Dom ProduktyMaszyna do hartowania indukcyjnego

Sprzęt do hartowania indukcyjnego 120 kW, energooszczędne hartowanie indukcyjne przekładni

Orzecznictwo
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Chiny Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Certyfikaty
Opinie klientów
GY jest bardzo profesjonalny w zakresie nagrzewania indukcyjnego, współpracujemy przez 12 lat od 2006 do teraz, dzięki.

—— PAN. GULSHAN BHATIA

Odkąd pierwszy sprzęt zakupiony w 2008 roku był używany do tej pory, jakość jest bardzo dobra, jesteśmy bardzo zadowoleni, dzięki.

—— PAN. MASOOD SHAFQAT

Alwasy zapewnia dla nas najlepsze wsparcie techniczne i obsługę posprzedażną.

—— PAN. RICARDO ARIAS

Im Online Czat teraz

Sprzęt do hartowania indukcyjnego 120 kW, energooszczędne hartowanie indukcyjne przekładni

Sprzęt do hartowania indukcyjnego 120 kW, energooszczędne hartowanie indukcyjne przekładni
Sprzęt do hartowania indukcyjnego 120 kW, energooszczędne hartowanie indukcyjne przekładni Sprzęt do hartowania indukcyjnego 120 kW, energooszczędne hartowanie indukcyjne przekładni Sprzęt do hartowania indukcyjnego 120 kW, energooszczędne hartowanie indukcyjne przekładni Sprzęt do hartowania indukcyjnego 120 kW, energooszczędne hartowanie indukcyjne przekładni Sprzęt do hartowania indukcyjnego 120 kW, energooszczędne hartowanie indukcyjne przekładni

Duży Obraz :  Sprzęt do hartowania indukcyjnego 120 kW, energooszczędne hartowanie indukcyjne przekładni

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CN
Nazwa handlowa: GY
Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS,SGS
Numer modelu: GYS-120AB
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1KPL
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Pakowanie w drewniane pudło
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 500 ZESTAWU NA MIESIĄC

Sprzęt do hartowania indukcyjnego 120 kW, energooszczędne hartowanie indukcyjne przekładni

Opis
Zasada ogrzewania: Nagrzewanie indukcyjne magnetyczne aplikacji: Hartowanie przekładni
Po sprzedaży usługi świadczone: Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, dostępne zagraniczne centrum serwisowe, wsp Gwarancja: 1 rok, roczna bezpłatna wymiana części, 12 miesięcy
Częstotliwość oscylacji: 10–35 kHz, 30–80 kHz, 18–25 kHz, częstotliwość automatycznego śledzenia 10–50 kHz, 10–50 kHz (niesta Cykl pracy: 100%, 24 godziny No-stop, 80%
High Light:

maszyny do hartowania indukcyjnego

,

hartowanie indukcyjne wysoką częstotliwością

Parametr techniczny :

Model GYS-120AB (trójfazowy)
Moc pracy 340–430 V.
Maksymalny prąd wejściowy 180A
Moc wyjściowa 120 kW
Zmienna częstotliwość 10-50 kHz
Prąd wyjściowy 400–4500 A.
Natężenie przepływu wody chłodzącej 0,08-0,16 MPa 12 l / min
Punkt ochrony temperatury wody 50 ° C
Rozmiar produktu główny: 870 x 695 x 1050 mm
transformator: 850 x 420 x 750 mm
Waga netto główny: 123 kg
transformator: 84 kg

Obróbka cieplna ( hartowanie powierzchniowe ):

Jego celem jest przede wszystkim zmiana sztywności materiałów metalowych poprzez obróbkę cieplną na obrabiane elementy. Szczegółowe aplikacje są określone następująco:

1) Hartowanie różnego sprzętu i narzędzi, takich jak szczypce, klucz, młotek, siekiera, narzędzia do wkręcania i nożyce (nożyce sadownicze).

2) Utwardzanie różnych akcesoriów samochodowych i motocyklowych, takich jak wał korbowy, korbowód, sworzeń tłokowy, koło łańcuchowe, koło aluminiowe, zawór, wał wahacza, półoś napędowa, wałek mały i widelec.

3) Różne narzędzia elektryczne, takie jak przekładnia i osie.

4) Hartowanie obrabiarek, takich jak platforma tokarska i szyna prowadząca.

5) Hartowanie różnych metalowych części metalowych i części obrabianych, takich jak wał, koło zębate (koło łańcuchowe), krzywka, uchwyt i zacisk itp.

6) Utwardzanie form sprzętowych, takich jak małe formy, akcesoria do form i wewnętrzny otwór formy.

Zasada działania ogrzewania indukcyjnego

Elektromagnetyczne ogrzewanie indukcyjne z przemianą częstotliwości lub w skrócie ogrzewanie indukcyjne to metoda podgrzewania materiałów metalowych poprzez zamianę źródła zasilania częstotliwości prądu elektrycznego na źródło o określonym zakresie w oparciu o zasadę indukcji elektromagnetycznej. Dotyczy to głównie obróbki metali na gorąco, obróbki cieplnej, spawania i topienia. Ten rodzaj techniki grzewczej ma również zastosowanie w przemyśle opakowań (takich jak uszczelnianie folii aluminiowej stosowanej w medycynie i przemyśle spożywczym), materiałach półprzewodnikowych (takich jak wytłaczany monokrystaliczny krzem i podgrzewane mocowanie metalowych części do szyb samochodowych).

Podstawowe elementy systemu ogrzewania indukcyjnego to cewka indukcyjna, źródło prądu przemiennego i obrabiane elementy. Cewkę indukcyjną można wytwarzać w różnych kształtach dla różnych ogrzewanych przedmiotów. Cewka jest połączona ze źródłem zasilania dostarczającym prąd przemienny do cewki. Prąd przemienny posiadany przez cewkę może wytwarzać przemienne pole magnetyczne przechodzące przez elementy obrabiane, aby wytworzyć przepływ wirowy zgodnie z wymaganiami ogrzewania.

Niedobory konwencjonalnych trybów ogrzewania

1. Tradycyjne ogrzewanie takimi paliwami jak węgiel, gazy i ropa naftowa ma takie wady, jak poważne zanieczyszczenie, okropne środowisko pracy i poważne ukryte zagrożenia bezpieczeństwa.

2. Ponadto węgiel, gaz i olej nie nadają się do szybkiego i równomiernego ogrzewania i mogą powodować deformację przedmiotów obrabianych, gruby horyzont tlenowy, niską jakość, szorstką powierzchnię i wysoką wydajność złomu, co nie może zapewnić konkurencyjnej mocy Twoje produkty.

Zalety urządzeń grzewczych indukcyjnych

Szybkie nagrzewanie: minimalna szybkość ogrzewania wynosi mniej niż 1 sekundę (szybkość ogrzewania jest dostępna do regulacji i kontroli).

Szeroki zakres ogrzewania: może być stosowany do ogrzewania różnych części metalowych (wymień wymienną cewkę indukcyjną zgodnie z różnymi przełącznikami roboczymi).

Łatwa instalacja: można go używać po podłączeniu do źródła zasilania, cewki indukcyjnej, a także rury doprowadzającej wodę i rury wznoszącej; jest mały i lekki.

Łatwa obsługa: możesz nauczyć się obsługiwać go w ciągu kilku minut.

Szybkie uruchomienie: można uruchomić w celu wykonania operacji grzania pod warunkiem dostępności wody i zasilania.

Niski pobór mocy: W porównaniu z konwencjonalnymi lampowymi urządzeniami wysokiej częstotliwości z lampą próżniową może zaoszczędzić energię o około 70%. Im mniejszy jest rozmiar przedmiotu obrabianego, tym niższe byłoby zużycie energii.

Wysoka efektywność: ma takie cechy, jak równomierne ogrzewanie (ma zastosowanie do dostosowania odstępu cewki indukcyjnej, aby zapewnić odpowiednią temperaturę wymaganą przez każdą część przedmiotu obrabianego), szybkie nagrzewanie i ograniczony horyzont tlenowy, i może chronić przed wszelkimi odpadami po wyżarzeniu.

Kompleksowa ochrona: posiada takie funkcje, jak alarmy nadciśnienia, przetężenia, przegrzania i braku wody, a także automatyczną kontrolę i ochronę.

Kontrolowana temperatura: ma zastosowanie do kontrolowania temperatury ogrzewania przedmiotów obrabianych zgodnie z ustawionym czasem ogrzewania, a tym samym do kontrolowania temperatury ogrzewania w pewnym punkcie technicznym.

Mały rozmiar i niewielka waga: ma masę zaledwie kilkudziesięciu kilogramów, z czego ograniczona powierzchnia podłogi może skutecznie zaoszczędzić miejsce w warsztacie.

Solidne środowisko operacyjne: sprzyja ochronie środowiska, ochronie energii i bezpieczeństwu pracy, które jest wolne od hałasu, spalin i pyłu.

Eliminacja wysokiego napięcia: nie wymaga transformatora podwyższającego napięcie, który może wytworzyć około dziesięć tysięcy napięć, a tym samym zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

Kompleksowa konstrukcja pełnego obciążenia: może pracować nieprzerwanie przez 24 godziny.

Szczegóły kontaktu
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

Osoba kontaktowa: Cindy Yang

Tel: +86 13751325969

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)