego napięcia : nie wymaga transformatora step-up, który może wytworzyć około dziesięć tysięcy napięć, a tym samym zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

Szczegóły kontaktu
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

Osoba kontaktowa: Ms. Cindy Yang

Tel: +8613751325969

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)