Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co, Limited

Oszczędzanie energii; Ochrona środowiska; Wysoka wydajność; Bezpieczeństwo

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyUrządzenia do nagrzewania indukcyjnego

Maszyna do obróbki cieplnej indukcyjnej wysokiej częstotliwości 70KW do kucia o małej średnicy

Im Online Czat teraz
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
GY jest bardzo profesjonalny w zakresie nagrzewania indukcyjnego, współpracujemy przez 12 lat od 2006 do teraz, dzięki.

—— PAN. GULSHAN BHATIA

Odkąd pierwszy sprzęt zakupiony w 2008 roku był używany do tej pory, jakość jest bardzo dobra, jesteśmy bardzo zadowoleni, dzięki.

—— PAN. MASOOD SHAFQAT

Alwasy zapewnia dla nas najlepsze wsparcie techniczne i obsługę posprzedażną.

—— PAN. RICARDO ARIAS

Maszyna do obróbki cieplnej indukcyjnej wysokiej częstotliwości 70KW do kucia o małej średnicy

70KW High Frequency Induction Heat Treatment Equipment machine For small diameter forging
70KW High Frequency Induction Heat Treatment Equipment machine For small diameter forging

Duży Obraz :  Maszyna do obróbki cieplnej indukcyjnej wysokiej częstotliwości 70KW do kucia o małej średnicy Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: GY
Orzecznictwo: CE, SGS , ROHS
Numer modelu: GY-70AB

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Drewniane pudełko
Czas dostawy: Zależy od zamówienia i miejsca przeznaczenia
Zasady płatności: TT
Możliwość Supply: 500set / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Zapewniona obsługa posprzedażna: Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą Gwarancja: 1 rok
Orzecznictwo: CE,SGS,FCC Stan: Nowy
Częstotliwość oscylacji: 30–80 kHz
High Light:

induction heater for forging

,

induction heat treating equipment

Sprzęt do obróbki cieplnej indukcyjnej wysokiej częstotliwości o mocy 70 kW do spawania

 

Szybki szczegół:

 

Nazwa

Sprzęt do obróbki cieplnej indukcyjnej wysokiej częstotliwości GY-70AB

Podanie

Kucie na gorąco, kształtowanie na gorąco, wytapianie, hartowanie powierzchniowe, spawanie, wyżarzanie

Siła robocza

360 V-520 V.

Nasza moc

70KW

Rozmiar produktu

główne 780 * 370 * 620 mm

transformator 870 * 430 * 750 mm

Certyfikat

CE, SGS

 

 

Specyfikacja

 

Model

GY-70AB (trójfazowy)

siła robocza

360 V-520 V.

prąd wejściowy

70A

Wahania mocy wyjściowej

70KW

zmienna częstotliwość

30-80 KHZ

prąd wyjściowy

400-3200A

natężenie przepływu wody chłodzącej

0,08-0,16Mpa 9 l / min

punkt ochrony temperatury wody

40C

rozmiar produktu

główne 780x370x620mm

transformator 870 * 430 * 750 mm

waga netto

główny 54kg

transformator 76,5 kg

 

 

Główne cechy:

  1.  Sprzęt grzewczy indukcyjny wysokiej częstotliwości o mocy 70 kW do spawaniaprzyjmuje najbardziej zaawansowane technologie sterowania konwersją częstotliwości MOS, IGBT, aby zapewnić wysoką wydajność i maksymalną moc wyjściową.
  2. Sprzęt grzewczy indukcyjny wysokiej częstotliwości o mocy 70 kW do spawania ma funkcję kontroli stałego prądu i mocy, która może znacznie zoptymalizować proces ogrzewania metalu, zrealizować wysokowydajne i szybkie nagrzewanie oraz zapewnić doskonałą wydajność produktów.
  3. Sprzęt grzewczy indukcyjny wysokiej częstotliwości o mocy 70 kW do spawania posiada funkcję trzystopniowego nastawiania czasu reprezentowanego przez grzanie-ciepło podtrzymywanie-chłodzenie.Ponadto, moc do ogrzewania i zachowania ciepła jest dostępna do niezależnej regulacji, co może ułatwić ogrzewanie i zachowanie ciepła, co ma zastosowanie w miejscach wymagających pęcznienia i wielokrotnego ogrzewania.
  4. Maksymalnie dziesięć typów zabezpieczeń przed uszkodzeniami i wyświetlanie przetężeń, przepięć, braku wody i braku fazy może zapewnić wyższą niezawodność i trwałość.
  5.  Sprzęt grzewczy indukcyjny wysokiej częstotliwości 70 kW do spawania jest bezpieczny i niezawodny oraz nie wymaga urządzeń o napięciu dziesięciu tysięcy, co zapewnia bezpieczną pracę.
  6. Kompleksowy projekt pełnego obciążenia jest dostępny dla 24-godzinnej ciągłej pracy.
  7. Sprzęt grzewczy indukcyjny wysokiej częstotliwości o mocy 70 kW do spawania jest dostępny do wykrywania temperatury w ultrafiolecie, który może realizować automatyczną kontrolę temperatury, poprawić wydajność ogrzewania i uprościć obsługę ręczną.

 

 

Aplikacje

 

1. Ogrzewanie (kucie na gorąco, kształtowanie na gorąco i wytapianie)

Kucie na gorąco ma na celu wytwarzanie elementów o określonej temperaturze (różne materiały wymagają różnych temperatur) w inne kształty za pomocą prasy do kucia za pomocą prasy wykrawającej, maszyny do kucia lub innych urządzeń, na przykład, wytłaczanie na gorąco koperty zegarka, flana zegarka, uchwyt , akcesoria do form, naczynia kuchenne i stołowe, wyroby artystyczne, część standardowa, łącznik, prefabrykowana część mechaniczna, zamek z brązu, nit, stalowy trzpień i trzpień.

 

Łączenie na gorąco odnosi się do łączenia różnych metali lub metali z niemetalami poprzez ogrzewanie w oparciu o zasadę rozszerzania na gorąco lub topienia na gorąco, na przykład osadzone spawanie miedzianego rdzenia radiatora komputerowego z blachą aluminiową i wstęgą głośnika, połączenie stali i tworzywa sztucznego tuba, uszczelnienie folii aluminiowej (peeling z pasty do zębów), wirnik silnika i uszczelnienie rurowego elektrycznego elementu grzejnego.

 

Wytapianie ma na celu głównie stopienie metalu w ciecz przy użyciu wysokiej temperatury, co ma zastosowanie głównie do wytopu żelaza, stali, miedzi, aluminium, cynku, a także różnych metali szlachetnych.

 

2. Obróbka cieplna (hartowanie powierzchni)

Hartować dla różnych okuć i narzędzi, takich jak szczypce, klucze, młotki, siekiery, narzędzia do wkręcania i nożyce (nożyce sadownicze).

Hartować dla różnych akcesoriów samochodowych i motocyklowych, takich jak wał korbowy, korbowód, sworzeń tłokowy, koło łańcuchowe, koło aluminiowe, zawór, wał wahacza, półoś napędowa, mały wałek i widelec.

Różne narzędzia elektryczne, takie jak przekładnie i osie.

Hartowanie dla obrabiarek, takich jak platforma tokarki i prowadnica.

Hartować dla różnych części metalowych sprzętu i części obrabianych, takich jak wał, koło zębate (koło łańcuchowe), krzywka, uchwyt i zacisk itp.

Hartować do form okuć, takich jak formy o małych rozmiarach, akcesoria do form i wewnętrzny otwór formy.

 

3. Spawanie (lutospawanie, lutowanie srebrem i lutowanie twarde)

Spawanie różnych narzędzi tnących, takich jak narzędzie diamentowe, narzędzie ścierne, narzędzie do wiercenia, ostrze ze stopu, frez ze stopu twardego, frez, rozwiertak, narzędzie do planowania i pełne wiertło centrujące.

 

Spawanie różnych urządzeń mechanicznych: lutowanie srebrne i lutowanie twarde metali tej samej odmiany lub różnych odmian, takich jak sprzętowe produkty toaletowe i kuchenne, miedziane łączniki chłodnicze, oprawa do dekoracji lamp, precyzyjna oprawa form, uchwyt do sprzętu, ubijak do jaj, stal stopowa i stal , stal i miedź oraz miedź i miedź.

Spawanie dna złożonego ma zastosowanie głównie do lutospawania okrągłego, kwadratowego, a także innych nieregularnych zwykłych dna garnka.Ma również zastosowanie do zwykłego lutospawania innych metali.

Zgrzewanie tarczy grzejnej czajnika elektrycznego odnosi się głównie do lutospawania płaskiej podstawy ze stali nierdzewnej, blachy aluminiowej oraz rurowych elementów grzejnych o różnych kształtach.

 

4. Wyżarzanie (odpuszczanie i modulacja)

 

Wyżarzanie różnych produktów ze stali nierdzewnej, takich jak miska ze stali nierdzewnej, puszka wyżarzana i wytłaczana, wyżarzana zagięta krawędź, wyżarzany zlew, rura ze stali nierdzewnej, zastawa stołowa i kubek.

Wyżarzanie różnych innych elementów metalowych, takich jak głowica piłeczki golfowej, kij, zamek mosiężny, okucie miedziane, uchwyt noża kuchennego, ostrze, patelnia aluminiowa, wiadro aluminiowe, grzejnik aluminiowy i różne produkty aluminiowe.

 

 

Zasada działania

 

Elektromagnetyczne nagrzewanie indukcyjne z przemianą częstotliwości lub w skrócie ogrzewanie indukcyjne to metoda ogrzewania materiałów metalowych poprzez przekształcanie źródła zasilania o częstotliwości sieciowej na napięcie o określonym zakresie w oparciu o zasadę indukcji elektromagnetycznej.Ma zastosowanie głównie do obróbki metali na gorąco, obróbki cieplnej, spawania i topienia.Ten rodzaj techniki nagrzewania ma również zastosowanie w przemyśle opakowaniowym (np. Uszczelnianie folii aluminiowej stosowanej w medycynie i przemyśle spożywczym), materiałach półprzewodnikowych (np. Wytłaczany krzem monokrystaliczny i podgrzewane mocowanie metalowych części do szyb samochodowych).

Podstawowe elementy systemu nagrzewania indukcyjnego to cewka indukcyjna, źródło prądu zmiennego i elementy obrabiane.Cewkę indukcyjną można wytwarzać w różnych kształtach zgodnie z różnymi ogrzewanymi przedmiotami.Cewka jest połączona ze źródłem zasilania zapewniającym prąd przemienny dla cewki.Prąd przemienny posiadany przez cewkę może wytwarzać przemienne pole magnetyczne przechodzące przez obrabiane elementy, aby wytworzyć przepływ wirowy wymagany przez ogrzewanie.

 

 

Zalety indukcyjnych urządzeń grzewczych

 

1. Szybkie nagrzewanie: minimalna szybkość ogrzewania jest mniejsza niż 1 sekunda (szybkość ogrzewania jest dostępna do regulacji i kontroli).

2. Szeroki zakres ogrzewania: może być używany do podgrzewania różnych części metalowych (wymień wymienną cewkę indukcyjną zgodnie z różnymi przełącznikami roboczymi).

3. Łatwa instalacja: może być używany po podłączeniu do źródła zasilania, cewki indukcyjnej oraz rury doprowadzającej wodę i rury wznoszącej;jest mały i lekki.

4. Łatwa operacja: możesz nauczyć się go obsługiwać w ciągu kilku minut.

5. Szybki rozruch: można rozpocząć pracę w trybie ogrzewania pod warunkiem, że dostępna jest woda i zasilanie.

6. Niskie zużycie energii: W porównaniu z konwencjonalnymi urządzeniami wysokoczęstotliwościowymi z lampami próżniowymi, oszczędza energię o około 70%.Im mniejszy rozmiar obrabianego przedmiotu, tym mniejsze zużycie energii.

7. Wysoka skuteczność: posiada takie cechy jak równomierne nagrzewanie (służy do regulacji rozstawu cewek indukcyjnych, aby zapewnić odpowiednią temperaturę wymaganą dla każdej części obrabianego przedmiotu), szybkie nagrzewanie i ograniczony horyzont tlenowy oraz może chronić przed wszelkimi odpadami po wyżarzaniu.

8. Kompleksowa ochrona: posiada funkcje sygnalizacji nadciśnienia, przetężenia, przegrzania i braku wody oraz automatycznej kontroli i ochrony.

9. Kontrolowana temperatura: ma zastosowanie do kontrolowania temperatury nagrzewania obrabianych przedmiotów zgodnie z ustawionym czasem nagrzewania, a tym samym kontrolowania temperatury nagrzewania w określonym punkcie technicznym.

10. Kompleksowy projekt pełnego obciążenia: może pracować nieprzerwanie przez 24 godziny.

11. Mały rozmiar i niewielka waga: waży zaledwie kilkadziesiąt kilogramów, z czego ograniczona powierzchnia podłogi pozwala skutecznie zaoszczędzić miejsce w warsztacie.

12. Eliminacja wysokiego napięcia: nie wymaga transformatora podwyższającego, który może wytworzyć około dziesięciu tysięcy napięcia, a tym samym może zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

Maszyna do obróbki cieplnej indukcyjnej wysokiej częstotliwości 70KW do kucia o małej średnicy 0

 

 

Szczegóły kontaktu
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

Osoba kontaktowa: Cindy Yang

Tel: +86 13751325969

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas